La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

2

Mi to wygląda jakby pewni ludzie tylko czekali na taką sytuację. Wyrok jeszcze nie zapadł, nie wiadomo dlaczego ten policjant to zrobił i to była jedna z sytuacji jakich mnóstwo w różnych krajach. Gdy Polak został zabity paralizatorem( okazało się że przez alkohol ostatecznie) w Kanadzie nikt nie krzyczał o rasizmie i nie niszczył sklepów. Tak naprawdę przy wielkości USA i skali przestępstw popełnianych przez czarnych, taka sytuacja w końcu musiała się zdarzyć. Wśród policji jak i wszędzie są ukryci rasiści, sadyści, osoby chore psychicznie i jak miernoty, które mogły zrobić coś takiego przypadkiem.

0

@Kusco15 Możesz powiedzieć o czym Piszesz?

0

@Kusco15 Najlepsi są i tak kosmopolici, którzy kiedy policja pacyfikuje niewinnych ludzi w Polsce to są cicho, a kiedy w USA są zamieszki, to są pierwsi do relacjonowania

1

@Kusco15 ignorancja wylewa sie w twoim poscie z kazdego zdania praktycznie, ale nie chce mi sie drugi raz tego samego pisac co juz na Rambli dzisiaj tlumaczylem.

Nie masz pojecia o czym piszesz.

2

@Kusco15 O, widzę, że zasada: "nie znam się, ale chętnie wypowiem" to twoje motto? Widziałeś w ogóle film z tego zajścia? Jak ofiara mówi, że nie może oddychać? Jak policjan kolanem dusi tego człowieka przez ponad 9 minut? Wiedziałeś o tym, że ten policjant ma już na swoim koncie oskarżenia o brutalność i działania niezgodne z prawem? Wiesz, że już postawiono mu zarzuty morderstwa 3. stopnia? Byłeś kiedyś w USA? Masz tam przyjaciół? Mieszkałeś tam? Jaki prawem wypowiadasz się więc o tej sytuacji?

0

@iksajotien I skąd wiesz że zrobił to z pobudek rasowych? Czyli po prostu był brutalny. Jak pisałem są różni ludzie w policji. Skoro został ukarany to po co protestować ? Karajmy przestępców i tyle a nie robić burdy. Chyba nie zrozumiałeś co pisałem

0

@Kusco15 Poczytaj sobie o przeszłości tego policjanta, to dowiesz się więcej. Protesty nie dotyczą tylko tego konkretnego przypadku, ale ogólnie przemocy policji wobec przedstawicieli innych ras niż biała. W USA to ogromny problem, ma nawet swoją nazwę: rasizm instytucjonalny. Zresztą to nie tylko problem w USA.

0

@iksajotien To dlatego że czarni i Meksykanie popełniają większość przestępstw. Fakt nie opinia. I nie mów że niesprawiedliwe się ich wsadza do więzienia

0

@Kusco15 Rozmawiamy o tym jak policja traktuje ludzi, których zatrzymuje (często bezpodstawnie) i którzy nie są oskarżani o żadne przestępstwa, a Ty wyskakujesz z systemem więziennictwa. Jeżeli myślisz, że można kogoś zabić, bo popełnił przestępstwo, to dyskusja nie ma sensu.
Powtarzam pytanie: co wiesz o sytuacji w USA? Byłeś tam kiedyś? Mieszkałeś tam? Czy czerpiesz wiedzę z internetu?

0

@iksajotien Przecież skoro popełniają większość przestępstw to i częściej są zatrzymywani. To że jesteś z USA nie znaczy że znasz się na tym najlepiej. Czym wiadomości z internetu są gorsze? Chyba z nikąd się nie wzięły

0

@Kusco15 Jeżeli nie rozumiesz czym jest weryfikacja danych i zasadność wypowiadania się w kwestiach, o których masz pojęcie, wiedzę lub wykształcenie, to idź do sklepu spożywczego leczyć raka.

W internecie jest też pełno stron o tym, że Ziemia jest płaska. "Chyba znikąd się nie wzięły".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?