- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1556 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1556 Culés
0
Teraz ten prawdziwy hejter szpilki robi sobie z niego jaja po tym jak opluł gościa z Twittera którego z nim sobie pomylił xd
0
@Kusco15 Cała trójka jest siebie warta. Jeden to pseudobokser, który ciągle ośmiesza się na ringu, a dwa pozostali to przygłupy, które nazwę swojego profilu opierają na przedrzeźnianiu ów boksera. Koniec końców, mimo, iż Szpilki nie lubię, to dobrze zrobił. Hejterom należy się zawsze soczysta mela w twarz ;)
To tak jakbym Ciebie nie lubił i założył sobie na La Rambli konto: "Srusco15". No, ale cóż, przygłupów w necie nie brakuje :D
6
@LuisSalvano Takie sprawy można załatwić w inny sposób. Chociażby honorową solówą czy też wyjaśnieniem sobie tego po męsku.
Plucie w twarz? Dla mnie to mega żenada i upadek człowieka.
0
@NeroTFP Ale to Szpilka jest, nie oczekuj od niego wysublimowanej kultury, dodam, że on miał wyrok za pobicie i troszkę odsiedział więc no cudów nie należy od niego oczekiwać, ogółem ja bym mu sprawę wytoczył.
0
@NeroTFP Bokser z niego słaby, ale jakby dał raz w mordę takiemu przygłupowi to jeszcze niechcący by go zabił. Solówę to może mieć z kimś, z kim się pokłócił, zaś sprawa ma inne podłoże. Tu chodzi o jakiegoś głąba, który wolny czas spędza na nabijaniu się z gościa, którego nawet nie zna. Może takie splunięcie w twarz sprawi, że trochę się ogarnie. Niech się typ cieszy, że tylko tak to się skończyło.
0
@LuisSalvano Słaby bokser? Typ walczył o tytuł z Wilderem i wcale nie wyglądał źle na jego tle co już jest osiągnięciem samym w sobie
1
@Lord_Vader Legia też grała z Realem i nie wyglądała na ich tle źle.
0
@Lord_Vader oceniamy całościowo szpilka wyglądał dobrze na tle Wildera ponieważ Wilder jest słaby techniczne i nawet Washington lepiej z nim wyglądał :)
0
@LuisSalvano porównanie od czapy