La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

13

Oficjalnie: Michał Pol wchodzi w świat gier.


konto usunięte

0

@macio_944 Gus jest świetny, ma tylko 1 minus. Jest aktorem 1 miny jak Tom Hanks czy Al Pacino. Oni w każdym filmie są identyczni.

3

@macio_944 btw. Ten nowy far cry widać, że to samo co było w poprzednich częściach tylko nowa mapa, coś jak nowy AC: Valhalla. Ubisoft jest niekwestionowanym mistrzem w odgrzewaniu swoich kotletów :D

1

@Jakchcesz To prawda :D
Tak czy siak zagram, chociażby na intrygującą fabułę.

0

@Jakchcesz No ja już np. 5 część sobie odpuściłem, a grałem w tą serię od jedynki.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@MesQueUnClub_87 5 nie była najgorsza, ogólnie te gry nie są słabe. Bo czy to Assasin's creed czy Far Cry mam w praktycznie każdą część przegrane sporo godzin. Fun z tego jest, tylko że to nie są gry które zapadają w pamięć na lata, ot taka poczekajka w przerwie od perełek które wychodzą raz na 4 lata.

2

@Jakchcesz To prawda, ale monotematyczność tych gier zaczyna mnie nużyć, ostatniego Assassina Origins przeszedłem ze względu na klimat Egiptu, piramidy, pustynie itp, ale te kilkadziesiąt zadań przynieś, wynieś, pozamiataj mnie przytłoczyły, jeśli chodzi o Far Cry to najbardziej mi sie podobał Primal i ta zmiana z karabinów na łuk i dzide, też zaważył klimat. Tak jak mówisz, to są gry robione na szybko i co roku mamy nową część serii, ale na jakieś zmiany mogliby się zdecydować i powiew świeżości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?