La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

5

Tyson vs RJJ 12 września w los Angeles na diginity health arena sport

konto usunięte

2

@Kusco15 Tyson to bestia.

0

@Naturopata Byli lepsi :)

0

@Kusco15 moje marzenie walka Tyson- Najman, dwie legendy:)

0

@Kamilos84 Marcin to ktoś więcej niż sport a Tyson to tylko bokser :)

3

@Kusco15 Może i byli ale Lenoxa i Holliego Mike zabiłby w swoim prime time.

1

@szymon6847 Nie rozśmieszaj mnie. Tyson nigdy nie wygrał by z Lewisem. Lewis to klasa wyżej

3

@Kusco15 To czemu Lewis tyle lat unikał walki z Tysonem, dopiero dopadł go jak Tyson częściej pił wóde niż wode.

0

@szymon6847 To Tyson unikał Lewisa. Zapłacił mu 4 miliony dolarów i obiecał walkę o pas po walce z seldonem i złamał obietnice żeby walczyć z holyfield który miał wtedy chore serce.

0

@szymon6847 Zresztą Lewis rozpoczął karierę w 1989 r a Kiedy był już na szczycie Tyson przegrał z Douglas i poszedł do więzienia.

3

@Kusco15 Pomimo, że są w tym samym wieku, kiedy Lewis ledwo przechodził na zawodostwo Mike był już mistrzem w wieku 20 lat. Ot i różnica między nimi.

0

@szymon6847 Or, I Różnica między nimi jest tak że Tyson na te igrzyska nawet sie nie zdołał zakwalifikować hahaha

0

@szymon6847 Widzisz, Tyson walczył z bumami uciekał przed prawdziwym królem i jest najbardziej przereklamowanym bokserem. Wszystko

1

@Kusco15 Niestety Mike wolał być mistrzem świata.

0

@szymon6847 Chciał być mistrzem olimpijskim ale nawet nie zdołał się dostać. Lewis wolał najpierw zdobyć złoto jak wszyscy prawdziwi mistrzowie a później go sprać xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?