La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

4

Pod zdjęciem Adamka na stronie o boksie ludzie piszą że Adamek to pisowskie ścierwo, szmata i lepiej jakby się utopił bo by na PiS nie głosował. Co się z tym krajem dzieje XD

0

@Kusco15 Moze odwrotnie. Kto tak uważa? Czyj elektorat? Adamek jest zagorzałym katolikiem.

0

@herbblaugrana Szeroko pojęcia przeciwnicy PiSu xd

0

@herbblaugrana Pytasz o to skąd wiedzą że na PiS? Popierał Rydzyka, Ziobrę i solidarną Polskę. A teraz jest za PiSem

0

@Kusco15 Mówię Ci Kusco, masakra. Polskiego mistrza, wielkiego pięściarza obrażać. Ciekawe co oni osiągnęli. Hańba.

0

@BorzyKrzys jakąś ironia czy serio piszesz

konto usunięte

1

@Kusco15 popierać Rydzyka i nazywać się katolikiem... rynce opadajo

1

@ksobi rybce opadajo że wstawia neutralne zdjęcie Adamka i zaczynają się wyzwiska od śmieci xd

konto usunięte

0

@Kusco15 to już inna sprawa. Człowiek człowiekowi wilkiem. Najlepiej nie opowiadać się po żadnej ze stron kiedy jesteś osobą publiczną/rozpoznawalna. Później dochodzi do tego typu chorych akcji.

0

@Kusco15 Pytam czyj elektorat jest tak radykalny, że używa takich określeń?

0

@herbblaugrana Nie wiem ludzie na FB na stronie o boksie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?