- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 983 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 983 Culés
0
Jak widzicie druga turę? Raczej na pewno będą w niej Duda i Trzaskowski. Jak oceniacie szanse Rafała?
2
@DaPi mysle ze może zaskoczyć. Duda objął słaba strategie ciagle atakując Rafała i strasząc ideologia. Ludzie tracą prace inflacja poszła w górę, ceny jedzenia najwyższe od lat. Ludzie czuja się niepewnie i straszenie LGBT to za mało. Dziwi mnie ta strategia bo identyczna miała Platforma w wyborach prezydenckich 5 lat temu i parlamentarnych gdy straszyła pisem i wiemy jak się to skończyło.
0
@AlwaysBlaugrana A co według ciebie miałby zrobić? Strasznie LGBT zawsze dawało efekt o sądzę że i teraz by dało gdyby nie wpadki TVP i kryzys z koroną wirusem
0
@DaPi Zależy najpierw zobaczymy wyniki w 1 turze potem może jeszcze wiele się wydarzyć przez 2 tygodnie;)
1
@DaPi Jeżeli frekwencja będzie na poziomie 63% lub więcej to wygra RT. Jeżeli na poziomie do 60% to Duda wygra.
0
@Kusco15 powinien starać się pokazać ze jest prezydentem wszystkich Polaków. Starać się nie dzielić Polaków. Jest wiele ludzi w tym kraju którzy uważali ze Duda nie jest taki zły jednak zły i można na niego głosować bo niezłe nas reprezentuje. Jednak jego słowa miały zły wydźwięk do tego stopnia ze pisała o nim dużo prasa zagraniczna. Gość zniechęca wielu wyborców do siebie.
0
@DaPi Wg mnie w drugiej turze z Dudą jedyne szanse ma... Hołownia.
Trzaskowski ma za dużo negatywnego elektoratu, który sobie sami narobili tekstami, że na nich głosują inteligentni a na PiS wieśniacy i wiele innych.
Kolejna rzecz to kolejne wybory mogłyby przynieść monopol w Polsce tylko tym razem dla PO i mamy taką samą sytuacje jak dzisiaj tylko, że z inną partią.
Bosak nie przejdzie bo to "faszysta, homofob" i w ogóle drugi Hitler.
Kamysza nawet nie biorę pod uwagę.
Więc być może promowany na niezależnego Hołownia coś ugra, choć pewnie skończy się na Trzaskowski vs. Duda.