- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 930 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 930 Culés
2
Od 30 lat ludzie nabierają się na ten sam numer - iluzji wyboru.
Jak ktoś chce prezydenta i prawdziwej zmiany to wszyscy Polacy jako szefowie tego państwa powinni dać umowę o pracę na 3 miesiące (okres próbny) dla wygranego i jeśli nie spełnia obietnic, oczekiwań oraz obowiązków to zostaje zastąpiony następnym, który był tuż za nim. Niczym się to nie różni od zwykłego pracownika i to samo się tyczy innych polityków pasożytów. Konrakt na 3 miesiące i jak się sprawdzi to przedłużyć. Jeśli źle pracuje lub co gorsze pracuje na szkodę państwa, to jest automatycznie eliminowany, zwolniony. Nie rozumiem o co chodzi ludziom naprawdę, choć z drugiej strony rozumiem - oni kochają swoją niewolę i będą się o nią kłócić jeszcze.
Jeśli narzekasz na Państwo - stwórz nowe.
4
@Naturopata Taa to trza by było co 3 miesiące prezydenta zmieniać :P
0
@Mario96w jak trzeba to trzeba ! Sam widzisz w czym rzecz i kogo się "wybiera". To wszystko jest tak pochrzanione, że brakuje słów na te małe okienko.
3
@Naturopata Pomijając absurd tego co zaproponowałeś i koszty takiego rozwiązania, zapytam tylko kto będzie wyznaczał normy "szkoda państwa" i "źle pracuje"?
0
@Bykunn Jak okaże wsparcie dla osób LGBT np XD
0
@Bykunn Absurd to jest samo posiadanie czegoś takiego jak prezydent i kręcenie telenoweli politycznej. W Szwajcarii nikt nawet nie wie kto jest ministrem finansów, bo nikogo to nie interesuje. Robi swoje jak w normalnej robocie.
To ludzie będą wyznaczać normy.
Jawny kontrakt i obowiązki. Łamie zasady kontraktu lub nie spełnia programu - wypad.
1
@Naturopata to by każdy w te 3 miesiące nadawał tyle, że potem dwa razy tyle, by zabrali.
0
@Naturopata U nas też zdecydowana większość nie wie kto jest ministrem finansów zapewniam Cię. Ale co to ma wspólnego z Prezydentem nie sposób zrozumieć. Ministrowie to powinni być specjaliści i tu się zgadzam jak najbardziej, ale Prezydent to funkcja reprezentacyjna, niech ludzie sobie wybiorą kto ma ich reprezentować
0
@Bykunn ale kto wybiera kto będzie ich reprezentować?
0
@patry295 wobec tego kontrakt co 3 miesiące nowy i po temacie
0
@Naturopata A czym są wybory według Ciebie?
0
@Naturopata Z jednej strony kontrakt podpisze "wybrany prezydent", a z drugiej kto?
0
@Bykunn iluzją wyboru jak wspomniałem
0
@mkord społeczeństwo
0
@Naturopata Jaką iluzję wyboru? :D Przecież na Prezydenta może startować każdy kto tylko spełnia kryterium wieku i zebrania podpisów. Gdzie tu iluzja? I jak niby społeczeństwo ma podpisać ten kontrakt jak dla jednych szkoda państwa to jest zupełnie co innego niż dla drugich?
0
@Bykunn Zastanów się: Gdy Twoje imię i nazwisko jest napisane dużymi literami, na dokumencie to stanowi to "Capitis Deminutio Maxima" i oznacza utratę wolności. WSZYSTKIE TWOJE PRAWA OBYWATELSKIE I RODZINNE ZOSTAJĄ ZAWIESZONE. Oznacza to, że można być karanym, więzionym i zniewolonym tak długo jak zechce tego "władza".
Jeśli masz wątpliwości sprawdź swój dowód osobisty, kartę do bankomatu czy paszport.
Może wydawać się, że to nie prawda.
Prawo rzymskie obowiązuje do dzisiaj w każdym porządku, a Ty jako niewolnik, nawet o tym nie wiesz, nie interesuje Cię to, bo robisz to co wszyscy - wszyscy niewolnicy. W końcu największym błędem jest to, że robimy to co wszyscy. I tak ma być, ludzie mają być posłusznym niewolnikiem, pracującym, oglądającym telewizje i jej wiadomości, płacącym podatki jak haracz oraz kupującym i pragnącym bez przerwy. No i oczywiście głosowanie niewolnika, żeby mógł wybrać mniejsze zło w tej grze iluzji wyboru, bo to ważne dla Twoich właścicieli. Jeśli wciąż tego nie rozumiesz, to jesteś daleko jeszcze.
0
@Naturopata Hahaha :D O czym Ty pieprzysz? Serio stary od tych naturalnych terapii i lewoskrętnej witaminy C odleciałeś w kosmos :D
0
@Bykunn Sam się przekonasz niedługo :):):) nie używam lewoskrętnej witaminy C od Zięby, bo z szarlatanami nie mam wspólnego :)
0
@Naturopata Kawał dokumentu wyjdzie na jakieś 30mln podpisów.