La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1605 Culés

3

Dzwonił do mnie ojciec i pytał czy wypłaciłem pieniądze z banku. Mówię mu, że nie bo nie widzę takiej potrzeby. On na to, że już ma trochę wypłacone, ale wypłaca resztę. Tłumaczyłem może z 17 razy, że to głupota i nie ma co panikować.
Niestety on dalej swoje i mówi, że Zenek, Franek, Mietek czy inna Halina wypłacili. Ja na to, że niech inni robią co chcą, ale on niech siedzi w domu. Tłumaczę że tak trzeba bo nie po to robiłem im zakupy, żeby teraz chodził po bankach, a pieniądze są tam bezpieczne.
Chyba nie dał się przekonać :/
Ludzie nakręcają jeden drugiego i wypłacają kasę. Sami sobie zaczynają pogarszać sprawę.

2

@ShinobiQWE Właśnie takie sytuacje potwierdzają że dalej jesteśmy zwierzatami, które zrobią to co inni, choćby byłoby to głupie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?