La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

6

Tyle się mówi obecnie o nienawiści ale nie mogę tego nie powiedzieć. Obecnie czuję taka złość na całą klasę polityczną... podkreślam CAŁĄ, że wszystkich powinno się wymienić i najlepiej nigdy nie dopuścić do pracy w sektorze publicznym.

2

@prokofiew Dlaczego? Nasza scena polityczna nie jest nieskazitelna ale nie ma co przesadzać. Mniejsze czy większe konflikty polityczne są w każdym kraju.
U nas wbrew pozorom nie jest jeszcze tak źle.

0

@Kusco15 Ale ja nie porównuje tego do innych krajów. Nie chcę. Po prostu już dość tego cyrku. Bo inaczej nie da się tego nazwać.

0

@Kusco15 Nie jest tak zle .
Wladz w rekach ludzi ktorzy wykazuja sie sposobem myslenia preferowanym w sredniowieczu.
Banda oszolomow, ktorzy maja na celu zdyskredytowanie wszystkiego i wszystkich o odmiennych pogladach.
Kaczynski, Pawlowicz, Macierewicz, ,Ziobro to ludzie chorzy z zawisci do wszystkiego co inne.
I dla scislosci ja nie jestem za PO

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?