KwestiaGodzin
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To będzie nowe przysłowie: 'Jak się nie ma Verattiego, to się lubi Paulinho'.
0
Otóż to. Innej opcji nie ma. Mam cichą nadzieję że chociaż Aleni nie zmarnują.
Jak czytam te komentarze broniące chorych decyzji zarządu, to aż brak mi słów...
0
To jest potwierdzenie tego, że pomoc w Barcelonie to prawdopodobnie najtrudniejsza do obsadzenia formacja w piłce nożnej. System gry jest piekielnie ciężki do opanowania i poza niektórymi wychowankami, mało kto daje sobie radę.
Tym bardziej dziwi fakt sprowadzania Rakiticiów, Gomesów czy Paulinhów.
0
Problem w tym, że trzeba przewidywać przyszłość robiąc transfery. Sprowadza się tych, którzy dobrze rokują, a nie przeciętniaków licząc na jakiś cud.
0
Roberto nie jest idiotą. Pomocników w klubie jest multum i jeszcze doszedł Paulinho. Jeśli nie dostanie jednoznacznego zapewnienia o swojej pozycji od Valverde, nie zobaczymy go już we wrześniu w koszulce Blaugrany.
0
Rozumiem, że dotychczasowy przebieg kariery Paulinho nie wystarczy ci aby wydać opinię na temat jego przydatności dla Barcelony?
0
Przywołałem tę dwójkę żeby pokazać, że samo bieganie w Barcelonie to nie wszystko. Tu trzeba zarówno biegać, jak i świetnie grać w piłkę.
0
Xavi do końca kariery robił najwięcej kilometrów. Nie to jednak stanowiło o jego klasie. Była to właśnie ta jakość piłkarska. Gomes czy Rakitic mogą biegać więcej niż Xavi, i co?
18
Buahaha, nie wierzę w to co się tu dzieje! 'Paulinho się sprawdzi, bo będzie zasuwał'!
Pomoc w Barcelonie ma być jak za Pepa, ma mieć JAKOŚĆ, a nie zapierniczać. To przeciwnik ma biegać za piłką. W ten sam sposób dominuje teraz Real, umiejętności, super dokładne podania i przyjęcia, technika i drybling.
Komuś się chyba Barcelona pomyliła z Premier League.
2
Te 40 milionów można było zainwestować ze znacznie lepszym pożytkiem sportowym. Tak, jest to katastrofa.
8
Od strony sportowej, ekonomicznej i wizerunkowej to jest totalna katastrofa. Co sprawia że niektórzy użytkownicy bronią tego transferu?
0
Haha, przecież ja mówię dokładnie o tym samym. Większość ludzi stawia swój interes ponad interes firmy/instytucji z którą są związani. To jest normalne. Chodzi mi tylko o to, że kibic Barcelony powinien trzymać stronę klubu, a nie zawodnika.
1
Myślą że jutro jest ten słynny Black Friday.
0
Brak wzmianki o tym że to był jego pomysł i to wystarczy. Kiedy przychodzi nowy trener to zarząd zazwyczaj ustala z nim transfery, wiesz?
0
I jeszcze jedno: skąd pomysł, że jedyną motywacją mogą być pieniądze? Prestiż grania w Barcelonie to jest nic? Dodatkowo dostał 4 lata świętego spokoju, bo przecież nikt go nie kupi, a sam nie odejdzie.
0
Jeśli to nie jest jego przewał, to chciałbym usłyszeć kto i dlaczego go wybrał. Valverde był dość zaskoczony tym transferem. Skoro zdecydowały aspekty sportowe, to jakie?
0
'Widzi w składzie'? Czy ty widzisz co piszesz? Przecież to zwykły wał Bartomeu.
Ludzie działają na podstawie swoich motywacji. Motywacją Paulinho jest jego własny interes. Nic go nie obchodzi to, że klub go nie potrzebuje i mógłby tę kasę wydać lepiej. To, że jego rodzina się cieszy, to zrozumiałe. Pytanie tylko, dlaczego kibic Barcelony broni tego transferu?
1
Dawać tego Ronaldinho bez treningów.
0
Może zilustruję to inaczej: bardzo przeciętny informatyk otrzymuje propozycję pracy na wysokim stanowisku w Google. Wie o tym, że pracują tam ludzie o niebo zdolniejsi, ale i tak się na to godzi. To jest stawianie jego własnego dobra przed interes firmy.
0
Mój przykład jest adekwatny do sytuacji z Paulinho. Ten człowiek ma świadomość że nie jest warty 40 milionów i że nie jest dostatecznie dobry na Barcelonę.
0
Przecież jedno z drugim się nie wyklucza.
Przykładowo, kradniesz komuś Ferrari żeby się przejechać. Spełniasz swoje marzenia i jednocześnie działasz na szkodę właściciela.
0
Konto założyłem w szczególnych okolicznościach i to będzie pamiątka tego nieszczęsnego dnia.
Co do Paulinho, zawodnik musi wyrazić zgodę na transfer. Jeśli wie że się nie nadaje i mimo to się zgadza, jest to świadome działanie na szkodę klubu.
6
Popatrz na Buffona. Rzuca się nawet na strzały lecące metr od słupka.
Ter Stegen ma to głupkowate cwaniactwo a' la Neuer. Nie raz spokojnie patrzył na piłkę a tu... poprzeczka.
0
Jestem użytkownikiem tej strony od jakichś 10 lat. Konto założyłem w sobotę pod wpływem impulsu. Ten nieszczęsny Paulinho wyprowadził mnie z równowagi...
Jaką alternatywę masz na myśli?
4
Przecież to nie pierwszy raz kiedy Ter Stegen odprowadza piłkę wzrokiem. Ten facet to nie jest światowa pierwsza półka i nie rozumiem dlaczego wielu użytkowników wmawia sobie że jest inaczej.
1
Jeśli te dwa transfery nie dojdą do skutku, to może być koniec nie tylko Bartomierdy i jego kolegów, ale również wielkiej Barcelony i to na wiele lat. Mecze z Realem pokazały dobitnie że brak Iniesty równa się brak pomocy. Ter Stegen to nie bramkarz na miarę Barcelony. Na skrzydle nie ma komu grać. Młodych ze szkółki na miarę pierwszego składu nie widać, a tym którzy już się przebili, zarząd pokazuje drzwi. W tej sytuacji Messi (i nie tylko on) może zwyczajnie podziękować za współpracę. Nie zdziwię się jeśli zobaczymy wielki exodus np. do drużyny Pepa.
Niektórzy twierdzą że te transfery mogą ocalić obecny zarząd i powstrzymać potrzebne zmiany. Ja jestem innego zdania. Jeśli tych transferów nie będzie, to nowy zarząd może już nie mieć czego ratować. Liczę też na mądrość cules którzy pogonią ich niezależnie od transferów.