Ja rozumiem ból dupy i wszystko, ale Barca wydała troszkę więcej w tym sezonie niż PSG po tym co wiem :)? Jakieś 300mln / 350 mln (+zmienne) poszło na transfery, a zarobliśmy ile? Rafinia wypożyczenie? Marsche za 7mln? Aleix za 12 (jak pójdzie?) delofeu za 20? (jak pójdzie).
Myślę, że my jako fani Barcy powinniśmy akurat siedzieć cichutko.
Jakby jeszcze Paulinho za 40 mln z Chin i ŁKS strzelił to by odskoczył od Najlepszego Zawodnika Globu 2017 w kwalifikacji strzelców :) To by były piękne święta!
Każdy logicznie myślący fan Barcy musi przyznać ze grając przeciwko 11 mieliśmy duże problemy w każdej kwestii i sukcesem byłoby wywieźć bezbramkowy remis. Czerwona kartka odwróciła los na nasza korzyść i zaczęła sie dominacja, ale mimo wszystko prócz kilku akcji nie byliśmy wstanie grać piękna klepką :) Dużo do poprawy. Alba zawodnik meczu.
0
Ja rozumiem ból dupy i wszystko, ale Barca wydała troszkę więcej w tym sezonie niż PSG po tym co wiem :)? Jakieś 300mln / 350 mln (+zmienne) poszło na transfery, a zarobliśmy ile? Rafinia wypożyczenie? Marsche za 7mln? Aleix za 12 (jak pójdzie?) delofeu za 20? (jak pójdzie).
Myślę, że my jako fani Barcy powinniśmy akurat siedzieć cichutko.
0
Jaka piłka messiego No pięknie pięknie :)
0
Cicho! Podjarany jestem kolosem nowym :d
1
Oglądam komplikacje i typ jawnie ma 3 metry w tej kolumbii :) metr nad każdym lata ;D
2
Lepiej byłoby zrobić po tym meczu xDD
0
No pięknie kończymy rok! Visca!!
0
Jakby jeszcze Paulinho za 40 mln z Chin i ŁKS strzelił to by odskoczył od Najlepszego Zawodnika Globu 2017 w kwalifikacji strzelców :) To by były piękne święta!
0
No to jest mega pomysł i poniżenie =D
0
Wow ale akcja :D az sie to dobrzeoglada
0
Iniesta magiczne podanie :)
1
Gratulacje :) Życzę szczęścia!
0
Proponuje w zimowym okienku sciągnąć jakiegoś obrońcę Chelsea :D najlepiej do tego np. Kante :D i jedziemy
5
Każdy logicznie myślący fan Barcy musi przyznać ze grając przeciwko 11 mieliśmy duże problemy w każdej kwestii i sukcesem byłoby wywieźć bezbramkowy remis. Czerwona kartka odwróciła los na nasza korzyść i zaczęła sie dominacja, ale mimo wszystko prócz kilku akcji nie byliśmy wstanie grać piękna klepką :) Dużo do poprawy. Alba zawodnik meczu.
0
Raz dobrze w defensywie popracował bo mieli prawie setkę :(
0
Przeciez wszyscy wiedza o tym :)
1
Nie No Hahah komedia teraz to była z tym golem xd
2
Z paco poklepal
2
Umtiti to czołg. Odbiera pressigiem piłkę na 24 metrze... bramki przeciwnika :D
7
Komentarz na eleven z dreamlinerem idealny :D
1
Lol to jakis żart chyba
1
Paulina widać ze z Brazylii #nurek :D
5
Komentarz w punkt :)
3
Pojechałem do Madrytu na wakacje a tam mróz #-10
0
Tez sie cieszę
0
Ale ładna brama!
0
Messi wg mnie gra zbyt solo :) dzis
0
Cześć! Jak grali zmiennicy? Ktoś mi skróci ?:)
0
Spalony :P Kurrrczee
1
Meeeeesiii :D 9 goli, 2gie miejsce 4 gole
1
:D:D:D Myślę, że Ney nawet w TOP3 nie będzie bo będzie taki próg zrobiony przez Mesjasza