0

Ja rozumiem ból dupy i wszystko, ale Barca wydała troszkę więcej w tym sezonie niż PSG po tym co wiem :)? Jakieś 300mln / 350 mln (+zmienne) poszło na transfery, a zarobliśmy ile? Rafinia wypożyczenie? Marsche za 7mln? Aleix za 12 (jak pójdzie?) delofeu za 20? (jak pójdzie).

Myślę, że my jako fani Barcy powinniśmy akurat siedzieć cichutko.

0

Jaka piłka messiego No pięknie pięknie :)

0

Cicho! Podjarany jestem kolosem nowym :d

1

Oglądam komplikacje i typ jawnie ma 3 metry w tej kolumbii :) metr nad każdym lata ;D

2

Lepiej byłoby zrobić po tym meczu xDD

0

No pięknie kończymy rok! Visca!!

0

Jakby jeszcze Paulinho za 40 mln z Chin i ŁKS strzelił to by odskoczył od Najlepszego Zawodnika Globu 2017 w kwalifikacji strzelców :) To by były piękne święta!

0

No to jest mega pomysł i poniżenie =D

0

Wow ale akcja :D az sie to dobrzeoglada

0

Iniesta magiczne podanie :)

1

Gratulacje :) Życzę szczęścia!

0

Proponuje w zimowym okienku sciągnąć jakiegoś obrońcę Chelsea :D najlepiej do tego np. Kante :D i jedziemy

5

Każdy logicznie myślący fan Barcy musi przyznać ze grając przeciwko 11 mieliśmy duże problemy w każdej kwestii i sukcesem byłoby wywieźć bezbramkowy remis. Czerwona kartka odwróciła los na nasza korzyść i zaczęła sie dominacja, ale mimo wszystko prócz kilku akcji nie byliśmy wstanie grać piękna klepką :) Dużo do poprawy. Alba zawodnik meczu.

0

Raz dobrze w defensywie popracował bo mieli prawie setkę :(

0

Przeciez wszyscy wiedza o tym :)

1

Nie No Hahah komedia teraz to była z tym golem xd

2

Z paco poklepal

2

Umtiti to czołg. Odbiera pressigiem piłkę na 24 metrze... bramki przeciwnika :D

7

Komentarz na eleven z dreamlinerem idealny :D

1

Lol to jakis żart chyba

1

Paulina widać ze z Brazylii #nurek :D

5

Komentarz w punkt :)

3

Pojechałem do Madrytu na wakacje a tam mróz #-10

0

Tez sie cieszę

0

Ale ładna brama!

0

Messi wg mnie gra zbyt solo :) dzis

0

Cześć! Jak grali zmiennicy? Ktoś mi skróci ?:)

0

Spalony :P Kurrrczee

1

Meeeeesiii :D 9 goli, 2gie miejsce 4 gole

1

:D:D:D Myślę, że Ney nawet w TOP3 nie będzie bo będzie taki próg zrobiony przez Mesjasza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?