0

No spadł prawie 50 goli z 2012 na 2013 :) Huh...

52

Wydaje mi się, że Messi od kilku sezonów grał pod Neymara, żeby było to trio MSN, dawał mu wolne, karne itp, a teraz zobaczył, że i tak go wydymał Neymar odchodząc, to teraz gra swoje i zajebie 100 goli w sezonie pobije rekord wszechczasów, zdobędzie tryplet i złotą piłkę :D A Ney będzie prosił Cavaniego o gola z łaską :D Róbta screeny, Messi powrócił!

2

Poszedłem do wanny na chwilę i 4 gole. Daaaamn :D

1

Więcej młodego :)!

3

Jak grał przez te 20 min? Coś pokazał chociaż?

0

Hehe :-) Najlepsze, że moja ukochana kibicuje zawzięcie z całą rodziną Juventusowi ;-) Od kiedy z nią jestem ciągle trafiamy na Juve :P Ehh...

13

Cześć Ramblowcy,

Jestem nowy na serwisie więc wypada się przywitać :)

Kibicuje Barcelonie od momentu jak dostałem koszulkę Rivaldo jako dzieciak ;-) Na dobre i złe :-) Pozdrawiam!

1

A ja każdemu w otoczeniu mówie, że Paulinho może być zajebistym zmiennikiem, to nikt nie wierzy :-) Myślę, że po prostu całkiem inny typ pomocnika, który będzie potrafił przepchać się w decydujących momentach. Brazylia ma tylu znakomitych pomocników w największych klubach świata, a w reprezentacji trener stawiał na jakiegoś typa z chińskiej ligi ;-) Coś w tym musiało być!



Pozdrawiam

PS. Specjalnie założyłem konto, żeby to napiać :D Witam wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?