Przepraszam, ale nie do konca sie zgodze. Znaczy co do wypowiedzi o gimbusach to tak, jednak sam Arda wczoraj meczu zycia nie zagral, ale poprzednie mecze pokazuja, ze jest on naprawde niezlym zawodnikiem.
Pique na pewno aż taka nota? Fakt, statystyki imponujące, jednak mi brakowało pewności w pojedynkach przy liniach boiska, gdy np. w pierwszej połowie dał się ograć (na spółkę z Iniestą) bodajże Gimenezowi, gdzie Pique został podziurawiony, a interwencja średnio mu wyszła. Natomiast w drugiej połowie kilka razy niepewnie przy narożnikach, aczkolwiek, może patrzę na to zbyt krytycznie? W końcu nie jest bocznym obrońcą.
Fajnie, ze Pep nie poszedl tam, gdzie daja najwiecej, ale Bayern... To chyba nie to. Moze gdy pomocnicy beda wykonywac po tysiac podan na mecz, to wtedy obejrze kilka meczy
Ciezki orzech do zgryzienia, nie rozumiem czemu tak jezdzicie po Realu, kazdemu moze sie tak zdarzyc. To, ze oni mysla o sobie, to osobna sprawa. Jezeli podroz do Anglii by ich faktycznie az tak zmeczyla, to w sumie moga przelozyc.
Komentarze
0
Przepraszam, ale nie do konca sie zgodze. Znaczy co do wypowiedzi o gimbusach to tak, jednak sam Arda wczoraj meczu zycia nie zagral, ale poprzednie mecze pokazuja, ze jest on naprawde niezlym zawodnikiem.
0
Pique na pewno aż taka nota? Fakt, statystyki imponujące, jednak mi brakowało pewności w pojedynkach przy liniach boiska, gdy np. w pierwszej połowie dał się ograć (na spółkę z Iniestą) bodajże Gimenezowi, gdzie Pique został podziurawiony, a interwencja średnio mu wyszła. Natomiast w drugiej połowie kilka razy niepewnie przy narożnikach, aczkolwiek, może patrzę na to zbyt krytycznie? W końcu nie jest bocznym obrońcą.
0
Podejrzewam ze w Fifie 07 ta trojka mialaby nawet wiecej niz ta obecna :P
0
No i nie je w czapce, co on u nas w ogole robi :/
0
Zapomnialem dopisac: wiecie ze Ronaldinho odchodzi z Mineiro?
1
Brawo Sanchez! Oby od przyszlego sezonu taka sama forma u nas, o ile zostanie :P
0
Fajnie, ze Pep nie poszedl tam, gdzie daja najwiecej, ale Bayern... To chyba nie to. Moze gdy pomocnicy beda wykonywac po tysiac podan na mecz, to wtedy obejrze kilka meczy
0
Ciezki orzech do zgryzienia, nie rozumiem czemu tak jezdzicie po Realu, kazdemu moze sie tak zdarzyc. To, ze oni mysla o sobie, to osobna sprawa. Jezeli podroz do Anglii by ich faktycznie az tak zmeczyla, to w sumie moga przelozyc.
0
Ludzie, 2 pytania:
Dlacze Ronniego nie ma?
I mozna gdzies zobaczyc caly mecz potem? Robota nie pozwolila obejrzec.
0
Te logo to mieli w zanadrzu zapewne od września/października :)