0

Przepraszam, ale nie do konca sie zgodze. Znaczy co do wypowiedzi o gimbusach to tak, jednak sam Arda wczoraj meczu zycia nie zagral, ale poprzednie mecze pokazuja, ze jest on naprawde niezlym zawodnikiem.

0

Pique na pewno aż taka nota? Fakt, statystyki imponujące, jednak mi brakowało pewności w pojedynkach przy liniach boiska, gdy np. w pierwszej połowie dał się ograć (na spółkę z Iniestą) bodajże Gimenezowi, gdzie Pique został podziurawiony, a interwencja średnio mu wyszła. Natomiast w drugiej połowie kilka razy niepewnie przy narożnikach, aczkolwiek, może patrzę na to zbyt krytycznie? W końcu nie jest bocznym obrońcą.

0

Podejrzewam ze w Fifie 07 ta trojka mialaby nawet wiecej niz ta obecna :P

0

No i nie je w czapce, co on u nas w ogole robi :/

0

Zapomnialem dopisac: wiecie ze Ronaldinho odchodzi z Mineiro?

0

Wydaje mi sie, ze Dunga po prostu chce pokazac, ze z Brazylia trzeba popracowac, a nie jak Scolari, dawac im luz. Racja z tym, ze po Neymarze plakali za bardzo. To nie druzyna ma grac dla zawodnika, tylko na odwrot, jak rzekl Dunga

0

Ludzie, 2 pytania:
Dlacze Ronniego nie ma?
I mozna gdzies zobaczyc caly mecz potem? Robota nie pozwolila obejrzec.

1

Brawo Sanchez! Oby od przyszlego sezonu taka sama forma u nas, o ile zostanie :P

0

No to podziekujmy mu jak najszybciej, bo szkoda chlopaka.

0

Czemu Sanchez rzadko gra takie mecze u nas? Tu to i sie zastawi, i podrybluje, i przymierzy, a w Barcy zdecydowanie troche gorzej.

0

Szkoda, ze Guardiola pozbyl sie Deco, Eto'o i Ronnie. Wymiana Eto'o to w ogole jedna z najgorszych decyzji Pepa. O ile wiadomo, ze Ronnie balowal w tych klubach, to nie trzeba bylo go od razu sprzedawac. Masa klubow chciala go wypozyczyc, moze po sezonie obudzilby sie i dalej czarowal w Barcelonie? Ja rowniez od niego zaczalem kibicowac Barcy i to on jest do dzis moim ulubionym zawodnikiem :)

0

Po co Reina, chyba kazdy kto ogladal ddzisiejszy mecz uwaza, ze musimy miec Courtoisa!

0

Jak juz, to w Barcelonie powinien zostac Villa, ktory juz nie raz udowodnil, ze umie, ze potrafi. Sanchez na pewno ma potencjal, ale do Barcy sie nie nadaje.

0

Ciezki orzech do zgryzienia, nie rozumiem czemu tak jezdzicie po Realu, kazdemu moze sie tak zdarzyc. To, ze oni mysla o sobie, to osobna sprawa. Jezeli podroz do Anglii by ich faktycznie az tak zmeczyla, to w sumie moga przelozyc.

0

Ronnie! Sam mowil ze chce wrocic na mundial, no i marzenie sie spelnilo :)

0

Calc - chyba na innym meczu byles :). Song gral naprawde bardzo dobrze, niczym Busquets. Gdyby sie troche bardziej podlaczal, to moze bysmy wygrali.

W tym meczu Sanchez naprawde zmarnowal pare sytuacji, ale lepiej gral wzajemnie niz pod bramka Malagi. Niech na trenigu wszyscy wrzucaja mu pilki w pole karne, to moze przypomni sobie, jak sie je przyjmuje.

0

Ah, musimy szukac nowego mistrza dryblingu na bramce. Oczywuscue zartuje :)

Wiemy wszyscy, ze VV to nie ta klasa co Casillas czy, nie wiem, Hart, ale wiele lat z nami byl i trudno bedzie zobaczyc kogos innego miedzy slupkami.

0

Fajnie, ze Pep nie poszedl tam, gdzie daja najwiecej, ale Bayern... To chyba nie to. Moze gdy pomocnicy beda wykonywac po tysiac podan na mecz, to wtedy obejrze kilka meczy

0

Pedro na poczatku meczu cieszyl morde, a tu zaskoczenie ^^

0

Racja, w Barcy kazdy moze zaliczyc asyste, nie ma tu jakiejs hierarchii, ze wszystkie pilki kluczowe zagrywa Iniesta/Xavi.

0

To jakies jaja, 3 dla Sancheza to zdecydowanie za malo. Jak Pedro strzelil bramke, to od razu "odblokowal sie, kozak, bedzie strzelal wiecej". Alexis tez moze sie przelamac, wiec nie rozumiem, dlaczego tylko 3. A ile strat mial Villa?

0

Jezeli kolejny ligowy mecz z Realem zremisujemy badz (odpukac) przegramy, to chyba bedzie to najsensowniejsza porazka. Athletico gra dobrze, ale nie z Barca. Zaskoczony jestem Malaga w tym sezonie, najmniej puszczonych bramek i niezla pozycja w tabeli. Raczej obstawialbym, ze wieksze krycie bedzie na Iniescie, gdyz zapewne Pedro bedzie w wyjsciowym, a Andres bedzie musial grac podobnie jak z Espanyolem.

0

Taki mecz moglby byc zorganizowany w lipcu, gdy obie ligi maja po sezonach. Falcao, taki osesek :)

0

Iniesta przeczuwal, ba, wiedzial, ze Messi wygra, bo podczas gali caly czas sie usmiechal, nawet kiedy juz odczytali nazwisko Leo, i te gratulacje sa jak najbardziej szczere :-) Skoro Messi juz stal sie legenda, to miejmy nadzieje, ze rekord ten podbije. Ale byloby milo, gdyby reszta graczy Barcy zostala doceniona, m. in. Andres

0

Kun Aguero to faktycznie niezawodny zawodnik, pomyslec, ze jeszcze 6-7 lat temu City bylo przecietnym klubem. Teraz jest jedna z lepszych druzyn w lidze angielskiej. Ale, powiedzmy sobie szczerze, o ile jeszcze Aguero mozna by podpiac pod zawodnika, ktory w Barcy by sie odnalazl po jakims czasie, to nie ma co pakowac na sile do Katalonii kazdego kto dobrze sie o nas wypowiada. W lidze angielskiej kluby maja inny styl i duzo zawodnikoww Hiszpani graloby gorzej

0

Troche za duza nota dla Messiego, w koncu to byl glownie jego blad przy bramce Falcao. Poza tym, nie ma co gadac o tym ze strzelil 2 bramki, bo ta druga to jakis zart obroncy Athleticu. Swoja droga chetnie zobaczylbym noty naszych oponentow, a zwlaszcza obroncow, bo przy pierwszej bramce Messiego zachowali sie wprost genialnie, bardzo dokladny pressing przez trojke, a moze nawet i czworke pilkarzy.

0

Pilkarz z najwyzsszej poki, podejrzewam, ze gdyby gral w T-Mobile Ekstraklasie, dotarli by do cwiercfinalow Ligi Europy. Niby juz wygasl, niby to juz nie jest pilkarz tej klasy, co kiedys - ale warto zobaczyc czasem jego wystepy w lidze brazyliskiej - gol bezposrednio z rzutu roznego czy czyste okienko z 20m. Miejmy nadzieje, ze wystapi na Mundialu w przyszlym roku. Messi jest pilkarzem klasy swiatowej, tak samo jak Maradona, Pele, Ronaldo, Carlos, Zidane czy Beckham, tu nie mozna zaprzeczy i mowic, ze Ronaldinho "jest lepszy od Messiego". Na pewno bardziej efektywny i efektowny, lepiej dryblujacy itd., jednak w Barcy gralo i gra masa zawodnikow "z innej planety", i wybor ulubionego czy najlepszego jest kwestia gustu.

0

90% to chyba optymalna liczba na 100 ankietowanych, w koncu Ronaldo tez najgorszy nie jest i te 7 glosow znaczy, ze tez ma cos do powiedzenia.

0

Jedna wielka rodzina :) Ale zobaczcie, Messi nie jest jakos traktowany specjalnie, w Barcy kazdy jest rowny, tu nie ma gwiazd indywidualnych. Nie wiem jak w innych klubach, ale tu nie ma miejsca na jakies wywyzszanie kogos nad kogos. I to mi sie podoba :)

0

@Fabs24 Oj ja tez :D ale, tak czy inaczej, Puyol to zdecydowanie, obok Xaviego, fundament Dumy Katalonii. Ilez to ta dwoja rozegrala meczy, i jak wazne punkty druzyny stanowia. Niech graja jak najdluzej, do 40.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?