Kyuzo
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale przez rok, to chyba logiczne że nadrobimy w tym śmiesznym fair play. A jak przekroczymy to co nam zrobią? Każą mieć w składzie 5 wychowanków jak kazali Man City? Bitch please.
2
Tak ale skoro przez 2 okienka nikogo nie kupimy to chyba będzie bardziej niż fair, że teraz wydamy więcej.
6
Ale i tak napiszę komentarz - pomyślał.
0
Oglądałem mecz, tez miał kilka prostych strat ale w sumie w BPL to norma u każdego, kilka Alvesowych wrzutek ale na 3/5 zasłużył, ładnie się pokazywał przynajmniej i był pod grą cały mecz
0
Sterling to anglik, za 3 lata bedzie gral w stoke
1
ale i tak nie obejrzysz, ty o tej godzinie juz spisz
0
ale mi przykro, serio
0
nie przejdzie, za duza pensje ma i przekroczymy finansowe fair play zarowno FIFA jak i LFP, tak wiem smutne ale zobaczycie alves nie jest wcale zly
0
On zawsze gra tak samo i jak dla mnie to dziwne, ze tyle osob go obwinia za nieudane próby wrzutek z zeszlego sezonu w waznych meczach. Bardziej to byla wina trenera, jak dla mnie slabego Martino a nie zawodnika, ze jak nic nie dalo sie zrobic w ataku, bo wszyscy pchali sie srodkiem i liczyli ze messi kiwnie 5 obroncow i strzeli, to wrzucal bez sensu te pilki, mimo ze czasami dchodzily na glowe. tak ogladajac pierwsze mecze barclays pl, to srednia wrzutek ktore trafialy na glowe byla podobna a u nas stalo 2 zawodnikow i jeden z nich to messi a tam co najmniej 3 i potrafiacych sie przepchnac do powietrznej pilki a nie jak u nas taki fabregas
0
Oskisko wracaj na forum silka.
0
Eee? Co? Pewnie jakiś troll, bo nie dość że idiotyczny błąd ort. to jeszcze mecz z Nice już się odbył.
0
Tylko się nie zaksztuś dowiadując się, że Alves zostaje
0
Naprawdę myślisz, że ktoś się przejmuje twoim czepianiem się?
0
Vermalen był naprawdę świetnym zawdnikiem, ale uciekła mu forma. Może w słabszej fizycznie hiszpańskiej lidze pokaże klasę?
0
Villa też odszedł.
0
A ty fora pomyliłeś?
0
Twój mózg? No raczej.
1
No właśnie, pojadą żeby potrenować z innymi zawodnikami, nabrać pewności siebie przed sezonem, może zagrają trochę z zawodnikami z pierwszej drużyny a to dodaje motywacji.
0
0
Ty nawet tytułu nie przeczytałeś czy co? Co ty bredzisz, koleś?
1
Ale gimbaza i tak powie że rudy, stary i śmierdzi.
1
No, I neven Subotic.
0
Tylko w co, bo nie w internet.
0
Po interwencji w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie, cofną mu karę. Więc japa grzybie.
0
Wybór może i jest ale jeżeli chodzi o prawdopodobieństwo sprowadzenia młodego i utalentowanego obrońcy to jest ono bardzo niskie. A Mathieu ma przynajmniej duże doświadczenie i wystarczające umiejętności, żeby nie dawać plamy.
0
Chyba ze śmiechu
0
Nawet powiem ci więcej, Morata został sprzedany z klauzulą odkupienia za chyba 30mln, czyli tak jakby go wypożyczyli na 2-3 sezony za 20 baniek.
0
i mathieu ale wy i tak powiecie, ze nikt go nie chce u nas i przychodzi nie wiadomo dlaczego
0
Cuadradinho
0
idź stąd