0

Ale przez rok, to chyba logiczne że nadrobimy w tym śmiesznym fair play. A jak przekroczymy to co nam zrobią? Każą mieć w składzie 5 wychowanków jak kazali Man City? Bitch please.

2

Tak ale skoro przez 2 okienka nikogo nie kupimy to chyba będzie bardziej niż fair, że teraz wydamy więcej.

6

Ale i tak napiszę komentarz - pomyślał.

0

Oglądałem mecz, tez miał kilka prostych strat ale w sumie w BPL to norma u każdego, kilka Alvesowych wrzutek ale na 3/5 zasłużył, ładnie się pokazywał przynajmniej i był pod grą cały mecz

0

Sterling to anglik, za 3 lata bedzie gral w stoke

1

ale i tak nie obejrzysz, ty o tej godzinie juz spisz

0

ale mi przykro, serio

0

nie przejdzie, za duza pensje ma i przekroczymy finansowe fair play zarowno FIFA jak i LFP, tak wiem smutne ale zobaczycie alves nie jest wcale zly

0

On zawsze gra tak samo i jak dla mnie to dziwne, ze tyle osob go obwinia za nieudane próby wrzutek z zeszlego sezonu w waznych meczach. Bardziej to byla wina trenera, jak dla mnie slabego Martino a nie zawodnika, ze jak nic nie dalo sie zrobic w ataku, bo wszyscy pchali sie srodkiem i liczyli ze messi kiwnie 5 obroncow i strzeli, to wrzucal bez sensu te pilki, mimo ze czasami dchodzily na glowe. tak ogladajac pierwsze mecze barclays pl, to srednia wrzutek ktore trafialy na glowe byla podobna a u nas stalo 2 zawodnikow i jeden z nich to messi a tam co najmniej 3 i potrafiacych sie przepchnac do powietrznej pilki a nie jak u nas taki fabregas

0

Oskisko wracaj na forum silka.

0

Eee? Co? Pewnie jakiś troll, bo nie dość że idiotyczny błąd ort. to jeszcze mecz z Nice już się odbył.

0

Tylko się nie zaksztuś dowiadując się, że Alves zostaje

0

Naprawdę myślisz, że ktoś się przejmuje twoim czepianiem się?

0

Vermalen był naprawdę świetnym zawdnikiem, ale uciekła mu forma. Może w słabszej fizycznie hiszpańskiej lidze pokaże klasę?

0

Villa też odszedł.

0

A ty fora pomyliłeś?

0

Twój mózg? No raczej.

1

No właśnie, pojadą żeby potrenować z innymi zawodnikami, nabrać pewności siebie przed sezonem, może zagrają trochę z zawodnikami z pierwszej drużyny a to dodaje motywacji.

0

0

Ty nawet tytułu nie przeczytałeś czy co? Co ty bredzisz, koleś?

1

Ale gimbaza i tak powie że rudy, stary i śmierdzi.

1

No, I neven Subotic.

0

Tylko w co, bo nie w internet.

0

Po interwencji w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu w Lozannie, cofną mu karę. Więc japa grzybie.

0

Wybór może i jest ale jeżeli chodzi o prawdopodobieństwo sprowadzenia młodego i utalentowanego obrońcy to jest ono bardzo niskie. A Mathieu ma przynajmniej duże doświadczenie i wystarczające umiejętności, żeby nie dawać plamy.

0

Chyba ze śmiechu

0

Nawet powiem ci więcej, Morata został sprzedany z klauzulą odkupienia za chyba 30mln, czyli tak jakby go wypożyczyli na 2-3 sezony za 20 baniek.

0

i mathieu ale wy i tak powiecie, ze nikt go nie chce u nas i przychodzi nie wiadomo dlaczego

0

Cuadradinho

0

idź stąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?