1

Tak ale gimbaza nie wie co to sarkazm.

0

Tak 95mln, jak jego klauzula to 90. A jak przyjdzie do Barcy to FIFA mu cofnie to idiotyczne zawieszenie, to już ustalone pod stołem.

0

On z Porto do Monaco przechodził za 45mln. Po bardzo udanym sezonie kosztuje 60mln a że Real nagle sobie go zażyczył to zapłaci trochę więcej.

0

I nie jest płaczkiem.

0

Talent pokroju Messiego.

0

I nie rozumie why piszesz como este?

0

Błazny zawsze w cenie.

0

A co liczyć nie chce ci się, bo wakacje?

0

A gdzie ocena dla Daniego Alvesa? Przecież dzięki temu, że nie grał Brazylia wygrałą mecz, co najmniej 7 za to!

0

Suarez nie musi się uczyć nukrkowania, bo już potrafi. Ale potrafi też udowadniać że jest w absoltnym top 5 najlepszych napastników na Ziemii.

0

Sralny nie brutalny.

0

Skończ.

0

Giroud to napastnik a nie skrzydłowy.

0

Aragones go tak ustawił.

0

Skończ.

0

Beznadziejny skład, myslisz że im więcej ofensywnych graczy wrzucisz tym więcej goli strzeli drużyna, co?

1

Ja w FUT 14 miałem Pedro na CPS w ustawieniu 5-3-2 i miał zgranie 6/10 gdzie Song na ŚO 2/10. EA to przewidziała.

0

Aurier ma wyśmienite dośrodkowania ALE są one bardzo szybkie i przeznaczone na zawodników, których głównym atutem jest gra głową. Są one idealne dla BPL. Barcelonie badziej potrzebny obrońca do gry kombinacyjnej; podanie z klepki wejscie w pole karne i wyłożenie po ziemi do napastnika wchodzącego z przeciwległego skrzydła lub środka pola karnego.

0

Spiseg

15

Szkoda ze nie mozna dawac minusów.

0

Twoje komentarze są kompletnie niepotrzebne.

0

Umowa była że każda kwota powyżej 33mln na pół. Czyli 50-33=17. 17/2=8,5. 33+8,5=41,5. Barca dostałaby 41,5 mln a Arsenal 8,5 mln. Tegoroczny maturzysta?

0

Lallana jest anglikiem, ich ceny w BPL są zawyżane. Andy Carroll przychodził do Liverpoolu za 35mln funtów, taki przykład.

0

Czyli na PO tak jak w Lecce i Udinese. W Fiorentinie i reprezentacji gra wyżej, bo mają kogo dać na obronę i obie drużyny grają 3 obrońców. Najważniejsze to czy zawodnik sam by siebie widział na prawej obronie.

0

To już się robi trochę nudne, w końcu Alexis nie przejdzie za małe pieniądze o ile w ogóle. Tylko nie wracaj do transferu Villi bo to inna bajka.

1

W Polsce to raczej po cebulę.

0

Bo ty myślisz, że najlepiej mieć pierwszą jedenastkę wszystkich 85+ a na rezerwie max 75 i coś się ugra w piłce? Silna ławka to podstawa.

4

Bo na jego pozycji jest u nas Neymar, ostatnio dostał sporą podwyżkę i to najlepszy zawodnik ofensywny Realu w ubiegłym sezonie.

6

Ponieważ?

0

Mylisz się. Twoje przykłady to zawodnicy, którzy w pierwszej drużynie nie zaistnieli. Tello zagrał w dwóch pełnych sezonów i ponad 40 meczach. To zawodnik z potencjałem ale zostanie on wykorzystany w pełni w drużynie mniejszej niż Barca. Podobnie jak wielu innych młodych piłkarzy, którzy nie sprawdzali się w silnych drużynach a potem w mniejszych klubach, gdzie oni sami byli więksi pokazywali się z najlepszej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?