O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5222
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Po prostu: dziękujemy Pep!

0

Przeglądając chociażby facebook'a, przeczytałam b. dużo obraźliwych postów na temat Blaugrany po dzisiejszym meczu. Zastanawiam sie gdzie jest szacunek do klubu, piłkarzy i kibiców, bo jakoś nie przypominam sobię, żeby Cules pisali takie posty po przegranej Realu.
Rewanż wygramy. VeB!

Zobacz wszystkie

0

Po prostu: dziękujemy Pep!

0

Przeglądając chociażby facebook'a, przeczytałam b. dużo obraźliwych postów na temat Blaugrany po dzisiejszym meczu. Zastanawiam sie gdzie jest szacunek do klubu, piłkarzy i kibiców, bo jakoś nie przypominam sobię, żeby Cules pisali takie posty po przegranej Realu.
Rewanż wygramy. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?