0

Po prostu: dziękujemy Pep!

0

Przeglądając chociażby facebook'a, przeczytałam b. dużo obraźliwych postów na temat Blaugrany po dzisiejszym meczu. Zastanawiam sie gdzie jest szacunek do klubu, piłkarzy i kibiców, bo jakoś nie przypominam sobię, żeby Cules pisali takie posty po przegranej Realu.
Rewanż wygramy. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?