La_Pulga_Atomica
Dołączył/a: marzec 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prostu: dziękujemy Pep!
0
Przeglądając chociażby facebook'a, przeczytałam b. dużo obraźliwych postów na temat Blaugrany po dzisiejszym meczu. Zastanawiam sie gdzie jest szacunek do klubu, piłkarzy i kibiców, bo jakoś nie przypominam sobię, żeby Cules pisali takie posty po przegranej Realu.
Rewanż wygramy. VeB!