O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Powiem tak, Messi niech się nie przejmuje Maradoną ale fakt mógłby więcej dogrywać do innych lecz niech się nie wzoruje na Diego

0

Panowie spokojnie Keita pokaże swoje umiejętności. Co do Hnerego to niech schodzi na środek w czasie meczu jego pozycje może dublować abidal w ataku. a własnie lewą stronę ubezpieczać czy to Keita czy to Toure

0

Za pedro lepiej chyba by było, żeby Bojan mimo wszystko był. Eto'o na prawej Henry na lewej a Bojan na szpicy

0

Sugeruje, że Wisła ma się nie przejmować tym iż już dzisiaj odpadną z LM;]

Zobacz wszystkie

0

Za pedro lepiej chyba by było, żeby Bojan mimo wszystko był. Eto'o na prawej Henry na lewej a Bojan na szpicy

0

Sugeruje, że Wisła ma się nie przejmować tym iż już dzisiaj odpadną z LM;]

0

Panowie spokojnie Keita pokaże swoje umiejętności. Co do Hnerego to niech schodzi na środek w czasie meczu jego pozycje może dublować abidal w ataku. a własnie lewą stronę ubezpieczać czy to Keita czy to Toure

0

Powiem tak, Messi niech się nie przejmuje Maradoną ale fakt mógłby więcej dogrywać do innych lecz niech się nie wzoruje na Diego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?