Laionik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem tak, Messi niech się nie przejmuje Maradoną ale fakt mógłby więcej dogrywać do innych lecz niech się nie wzoruje na Diego
0
Panowie spokojnie Keita pokaże swoje umiejętności. Co do Hnerego to niech schodzi na środek w czasie meczu jego pozycje może dublować abidal w ataku. a własnie lewą stronę ubezpieczać czy to Keita czy to Toure
0
Za pedro lepiej chyba by było, żeby Bojan mimo wszystko był. Eto'o na prawej Henry na lewej a Bojan na szpicy
0
Sugeruje, że Wisła ma się nie przejmować tym iż już dzisiaj odpadną z LM;]