Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston @Lionel_Messi10 dzisiaj o 20:05 'Striptiz' z Demi Moore na Stopklatce, klasyk kina. @Popitek12 bedziesz ogladal? Dobra rozgrzewka przed meczem Orlando
1
@kanver_ Pena juz jest w Elche od rana na testach medycznych, w jego miejsce zostanie zarejestrowany Wojtek. Odejscie Romeu, Forta, Daniego Rodrigueza pozwoli zarejestrowac Martina oraz Bardghji. Bernal moze pozostac zarejestrowany jako zawodnik drugiej druzyny, problem jedynie moze pojawic sie z Olmo, jego rejestracja jest przez decyzje sądu. Sprzedaz Fermina rozwiązalaby wszystkie problemy jednorazowo, stąd te newsy.
0
Gdyby Gavi normalnie chcial sie spotykac z dziewczyną Fermina to by nie bylo problemu, on jej odmówil i Fermin niezadowolony
1
@mekston kupona puścił
https://x.com/BarcaUniversal/status/1960634217861193800
0
@Popitek12 a plakat z filmu Marsjanin? ten co na polsacie leciał
0
@eMBeeR pewnie racja, ale wstawiajac do skladu Gaviego czy Casado to Pedri bedzie mial mniej zadan defensywnych
0
@Faro tez mi sie tak wydaje, tym bardziej byla mowa, ze w pomocy mamy nadmiar zawodnikow. Olmo jest szklany i Flick czesciej wpuszcza go z lawki. Na odejsciu Fermina najbardziej zyska Gavi. Pomoc pewnie bedzie wygladac: Gavi(Casado) de Jong(Bernal) Pedri (Olmo), gdzie wyzej ustawiany bedzie Pedri
0
Jezeli Chelsea zgarnie Fermina to posypie sie transfer Simonsa, tam chyba cos jest na rzeczy, ze nie mogą sie dogadac
1
Fermin chyba jednak dalej niezadowolony, ze Gavi nie chcial umówic sie z jego dziewczyną i pewnie dlatego mysli o odejsciu. Tak było, nie ściemniam
1
@blakkudium ladny gest ze strony Fermina, jest fanem Ferdynanda Lipskiego
0
@Skowa nie ma zadnej obowiazkowej klauzuli wykupu i zadnej kary nie musimy placic, to byl wymysl sport.pl i the athletic
0
@Cule1234 nazwisko zobawiązuje, moze pozna jakąś miejscową Julke
2
@mekston nie kazdy pamieta, ale kilka lat temu gral tam kolega klubowy Cristiana Ronalda z Arabii Saudyjskiej, Kaka.
4
@mekston Orlando Bloom nawet dobrze zagral w piratach z karaibów. @Popitek12 podobal Ci sie ten Marsjanin na polsacie?
0
A no wlasnie, przedluzenie mialo pomóc w ffp
1
Prawda
1
@Cule1234 transfer Simonsa sie przedluza, moze chca wybadac Fermina na wypadek fiaska
2
@Kessie ogladales w koncu tego Marsjanina na polsacie @Popitek12 ?
0
@gumaz Oskar tez nie pije
0
@gumaz pijesz kawe?
0
@Danny Gaucho mysle, ze angielski to raz i widać jego niechlujstwo, on cos zobaczy, ale niedoczyta, jest bardzo chaotyczny
1
@Danny Gaucho on po prostu jest niedouczony, ktos mu cos napisze, gdzies uslyszy, ludzie na czacie go podpuszczają, a on łyka jak pelikan
5
Dokladnie tak, w kazdym programie Borek i Pol gadają niesamowite glupoty, Pol czesto nawet nie wie gdzie dany zawodnik aktualnie gra i do tego Boras ze swoimi ukladami 'biznesowymi'
12
Dzisiaj rocznica, jedna z najwiekszych legend klubu
0
Hector chyba nie ma ochoty za bardzo odchodzić
0
@FcPortoFan1999 mial tam trafic, wulkan przeszkodzil
0
@Hshdhrhdh to prawie klub Roberta Lewandowskiego @FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 idealnie dopasowany, Seagala natomiast moglby zagrac Cristiano z Arabii. @mekston @Popitek12 opinia?
2
@Frimpong talent panie kolego
2
@FcPortoFan1999 dzisiaj na TV Puls o 20 jest film biograficzny o Mateusza Borku pod tytulem: Człowiek zasad, w role Mateusza Borka wciela się Steven Seagal. Polecam