2

@mekston @Lionel_Messi10 dzisiaj o 20:05 'Striptiz' z Demi Moore na Stopklatce, klasyk kina. @Popitek12 bedziesz ogladal? Dobra rozgrzewka przed meczem Orlando

1

@kanver_ Pena juz jest w Elche od rana na testach medycznych, w jego miejsce zostanie zarejestrowany Wojtek. Odejscie Romeu, Forta, Daniego Rodrigueza pozwoli zarejestrowac Martina oraz Bardghji. Bernal moze pozostac zarejestrowany jako zawodnik drugiej druzyny, problem jedynie moze pojawic sie z Olmo, jego rejestracja jest przez decyzje sądu. Sprzedaz Fermina rozwiązalaby wszystkie problemy jednorazowo, stąd te newsy.

0

Gdyby Gavi normalnie chcial sie spotykac z dziewczyną Fermina to by nie bylo problemu, on jej odmówil i Fermin niezadowolony

1

0

@Popitek12 a plakat z filmu Marsjanin? ten co na polsacie leciał

0

@eMBeeR pewnie racja, ale wstawiajac do skladu Gaviego czy Casado to Pedri bedzie mial mniej zadan defensywnych

0

@Faro tez mi sie tak wydaje, tym bardziej byla mowa, ze w pomocy mamy nadmiar zawodnikow. Olmo jest szklany i Flick czesciej wpuszcza go z lawki. Na odejsciu Fermina najbardziej zyska Gavi. Pomoc pewnie bedzie wygladac: Gavi(Casado) de Jong(Bernal) Pedri (Olmo), gdzie wyzej ustawiany bedzie Pedri

0

Jezeli Chelsea zgarnie Fermina to posypie sie transfer Simonsa, tam chyba cos jest na rzeczy, ze nie mogą sie dogadac

1

Fermin chyba jednak dalej niezadowolony, ze Gavi nie chcial umówic sie z jego dziewczyną i pewnie dlatego mysli o odejsciu. Tak było, nie ściemniam

1

@blakkudium ladny gest ze strony Fermina, jest fanem Ferdynanda Lipskiego

0

@Skowa nie ma zadnej obowiazkowej klauzuli wykupu i zadnej kary nie musimy placic, to byl wymysl sport.pl i the athletic

0

@Cule1234 nazwisko zobawiązuje, moze pozna jakąś miejscową Julke

2

@mekston nie kazdy pamieta, ale kilka lat temu gral tam kolega klubowy Cristiana Ronalda z Arabii Saudyjskiej, Kaka.

4

@mekston Orlando Bloom nawet dobrze zagral w piratach z karaibów. @Popitek12 podobal Ci sie ten Marsjanin na polsacie?

0

A no wlasnie, przedluzenie mialo pomóc w ffp

1

Prawda

1

@Cule1234 transfer Simonsa sie przedluza, moze chca wybadac Fermina na wypadek fiaska

2

@Kessie ogladales w koncu tego Marsjanina na polsacie @Popitek12 ?

0

@gumaz Oskar tez nie pije

0

@gumaz pijesz kawe?

0

@Danny Gaucho mysle, ze angielski to raz i widać jego niechlujstwo, on cos zobaczy, ale niedoczyta, jest bardzo chaotyczny

1

@Danny Gaucho on po prostu jest niedouczony, ktos mu cos napisze, gdzies uslyszy, ludzie na czacie go podpuszczają, a on łyka jak pelikan

5

Dokladnie tak, w kazdym programie Borek i Pol gadają niesamowite glupoty, Pol czesto nawet nie wie gdzie dany zawodnik aktualnie gra i do tego Boras ze swoimi ukladami 'biznesowymi'

12

Dzisiaj rocznica, jedna z najwiekszych legend klubu

0

Hector chyba nie ma ochoty za bardzo odchodzić

0

@FcPortoFan1999 mial tam trafic, wulkan przeszkodzil

0

@Hshdhrhdh to prawie klub Roberta Lewandowskiego @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 idealnie dopasowany, Seagala natomiast moglby zagrac Cristiano z Arabii. @mekston @Popitek12 opinia?

2

@Frimpong talent panie kolego

2

@FcPortoFan1999 dzisiaj na TV Puls o 20 jest film biograficzny o Mateusza Borku pod tytulem: Człowiek zasad, w role Mateusza Borka wciela się Steven Seagal. Polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?