1

@Faro jutro chce widziec odejscie Romieu, wypozyczenie Łoniakiego oraz Forta i rejestracje Martina, Szczeny i Bardzieja. Ogarnij to

0

@FcPortoFan1999 zostales policzony przez @gumaz

3

@gumaz na baterii pociągnie

0

@gumaz @FcPortoFan1999 Beatris wyjasnila kto to. Kiedys poznalem Beatris jak jeszcze na podkarpaciu przyjmowala, ale to za małolata jeszcze było

0

@gumaz potrzebowal minute by zalatwic sprawe

2

@Faro tak, do własnego bramkarza najczesciej

2

@Faro w tym przypadku mozna poswiecic jednak Casado lub Fermina :D

1

@Faro wszystko dobrze, powinna zarabiac wiecej niz de Jong, przez 6 lat nie dał tyle co Sarah

2

@PatrychoO @Faro wspaniala dziewczyna, skarb, niedoceniona, kiedys bedzie miec miejsce w galerii sław

3

@igor1992 @SZYCHA0005 W zeszlym sezonie Fort nie mial za duzo szans na gre, Kounde gral wszystko w miare mozliwosci. W tym sezonie bedzie podobnie i bedzie wspierany przez Erica, a w srodku czesciej zagra Martin. Hansi pewnie da tez szanse Jofre na lewej i jest w obwodzie Cuenca do srodka, ktory zadebiutowal w zeszlym sezonie. No i mamy jeszcze Christensena na lawce, jakos sie poklei:)

0

@Faro jak tak teraz patrze to odejscie Peni daje rejstracje Wojtka, Romeu - Martin, Fort i Dani Rodriguez - Bardghji. W styczniu budżet juz powinien być dopiety, wiec Joan Garcia powinien bez problemu zostac zarejestrowany nawet jezeli ter Stegen powracający po kontuzji nie bedzie chcial odejsc. Moze, wiec uda sie zatrzymac Casado czy Fermina do konca sezonu dlatego tez chyba nie ma na nich presji odejscia

0

@Borneo Alex Valle, lewy obronca, byl wypozyczony, a teraz transfer definitywny

0

@Faro akurat na prawej stronie to duzej konkurencji tam nie ma i grajac w serie a ma szanse podszkolic sie w defensywie

4

@Faro punktuje u władz, przejmie Barce po Flicku

6

We dwóch raźniej. Fabregas nas ratuje


0

@gohan77 próbowali go sprzedać to sie zapieral jak tylko mógł, nawet babie dziecko zrobil jedno i nastepne zeby kolejny powód byl do pozstania w Barcelonie

2

@Faro urobione chłopy, zaslugują

3

@DonCarletto i najlepsze, ze odpalili Nico Gonzaleza do Porto, a Xavi wolal Romeu tak jak napisal @Faro czy nawet Sergi Roberto

5

@Faro no wlasnie, jezeli teraz zepną wszystko na styk to w styczniu wroci problem z rejestracją Joana Garcii, chyba ze wtedy juz bedziemy w 1:1 i bedzie to po prostu formalnosc

0

@FcPortoFan1999 widocznie kolejny klub powiela błedy innych, portugalczycy w polsce to nienajlepsza mieszanka

1

@FcPortoFan1999 pozazdroscili polaków w Porto

3

Pierwsza decyzja to Pavlidis na wypozyczenie do Radomia, niech sie ogrywa w mocnej lidze @FcPortoFan1999

0

@ZwyklyKibicBarcy04 wyrazy współczucia

1

0

Kwestia sporna


1

@July_6_BcN ależ przeciez są połączeni, jak dla mnie to dobrze się bawią. Cudze szczęscie w oczy kole

8

Śpiewać nie można? @FcPortoFan1999 @gumaz

0

@Criss18Barca np. Stali Mielec, real tam kiedys grał

1

Czyli kazdy na urodziny dostaje od Barcy talon na... i balon:)

0

@FcPortoFan1999 i kontrakt na 10 kolejnych lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?