Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pomimo27 sprzedała jak sprzedała, najgorzej, ze utopila kase w Dembele, Coutinho, Griezmanna i de Jonga
0
@Hshdhrhdh gdzie mu bedzie lepiej niz na podlasiu
1
@marcin62 pewnie dostanie zarzuty o napaść na napastnika
2
@Kessie użytkownik usunięty przez komentarz...
5
@macio_944 ja równiez posiadam ten sam pakiet co @Kessie
6
@mekston Turcja moze byc dobrym kierunkiem w sumie
3
@DonCarletto @krzywy klub się waha czy zostawic Casado czy Romeu :D
1
@Eklerek faktycznie, zapomnialem o Merino. Gyokeresa mają to po szukac kolejnego, niech odpali :D
1
@Eklerek Trossard moze grac na srodku ewentualnie, a w listopadzie zmartwychwstanie Jesus
2
@DonCarletto Rashford to na koniec sezonu wróci do MU, to jest niestety nastepny Joao Felix. Barca natomiast zacznie poszukiwanie kolejnego skrzydlowego
0
@APTAPT musisz poszukać i doczytać dlaczego Wojtek, a nie Pena i dlaczego właśnie Pena jest aktualnie zarejestrowany, a Wojtek nie
0
@FcPortoFan1999 tak pewnie zrobie, na trening jednak trzeba bylo isc, a i tak nie obudzilo. Dobrze, ze Lech jutro, dzis to bym odpadl po pierwszym gwizdku
0
@FcPortoFan1999 o 4 sie obudzilem i zasnac nie moglem, brak sił przez caly dzien. Jak żyć?
0
@bart_azz co roku kazdy zostaje
0
@Kgorecki2500 dlaczego odzywiasz sie niezdrowo?
0
@FcPortoFan1999 nie wyspałem się dzisiaj
8
Muchy są pożyteczne
1
@Bocheno1 a na mecze premier czasami chodzisz? masz tam swojego faworyta?
0
@manero no wlasnie, dlatego czekam jak sie to bedzie sypać:)
1
@agaFCB bedzie dobrze, ja mam wyżła i tez nie potrafi wysiedziec tylko pcha mi sie na kolana, wiec mam przyczepke samochodową specjalnie dla niego i nie ma problemu, ze nie jest przypiety, a swobodnie w przyczepce przebywa, to samo tyczy sie w samochodziejak jest oddzielony kratką
0
@cules100pro a ja czekam jak zacznie odstawiac Guardiole i w waznych meczach sadzac na lawke kluczowych zawodnikow tak jak to robil w Lever
1
@partymaker Brahim niezagrożony
2
@Frimpong osobiscie z hiszpanskiej ligi ogladam tylko mecze Barcy z wiadomych wzgledow. Pozostalych druzyn jedynie skroty, calych meczów nie zdzierże, nie kibicuje im. Premier League natomiast ogladam praktycznie kazdy mecz, jest wieksze tempo, mecze sa ciekawsze, jest wieksza konkurencja i jak najbardziej masz racje, tam nie ma dram zwiazanych z sędziami, zyje sie dalej. Po weekendzie zadna druzyna nie placze tak jak madryle
0
te legendy mnie interesują, a nie jakis de Jong
1
@Bulbulator wystarczy, ze jest de Jong, taka sama niemota
0
@Eto'o9 R10 @Frimpong nie żałuję
1
@gumaz lubię lubię, zawsze mam w głowie myśl: co Cię zainspirowało do pytania i refleksji
1
@gumaz i poranne rozkminy :D
0
@NeroTFP1 niestety moj ojciec i brat są mysliwymi i absolutnie nie jestem z tego dumny. Naogladalem sie przez lata tyle syfu co potrafią robic jak rowniez ich koledzy i wlasnie brat poluje z Mozdzonkiem. Sam chetnie wsadzilbym ich za kraty. Opinia mysliwych na temat tego zdarzenia, ze to wina ludzi, ktorzy buduja domy za blisko ich miejsc polowan, tlumaczac iz kiedys byly to miejsca łowne, a teraz kazdy moze sobie kupic dzialke i postawic dom. Urfy nie ludzi. Miec w rodzinie mysliwego to jak miec alkoholika, agresora z problemami psychicznym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika