0

@Eklerek Mudryk jak z detoxu wróci to go na ławkę posadzi

4

@PW27 i oby nie przedluzyl kontraktu i skonczyla sie jego historia wiecznego talentu. Zawodnik bez charakteru, grający na alibi

1

@gumaz ojciec, brat, siostra

0

@yoli panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego. Ja akurat do tej pory oglądam Leo czy w Interze czy reprezentacji. Wpis byl sarkastyczny:)

1

@Midast panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego

5

@Popitek12 tu jest Barcelona! Nie Inter Miami

2

@Popitek12 dokladnie tak Popo

2

@mekston i do tego dzisiaj o 21 gra Neymar, ktoremu brakuje juz tylko dziewiec bramek do powrotu do Barcelony

1

1

@Luciano99 cieć de Jong u mnie od zawsze

2

@Kessie zaaklimatyzowal sie

1

@tkankowski czytaj jeszcze raz, byl na stronie artykul, odebranie numeru mozna podciagnac pod mobbing

2

@Barceloniarz987 newcastle delikatnie lepsze, ale i tak śmierdzi remisem pomimo czerwa

1

@Kilotopy odebranie numeru można podciągnąć pod mobbing, takich przykładów jest duzo, a chroni go prawo pracy

1

@beter2 i Fort pewnie

1

@partymaker i wtedy moze iść do sądu i wygra sprawe. Barca musialaby wyplacic mu całą kase za kontrakt i na koniec on jest wygranym

0

@Criss18Barca ze wzgledu na wiek moze zostac zarejestrowany w Barcelonie B, wiec jezeli zostanie miejsce w ffp to zostanie zarejestrowany w pierwszej druzyni. Tutaj nie ma cisnienia, przed nim jest Wojtek i Martin, ktory skonczyl 23 lata

1

@partymaker przeciez bylo wiadomo od początku, zadna kompromitacja. Nie zabiera sie numeru zawodnikowi, ktory spedzil dekade w klubie

1

@KrwawiaceoczyVEB limit chyba byl 15 meczów, ale to chyba sie zmienilo. Bardziej chodzi jednak o wiek, 23 lata jezeli ma przekroczone musi zostac zarejestrowany w pierwszej druzynie, dlatego Gerard Martin nie moze juz byc zarejestrowany w Barcelonie B, ale Bernal czy nawet Bardghji mogą

0

@partymaker po tej wiadomosci za rok Nico juz sie zgodzi na transfer

0

@barteq tak, dlatego podpisali go drugi raz z wolnego transferu, przewidzieli

1

Oriol Romeu rowniez niezarejestrowany

0

@MateuszDoniec Bardghji nie jest powolany i Fort rozniez

2

@FiscaelBarca jezeli zmiesci sie w ffp to bedzie zarejestrowany w pierwszej druzynie. Przed nim jest jeszcze Gerard Martin, ktory skonczyl 23 lata i nie moze byc traktowany jako zawodnik rezerw

0

@VeB 1899 to samo tyczy sie Gerarda Martina, ktory ma skonczone 23 lata i rozegral odpowiednią liczbe spotkan w pierwszej druzynie i nie moze byc juz traktowany jako zawodnik Barcy B

2

Dzisiaj tak:

0

0

@VeB 1899 jezeli zostanie miejsca w ffp to bedzie zarejestrowany w pierwszej druzynie

3

Niedoceniony


0

@AlwaysBlaugrana wygryzł ter Stegena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?