Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Mudryk jak z detoxu wróci to go na ławkę posadzi
4
@PW27 i oby nie przedluzyl kontraktu i skonczyla sie jego historia wiecznego talentu. Zawodnik bez charakteru, grający na alibi
1
@gumaz ojciec, brat, siostra
0
@yoli panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego. Ja akurat do tej pory oglądam Leo czy w Interze czy reprezentacji. Wpis byl sarkastyczny:)
1
@Midast panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego
5
@Popitek12 tu jest Barcelona! Nie Inter Miami
2
@Popitek12 dokladnie tak Popo
2
@mekston i do tego dzisiaj o 21 gra Neymar, ktoremu brakuje juz tylko dziewiec bramek do powrotu do Barcelony
1
@July_6_BcN nie poleca mieszkac z @Kessie
https://x.com/DudekPL4/status/1956794733985948076
1
@Luciano99 cieć de Jong u mnie od zawsze
2
@Kessie zaaklimatyzowal sie
1
@tkankowski czytaj jeszcze raz, byl na stronie artykul, odebranie numeru mozna podciagnac pod mobbing
2
@Barceloniarz987 newcastle delikatnie lepsze, ale i tak śmierdzi remisem pomimo czerwa
1
@Kilotopy odebranie numeru można podciągnąć pod mobbing, takich przykładów jest duzo, a chroni go prawo pracy
1
@beter2 i Fort pewnie
1
@partymaker i wtedy moze iść do sądu i wygra sprawe. Barca musialaby wyplacic mu całą kase za kontrakt i na koniec on jest wygranym
0
@Criss18Barca ze wzgledu na wiek moze zostac zarejestrowany w Barcelonie B, wiec jezeli zostanie miejsce w ffp to zostanie zarejestrowany w pierwszej druzyni. Tutaj nie ma cisnienia, przed nim jest Wojtek i Martin, ktory skonczyl 23 lata
1
@partymaker przeciez bylo wiadomo od początku, zadna kompromitacja. Nie zabiera sie numeru zawodnikowi, ktory spedzil dekade w klubie
1
@KrwawiaceoczyVEB limit chyba byl 15 meczów, ale to chyba sie zmienilo. Bardziej chodzi jednak o wiek, 23 lata jezeli ma przekroczone musi zostac zarejestrowany w pierwszej druzynie, dlatego Gerard Martin nie moze juz byc zarejestrowany w Barcelonie B, ale Bernal czy nawet Bardghji mogą
0
@partymaker po tej wiadomosci za rok Nico juz sie zgodzi na transfer
0
@barteq tak, dlatego podpisali go drugi raz z wolnego transferu, przewidzieli
1
Oriol Romeu rowniez niezarejestrowany
0
@MateuszDoniec Bardghji nie jest powolany i Fort rozniez
2
@FiscaelBarca jezeli zmiesci sie w ffp to bedzie zarejestrowany w pierwszej druzynie. Przed nim jest jeszcze Gerard Martin, ktory skonczyl 23 lata i nie moze byc traktowany jako zawodnik rezerw
0
@VeB 1899 to samo tyczy sie Gerarda Martina, ktory ma skonczone 23 lata i rozegral odpowiednią liczbe spotkan w pierwszej druzynie i nie moze byc juz traktowany jako zawodnik Barcy B
2
Dzisiaj tak:
0
@PatrykBarca sprzeda Yamala do PSG
https://www.transfermarkt.pl/gestifute/beraterfirma/berater/413
0
@VeB 1899 jezeli zostanie miejsca w ffp to bedzie zarejestrowany w pierwszej druzynie
3
Niedoceniony
0
@AlwaysBlaugrana wygryzł ter Stegena