Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Variouspeak7 kontrakt z nim przedłużą, taki bedzie final
0
@Kuczek a i ten caly Kobe to tez krystaliczny nie byl, amerykance jednak nim podnieceni, wiec takie rarytasy z jego logiem beda kupowac
2
@Kuczek to jest wspolpraca jak PSG z Jordanem, sprzedaz wzrosla, wiec Barcelonie wpakowali Kobyego. Logo jest fatalne, wyglada jak zwisający drut z jajami, ale co zrobic, byle sie sprzedawalo
1
@MichuZ44 juz w styczniu bedzie nasz @mekston
1
@D10SLEO za to jest mozliwosc zakupu koszulki Oriola Romeu
0
Dobry ruch?
0
@FcPortoFan1999 gotowy na wieczorne meczycho? trykot przygotowany? co Porto dzisiaj wyczaruje?
1
@lithotripter potomkowie dumni z mamy
0
@FcPortoFan1999 wtedy przekaz na pewno dotrze do kazdego
2
@Gaucho jasne, ze byl. Nawet Icardi tez byl
4
i wszyscy razem:
0
@gumaz po co łamał?
0
@Rifek ta nagroda wygląda jakby co roku była przekazywana innemu zawodnikowi, taka ufajdana
3
@D10SLEO a mogl grac w Rakowie, pewnie do dzisiaj żałuje @FcPortoFan1999
2
Potrafi przemawiac :D
0
@Kapitan9 wczoraj nie wygladal na zbyt szczesliwego, Hansi nawet na chwile go nie wpuscil, wiec pewnie zostanie wypozyczony
0
@Gaucho szanse są zawsze
1
@Lionel_Messi10 o panie, spalem jak zabity dzisiaj, dopiero teraz wstalem, zlamalo mnie po meczu Barcy :) sukcesów w nowym tygodniu zycze!
0
Raków może juz tylko żałować, ze Fermin do nich nie trafił @FcPortoFan1999 ale nic straconego, może kiedyś
0
@BORO_12 to tez widzialem, daj mi chwile to wyszukam
0
@Nightraider dostal jedynke tez ze wzgledu na kontuzje ter Stegena, a Pena dalej jest dostepny i gotowy wejsc na boisko
0
@BORO_12 bylo na larambli wrzucony link z X
0
@Nightraider byla juz dzisiaj informacja, ze Garcia dostanie 13 jak tylko odejdzie Pena, a ma 1 na presezon.
1
@barteq widac na filmiku, ze ma numer z zeszlego sezonu
0
@barteq dzisiaj 35
0
Oriol Romeu z 18, wraca do druzyny
2
Prawie jak @Frimpong
0
@Faro ja tylko doradzam, dobry humor dzisiaj dopisuje
1
@Faro burdel tak zwany:)
0
@Faro trzeba bylo do bałaganu na godzine się wybrać