Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Julko, ja to jeszcze sie zalapalem na czasy Gasparta i to co jest teraz to pikuś. Laporta budzi we mnie pozytywne emocje i nikt inny nie polepiłby naszego klub po Bartomeu jak on. Dodatkowy plus, ze przy tym calym burdelu klub regularnie podnosi puchary
2
@mekston asyste zanotowal, dyrektor wiedzial doskonale kogo potrzebuje do składu
0
@Encore ale, ze ukra wzieli? Chociaz w sumie jest tam Safonov to sie dogadają ze sobą
2
@mekston wczoraj ebnął hattricka, a na larambli cisza, ja tez nie mialem czasu wstawic informacji o legendzie. Rio Ave pokonane przez Nasserów. Liga portugalska < liga piaskowa
0
@FcPortoFan1999 nie na darmo w pzpnie sie pojawial. Dobrze, ze Majewski polecial i Ci jego smieszni asystenci pozbierani z pod bloków mieleckich
0
@FcPortoFan1999 a wiesz, ze Brzećzek ten tego zostal?
1
@gumaz omijam takie miejsca
3
@doc @Cules69 Cubarsi z 5 gral w mlodziezowych druzynach jak rowniez w ddruzynie olimpijskiej, taka zmiana nie dziwi
0
@Transu96 2 dostanie Fort jezeli zostanie, a po odejsciu Inigo tak pewnie bedzie
0
@Faro 2 pewwnie dostanie Fort jezeli zostanie, a 5 bardziej pasuje Cubarsiemu, elegancko
2
@bartekvisca na tą chwile zarejestrowanymi bramkarzami są ter Stegen i Pena. Dopóki nie zostanie zarejestrowany Garcia i Wojtek to Pena nie odejdzie. Jego kontrakt jest niski, wiec jego odejscie nie pomoze w zarejestrowaniu nawet Wojtka. Kolejna sprawa, ze Pena jest tak naprawde slabym bramkarzem, a chcialby odejsc gdzies, gdzie bedzie 'jedynką'. Za wiele ofert to on pewnie nie dostal, teraz jednak pojawilo sie zainteresowanie Como i pewnie tam wyląduje. Kasa z kontraktu Inigo pomoze w rejestracjach, wiec transferu Peni mozna spodziewac sie najpewniej w przyszlym tygodniu
0
@Borry Andres Cuenca i Alvaro Cortes z Barcelony B
0
@greedo rozumiem Cie, ale to tez sprawdzian dla Araujo, wóz albo przewóz
1
@greedo jest czterech stoperów, Cubarsi, Araujo, Christensen i Eric. Moze na srodku zagrac rowniez Kounde i Martin, nie ma wiec dramatu
0
@ViscaelBarca2007 jak urfa za darmo, dopiero bylo 8baniek i juz sie zrobiło free, nie wierze po prostu
0
@626 Steven Gerard Aston Martin :D
0
@Nightraider to w takim razie Fort zostanie, ponoc rozmowy z Mallorca zostaly zerwane
0
@Popitek12 kto to ten Alvarez?
0
@mekston myslisz, ze Nasserzy powrócą do swojego starego herbu po zdobyciu mistrzostwa arabii lub ligi mistrzów? Aktualny bardziej podobny jest do City, zaś stary herb bardziej zblizony do prawilnego madryckiego realu, glownie ze wzgledu na korone
3
@mekston ale Popo chyba i tak zadowolony, Viniego mu nominowali
0
@DonCarletto nadzieja w Jacksonie @Frimpong
2
@Kondziubarca katar kolumbijski :D
0
@Encore tym bardziej, ze Newcastle tez jest United
2
@Kondziubarca nos jakby przytkany troche, ruchy nerwowe...
5
@Bocheno1 Onana, troche za nisko go ocenili
6
Wyniki złotej piłki wyciekły, dość szybko
0
@manero bardziej chodzilo mi o finalowe sukcesy, w sensie zdobyte puchary. Jak najbardziej masz tu racje w w pojedynkach. Ja osobiscie lige angielską bardzo lubie, ogladam czesciej niz hiszpanską, jest to inny klimat oraz styl no i wiadomo, wiecej gwiazd
0
@FcPortoFan1999 i pewnie bedzie, Robert pomimo lat to pewnie nastrzela powyzej dwudziestu bramek lekko, a Ferran niezaleznie czy pierwszy sklad czy Joker to jego liczby zakręcą sie kolo dziesieciu goli, tak to juz z nim jest
0
@FcPortoFan1999 otóż to
0
@Eto'o9 R10 co roku to samo, a pozniej ten Ferran jak dostaje cały mecz to kopie sie po czole