4

@Criss18Barca ale on podpisujac dokumenty dalej bedzie dostawal pieniadze w stu procentach. Jego kontuzja pozwola klubowi w ffp zrobic miejsce dla innego zawodnik, on nie traci finansowo. Robi klubowi pod gorke po prostu zeby go nie wyrejestrowywac na okres jego nieobecnosci

0

@bezalkoholowy kupuj ekspres, nawet z olx jak nie chce wydawac kupe siana na nowke. Zycie sobie odmienisz :D

5

Co za czlowiek to jest, jeszcze przez jego decyzje klub bedzie musial odpalic Casado albo Fermina. Fatalny czlowiek, tylko swoj interes widzi, po powrocie bedzie kwas robil

3

@Adran360 @mekston juz tylko 9 bramek i Neymar wygra zakład z Laportą. Powrót juz w styczniu, bedzie mozna sprzedac Raphinhe i wykupic Rashforda.

1

@mekston 11 tak, ale spryciarz gra coraz wyzej, juz na napastniku go wystawiają, bedzie tylko dokladal na pustaka, formalność

0

@MaziFCB Nuneza chcą opchnąć i dają mu nastrzelac jak najwiecej

3

@Faro zwiększa to szanse, ze Nunezowi uda się trafic w bramke

2

@Frimpong za minut pięć Liverpool - Bracia Williams. W nocy zaś @mekston Neymar kontynuuje strzelanie bramek w Santosie by powrócić do Barcelony w styczniu

2

@Sau_Ron farm, pincet znaków

1

@mekston ja to wiem, mam w kalendarz wpisane, odliczam dni

0

@Popitek12 to prawda, zapinamy pasy

1

Chłopaki wrócą z azjatyckiego tourne, a w Barcelonie dalej Romeu siedzi. Mogl sie chociaz przeleciec z ekipą pozwiedzac troche

1

@fart i cyk do primavery cofnąć sie w rozwoju

0

@Faro pewnie, ze digi dong powinien byc sprzedany. Przespano zarobienie na nim kasy tak naprawde, a wlasciwie to nie dal sie wypchnac razem z tą jego babą wiecznie w ciąży. Teraz przeciaga przedluzenie kontraktu i do grudnia bedzie zmienial agenta. W styczniu bedzie negocjowal z innymi klubami, a od Barcy zawola chore pieniadze. On od zawsze wygladal jak cialo obce, cieć niepasujący do ekipy. Patrzec na niego się nie da od lat jak i na ter Stegena

1

@ViscaelBarca2007 i ding donga!

2

@Kondziubarca stary dobry Raphinha, zeszly sezon to był bug :D

1

@Nightraider ponoc rejestracja Garcii bedzie w tym tygodniu. Ja to bym jeszcze chętnie odpalil de Jonga. Mam wrazenie, ze bedzie zmienial agenta do grudnia, a pozniej negocjacje nie tylko z Barceloną i bedzie chcial wydoic jak najwiecej kasy. Śliski typ, tak samo jak ter Stegen., plus wieczny talent, męczący jest jak Dembele

2

@Nightraider oraz Łoniakiego Penie

0

@FcPortoFan1999 ten Diogo Costa to chyba jednak zostanie kolejny sezon w Porto. Chyba juz kluby go odpuscily

0

@FcPortoFan1999 jestes w centrum uwagi od dobrych tygodni, ciekawe to okienko w wykonaniu portowców z portugalii

2

@TR3YWAY uwzieli sie :D

7

Zbanowali Yassina, a to uje jedne @Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @Kondziubarca @Adran360 @Arden @Sysia11 @FcPortoFan1999 @Tollusiek @Danny Gaucho

0

@FcPortoFan1999 a no wlasnie, te nasze kluby lubią odpuszczac puchar niewiadomo czemu w sumie. Zawsze to gablota sie powieksza, ale mozee im po prostu nie chce sie jezdzic na wioski, nie są to atrakcyjne miejsca dla postaci waznych

0

@FcPortoFan1999 bo to miszcz będzie

0

@FcPortoFan1999 ale, ze Wisła Płock miszcza zrobi od razu po awansie to się nie spodziewałem

0

@Tollusiek wedlug mnie to lepiej sobie upolowac wlasnie taką koszulke z autografem i samodzielnie ewentualnie oprawic i miec kolekcjonerską pamiątke niz kupowac co roku czy co kilka lat koszulki na nike czy sklepie barcy. One i tak pozniej i się niszczą i nic z nich nie mamy.

0

@Tollusiek czasami sie trafiają koszulki po 500-700 ojro z podpisem nieoprawione, ale mają wade czyli jakąś plamke. Trzeba byc czujnym bo juz mi zwiala koszulka Leo

1

@FcPortoFan1999 takie jiu jitsu zrobil

0

@FcPortoFan1999 mial na mysli tygodnie

1

a to dobre :D pazdziernik/listopad będą szukac nowego trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?