Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Criss18Barca ale on podpisujac dokumenty dalej bedzie dostawal pieniadze w stu procentach. Jego kontuzja pozwola klubowi w ffp zrobic miejsce dla innego zawodnik, on nie traci finansowo. Robi klubowi pod gorke po prostu zeby go nie wyrejestrowywac na okres jego nieobecnosci
0
@bezalkoholowy kupuj ekspres, nawet z olx jak nie chce wydawac kupe siana na nowke. Zycie sobie odmienisz :D
5
Co za czlowiek to jest, jeszcze przez jego decyzje klub bedzie musial odpalic Casado albo Fermina. Fatalny czlowiek, tylko swoj interes widzi, po powrocie bedzie kwas robil
3
@Adran360 @mekston juz tylko 9 bramek i Neymar wygra zakład z Laportą. Powrót juz w styczniu, bedzie mozna sprzedac Raphinhe i wykupic Rashforda.
1
@mekston 11 tak, ale spryciarz gra coraz wyzej, juz na napastniku go wystawiają, bedzie tylko dokladal na pustaka, formalność
0
@MaziFCB Nuneza chcą opchnąć i dają mu nastrzelac jak najwiecej
3
@Faro zwiększa to szanse, ze Nunezowi uda się trafic w bramke
2
@Frimpong za minut pięć Liverpool - Bracia Williams. W nocy zaś @mekston Neymar kontynuuje strzelanie bramek w Santosie by powrócić do Barcelony w styczniu
2
@Sau_Ron farm, pincet znaków
1
@mekston ja to wiem, mam w kalendarz wpisane, odliczam dni
0
@Popitek12 to prawda, zapinamy pasy
1
Chłopaki wrócą z azjatyckiego tourne, a w Barcelonie dalej Romeu siedzi. Mogl sie chociaz przeleciec z ekipą pozwiedzac troche
1
@fart i cyk do primavery cofnąć sie w rozwoju
0
@Faro pewnie, ze digi dong powinien byc sprzedany. Przespano zarobienie na nim kasy tak naprawde, a wlasciwie to nie dal sie wypchnac razem z tą jego babą wiecznie w ciąży. Teraz przeciaga przedluzenie kontraktu i do grudnia bedzie zmienial agenta. W styczniu bedzie negocjowal z innymi klubami, a od Barcy zawola chore pieniadze. On od zawsze wygladal jak cialo obce, cieć niepasujący do ekipy. Patrzec na niego się nie da od lat jak i na ter Stegena
1
@ViscaelBarca2007 i ding donga!
2
@Kondziubarca stary dobry Raphinha, zeszly sezon to był bug :D
1
@Nightraider ponoc rejestracja Garcii bedzie w tym tygodniu. Ja to bym jeszcze chętnie odpalil de Jonga. Mam wrazenie, ze bedzie zmienial agenta do grudnia, a pozniej negocjacje nie tylko z Barceloną i bedzie chcial wydoic jak najwiecej kasy. Śliski typ, tak samo jak ter Stegen., plus wieczny talent, męczący jest jak Dembele
2
@Nightraider oraz Łoniakiego Penie
0
@FcPortoFan1999 ten Diogo Costa to chyba jednak zostanie kolejny sezon w Porto. Chyba juz kluby go odpuscily
0
@FcPortoFan1999 jestes w centrum uwagi od dobrych tygodni, ciekawe to okienko w wykonaniu portowców z portugalii
2
@TR3YWAY uwzieli sie :D
7
Zbanowali Yassina, a to uje jedne @Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @Kondziubarca @Adran360 @Arden @Sysia11 @FcPortoFan1999 @Tollusiek @Danny Gaucho
0
@FcPortoFan1999 a no wlasnie, te nasze kluby lubią odpuszczac puchar niewiadomo czemu w sumie. Zawsze to gablota sie powieksza, ale mozee im po prostu nie chce sie jezdzic na wioski, nie są to atrakcyjne miejsca dla postaci waznych
0
@FcPortoFan1999 bo to miszcz będzie
0
@FcPortoFan1999 ale, ze Wisła Płock miszcza zrobi od razu po awansie to się nie spodziewałem
0
@Tollusiek wedlug mnie to lepiej sobie upolowac wlasnie taką koszulke z autografem i samodzielnie ewentualnie oprawic i miec kolekcjonerską pamiątke niz kupowac co roku czy co kilka lat koszulki na nike czy sklepie barcy. One i tak pozniej i się niszczą i nic z nich nie mamy.
0
@Tollusiek czasami sie trafiają koszulki po 500-700 ojro z podpisem nieoprawione, ale mają wade czyli jakąś plamke. Trzeba byc czujnym bo juz mi zwiala koszulka Leo
1
@FcPortoFan1999 takie jiu jitsu zrobil
0
@FcPortoFan1999 mial na mysli tygodnie
1
a to dobre :D pazdziernik/listopad będą szukac nowego trenera