0

@FcPortoFan1999 kto rano wstaje... mozna sobie uzupelnic co kto lubi

0

@FcPortoFan1999 wolna sobota czy idziesz do tyry?

1

@blakkudium jasne, ze tak. Zartuje oczywiscie, a te gwalty to najczesciej zeby kase od zawodnikow wyciagnac

1

sklad przeciwko L'Escala

0

@blakkudium cholera, a Dumfries byl w promocji, PSG moglo sie zabezpieczyc

2

@mekston cos jak Reus w zeszlym sezonie, z buta po MLS

4

@Kondziubarca cale podkarpacie ma jakis kompleks gangsterów. Mielec, Debica to co drugi podobne hasla do Borka o znajomosciach na miescie sprzedaje. Niezły szpital

2

Dymitrij tez sie nie sprawdzil

0

@adi7adi8 @Katalończyk 99 kanal nie leci w dol, caly czas mają największa oglądalnosc jesli chodzi o sport. Sawicki ma pewnie inne projekty, a ks odsprzeda Naklejce i Polowi. Sawicki i tak nie bierze udzialu w zadnych programach, jest tam bo jest, widocznie nie angażuje sie wystarczająco

3

Teraz juz tylko pomysly Borasa będą realizowane @FcPortoFan1999 @Kondziubarca @mekston @gumaz @Danny Gaucho

3

@mekston na gotowe poszedl, z LA to mialby chociaz wiecej emocji czy do playoff sie zakwalifikują

0

@Encore oby nigdy nikomu do glowy nie przyszlo zeby zatrudnic Artete w Barcelonie. Chłop jest tak rzadki, bezplciowy, brak w nim ikry. Niech siedzi w tym Arsenalu jak najdluzej i dalej niech motywuje zawodników wierszami i rysunkami na tablicy. Polecam 'all or nothing' oglądnąc. Kolejny trener nielubiacy zawodnikow charakternych, nie dziwi tam obecnosc Kiwiora

0

@Cule1234 @Frimpong

2

@mekston ja jestem fanem. Sara wspaniała jest. Niedoceniana dziewczyna

4

@mekston Probierz zniszczyl Bogusza

1

@Lionel_Messi10 bardziej chodzi mi o to czy faktycznie da rade grac sezon 2028. 2026 to pewniak, 2027 raczej tez. On jak i Modric to zawodnicy dlugowieczni i ambitni. Oby Inter się spiął i ogarnal dobre wzmocnienia

2

@Lionel_Messi10 kontrakt do 2028, ale jak sie nie bedzie czul na silach grac do 41-lat to zakonczy wczesniej. Ciekawe czy tak dlugo pociagnie i zagra jeszcze na kolejnym Copa America

5

Totki nie przestają zdobywac trofea. Arsenal bez zmian @Kessie

0

@JanZagloba myślę, ze się przepchną, Jaga i Marków to formalnosc. Legia jak się wykolei to się nie zdziwię jednak nie powinni

0

@L4ngusta Martin, on w Cornelli i Barcelonie Atletic grywal na srodku

0

@MsBarca zawsze powinien byc, chinski Marciniak jednak nie gwiźnął

0

Gdzie jest VAR?!

13

@Kessie i @July_6_BcN ładnie na tej reklamie wyglądacie


0

Kolega kolegi powiedzial

0

@JanZagloba nie za bardzo niestety. Leszek jest strasznie nierowny, a Crvena za mocna. Licze jednak nie tylko odnosnie Lecha, ale ogolnie polskich zespolow, ze w przeciagu dwoch, trzech lat bedziemy na tyle mocni w rankingu, ze eliminacje bedzie latwiej nam przechodzic omijajac wlasnie takie kluby jak Crvena.

0

@FcPortoFan1999 tam chyba kazdy juz robi sobie z niego beke, wypuszczają go jak młodego, a on powtarza te glupoty, piękne

2

@Rifek dla pocieszenia nadmienie, ze Pogba rowniez poza skladem

0

@FcPortoFan1999 Boras zapowiadal tylko i wylacznie sklad rezerwowy. Podzwonil, dopytal, nie dowiedzial sie nic

17

@Luciano99 zazdroszczę Ci starego


0

@Kgorecki2500 wychowanek, my lubimy. Tak poważnie, to jako fałszywy dziewiatka może grać Olmo lub Rapha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?