Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 kto rano wstaje... mozna sobie uzupelnic co kto lubi
0
@FcPortoFan1999 wolna sobota czy idziesz do tyry?
1
@blakkudium jasne, ze tak. Zartuje oczywiscie, a te gwalty to najczesciej zeby kase od zawodnikow wyciagnac
1
sklad przeciwko L'Escala
0
@blakkudium cholera, a Dumfries byl w promocji, PSG moglo sie zabezpieczyc
2
@mekston cos jak Reus w zeszlym sezonie, z buta po MLS
4
@Kondziubarca cale podkarpacie ma jakis kompleks gangsterów. Mielec, Debica to co drugi podobne hasla do Borka o znajomosciach na miescie sprzedaje. Niezły szpital
2
Dymitrij tez sie nie sprawdzil
0
@adi7adi8 @Katalończyk 99 kanal nie leci w dol, caly czas mają największa oglądalnosc jesli chodzi o sport. Sawicki ma pewnie inne projekty, a ks odsprzeda Naklejce i Polowi. Sawicki i tak nie bierze udzialu w zadnych programach, jest tam bo jest, widocznie nie angażuje sie wystarczająco
3
Teraz juz tylko pomysly Borasa będą realizowane @FcPortoFan1999 @Kondziubarca @mekston @gumaz @Danny Gaucho
3
@mekston na gotowe poszedl, z LA to mialby chociaz wiecej emocji czy do playoff sie zakwalifikują
0
@Encore oby nigdy nikomu do glowy nie przyszlo zeby zatrudnic Artete w Barcelonie. Chłop jest tak rzadki, bezplciowy, brak w nim ikry. Niech siedzi w tym Arsenalu jak najdluzej i dalej niech motywuje zawodników wierszami i rysunkami na tablicy. Polecam 'all or nothing' oglądnąc. Kolejny trener nielubiacy zawodnikow charakternych, nie dziwi tam obecnosc Kiwiora
0
@Cule1234 @Frimpong
2
@mekston ja jestem fanem. Sara wspaniała jest. Niedoceniana dziewczyna
4
@mekston Probierz zniszczyl Bogusza
1
@Lionel_Messi10 bardziej chodzi mi o to czy faktycznie da rade grac sezon 2028. 2026 to pewniak, 2027 raczej tez. On jak i Modric to zawodnicy dlugowieczni i ambitni. Oby Inter się spiął i ogarnal dobre wzmocnienia
2
@Lionel_Messi10 kontrakt do 2028, ale jak sie nie bedzie czul na silach grac do 41-lat to zakonczy wczesniej. Ciekawe czy tak dlugo pociagnie i zagra jeszcze na kolejnym Copa America
5
Totki nie przestają zdobywac trofea. Arsenal bez zmian @Kessie
0
@JanZagloba myślę, ze się przepchną, Jaga i Marków to formalnosc. Legia jak się wykolei to się nie zdziwię jednak nie powinni
0
@L4ngusta Martin, on w Cornelli i Barcelonie Atletic grywal na srodku
0
@MsBarca zawsze powinien byc, chinski Marciniak jednak nie gwiźnął
0
Gdzie jest VAR?!
13
@Kessie i @July_6_BcN ładnie na tej reklamie wyglądacie
0
Kolega kolegi powiedzial
0
@JanZagloba nie za bardzo niestety. Leszek jest strasznie nierowny, a Crvena za mocna. Licze jednak nie tylko odnosnie Lecha, ale ogolnie polskich zespolow, ze w przeciagu dwoch, trzech lat bedziemy na tyle mocni w rankingu, ze eliminacje bedzie latwiej nam przechodzic omijajac wlasnie takie kluby jak Crvena.
0
@FcPortoFan1999 tam chyba kazdy juz robi sobie z niego beke, wypuszczają go jak młodego, a on powtarza te glupoty, piękne
2
@Rifek dla pocieszenia nadmienie, ze Pogba rowniez poza skladem
0
@FcPortoFan1999 Boras zapowiadal tylko i wylacznie sklad rezerwowy. Podzwonil, dopytal, nie dowiedzial sie nic
17
@Luciano99 zazdroszczę Ci starego
0
@Kgorecki2500 wychowanek, my lubimy. Tak poważnie, to jako fałszywy dziewiatka może grać Olmo lub Rapha