0

@Tollusiek wedlug mnie to lepiej sobie upolowac wlasnie taką koszulke z autografem i samodzielnie ewentualnie oprawic i miec kolekcjonerską pamiątke niz kupowac co roku czy co kilka lat koszulki na nike czy sklepie barcy. One i tak pozniej i się niszczą i nic z nich nie mamy.

0

@Tollusiek czasami sie trafiają koszulki po 500-700 ojro z podpisem nieoprawione, ale mają wade czyli jakąś plamke. Trzeba byc czujnym bo juz mi zwiala koszulka Leo

1

@FcPortoFan1999 takie jiu jitsu zrobil

0

@FcPortoFan1999 mial na mysli tygodnie

1

a to dobre :D pazdziernik/listopad będą szukac nowego trenera

1

@Tollusiek no niestety duzo wyprzedanych, a to co zostalo to drogie jebucko. Trzeba byc czujnym, moze sie cos pojawi

0

@JanZagloba @FcPortoFan1999 @gumaz legia legią, ale zza godzine Cracovia gra meczycho, przyszly mistrz polski... bedzie trzeba czas znalezc w tym sezonie i wybrac sie ogladnac pasy na zywo

0

@damian16161212 odszedl juz Torre, Victor. Odejdzie Romeu, Pena i pewnie Fort. Na luzie Laporta to ogarnie

1

@Cyzix albo jedyna :D

5

@olejtm Gerard Romero potwierdza, 150%

4

Dominacja polski w Porto @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 poszli się napic

0

@FcPortoFan1999 a bramke Lech strzeli?

0

@FcPortoFan1999 @mekston Fritz jutro wygra z Lehecka?

2

@Arkon oczywiscie, ze tak. Zawodnicy po odejsciu odżywają. Dodatkowo trenerzy, ktorzy są zatrudniani tez mocno ograniczeni, Amorim się wpasowal

0

@betonito de Jong!

1

@dv7wisnia cale zycie jestem niewinny!

2

@FcPortoFan1999 @Sysia11 de Jong kojarzy mi sie tylko i wylacznie ze straconymi bramkami, gdzie truchtem wraca asekurowac obroncow. On i ter Stegen kojarzą sie tylko z najwiekszymi porazkami jakie doswiadczylismy przez ostatnie lata. Mielismy Leo i ten potencjal zostal zmarnowany

0

@FcPortoFan1999 on kontrakt ma do 2026, a przedluza go od dwóch lat. Teraz niby zmienia agenta. W styczniu bedzie mogl negocjowac na legalu z kazdym. Wodzi Barcelone za nos

1

@mekston czuje sie zmieszany, Popo oznajmil, ze jednak nie jest kibicem Realu, a ja zawsze tak myslalem. Zmylil mnie ten Ronaldo. Temu Al Nassr to tez nie kibicuje od dziesiątek lat?

0

@Popitek12 to na kogo zmieniasz?

1

Nie byliśmy gotowi, mogl zastapic Luisito

0

@FcPortoFan1999 Wojtek tak i Roslon w sumie

0

@Katalończyk 99 nie ma lepszego, po prostu nie ogladam ich programów, są slabe. Jedynie transmisje meczów ze wzgledu na prawa, ktore posiadają. Sorry, Glen jest z ikrą facet, jego dobrze sie slucha

0

@tomek8756 orange odpuscilem, irytujaca glowna bohaterka. Jesli chodzi o Natashe to ona gral w American Pie lata temu. Teraz starssza i naprawde dobra aktorka, w sarkazm idealnie sie wpasowuje

2

@tomek8756 swietny serial. Drugi podobny to Russian doll tez z Natashą

0

@Encore przeciez on jest i tak niesamowicie nudny, jedyne co to o ekstraklasie na jednym tchu mówi. Meczyki mają slabą ekipe to on sie tam wpasuje

2

@Luciano99 przeciez Pogon drugą polowe wygrala. Jakby uzytkownicy mądrze typowali i w odpowiednim momencie zainwestowali to teraz przewalaliby monete na frytki. Nie gra sie od pierwszej minuty, trzeba wiedziec kiedy wejsc w najwyzszy kurs

1

@ShawnC dokladnie tak!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?