0

@Hshdhrhdh @DonCarletto tylko komu tego Juniora jeszccze w sierpniu mozna by bylo wcisnąć? Tylko arabscy chyba? Europa to jedynie PSG i Man City finansowo by wyrobili

0

@escarabajo jak Villarealom nie strzeli to znaczy, ze niewypał. Juz łatwiej mu nie bedzie

1

@Bernard777 w kazdej lidze jest rejestracja zawodników, są tylko inne wymogi

0

@Barcaa12 to akurat dobrze, juz predzej dogadają sie z agentem na temat wyjscia z sytuacji czy"rozstania" niz z niemcem

1

Rashford musisz poczekac z zarejestrowaniem
Pena odchodzisz
Fort odchodzisz

1

@Bernard777 próbuj

2

@mekston liga się rozwija jak widac, ale chyba to jeszcze nie poziom ligue 1, o mocniejszych nawet wspominal nei bede. Dopytac specjalistow trzeba

1

@Azi a co ma jedno z drugim? Garcia i Szczesny będą zarejestrowani bez uzywania pensji ter Stegena, a Pena zostanie sprzedany. Niech sie procesują to pieniedzy z kontraktu nie zobaczy tak szybko i tez nie jest pewne, ze otrzyma wszystko

0

@Hshdhrhdh @gumaz a w tv 'ta pała Borek' komentuje?

2

@Encore tam prawie kazdy zawodnik z takim kontraktem jest

2

jednak Legia i uj @fart @Frimpong

0

zawsze cos

1

@Comentateiro czyli ustawka pod Aldi standardowo przedmeczowo, bez sprzętu

1

@fart jak na niego patrze to jakbym Probierza widzial albo Feio, tez pcha zawodnikow na sile, nie graja na swoich pozycjach, czesto z nimi sklocony. W takich warunkach sukcesów nie bedzie

0

@Encore taki dzien chyba, duzo osob dzisiaj wybralo przemoc. @FcPortoFan1999 od rana rugał prezydenta

0

@Comentateiro srał ich pies, jutro potężny puchar Telekom Cup. Kupiles juz chrupki?

0

@Hshdhrhdh @Faro niech odpala Viniego juz teraz, ale w ten sposob real by sie tylko wzmocnil, a my kibice Barcy tego nie chcemy. Z drugiej jednak strony nie musielibysmy juz patrzec na tego irytujacego czlowieka

1

@Popitek12 trust the process!

0

@fart nie wierze, ogladalem te towarzyskie i kilka meczow w zeszlym sezonie. Amorim to beton z tym ustawieniem jest niesamowity, trzech srodkowych obroncow na sile wystawia, a potykaja sie o wlasne nogi, dramat. Dodatkowo srodkowy napastnik u nich nie istnieje, tam kazdy z przodu gra pod siebie, klapki na oczach

0

@Hshdhrhdh dokladnie, kupe siana by zarobili, a Junior wygląda na sfrustrowanego. Mbappe po jego odejsciu wygladalby jeszcze lepiej czuje, a i Rodrygo rowniez

0

fajny kanal, kibice ManU srednio zadowoleni z postępów Amorima. Czuje, ze Xavi od grudnia :D

0

@Hshdhrhdh @Faro @ViscaelBarca2007 real ogolnie to ma teraz nadmiar zawodników, a cos cicho sie zrobilo na temat sprzedazy Rodrygo, Mendyego czy Frana. Ciekaw jestem jak to sie rozwiąże, niby tyle kasy mieli zarobic, a czasu coraz mniej

0

@Hshdhrhdh kontuzje ma, wypozyczenie odpada, dopiero w styczniu moze gdzies pojdzie

1

@mekston tak jest, codziennie po kartce z zeszytu wyrywam zeby nie zapomniec @Popitek12

0

@Safrani Manchester United czy Newcastle United? :D

2

Komentarz usunięty

2

@Eklerek nie mozna zapomniec o inteligencie Damianku Szymańskim, rowniez tam jest

0

@FcPortoFan1999 ja to wiem dlatego tak napisalem, jego wpisów nie biore powaznie

0

@FcPortoFan1999 @gumaz że puchar polski dzisiaj, o Wieczystą mu chodzi

4

@FcPortoFan1999 wstał i wybrał przemoc :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?