0

@Schoogs @MOLESTA a na koniec hiszpanskie kluby i tak tłuką angielskie

0

@Comentateiro dobrze, ze ten mecz dzisiaj się odbywa. Nie chciało by mi się eliminacji miernych drużyn oglądać

1

@Azi na koniec jest klub najwazniejszy, a nie jednostka

7

Przyjechał, zjadł śniadanie i pojechał. Normalna sprawa

2

@Commando @Azi a czy ter Stegen zachowuje sie w porzadku do Flicka? Nie wygląda na to. Wymuszał od niego gre w zeszlym sezonie, strzelal fochy na celebracji. Hansi tez ma argumenty zeby odebrac mu opaske i rozmawiac z zawodnikami, chce miec dyscypline w zespole, a ter Stegen odstawia samowolke

2

@Laminedependencia otóż to! oby tak się stało

3

@Kozinho. tak im przekaże

0

z deszczu pod rynne

0

@kacpernau ta reklama Medicover tez nie za bardzo odpowiednia

1

@gumaz dzwonili tak dlugo, az jeden przegrał...

0

@gumaz jak dla mnie legenda

0

@Popitek12 przeciez to jest ten sezon, na ktory czekali. Po sezonie jednak będzie rozstanie czuje i oby nikomu w Barcelonie nigdy nie wpadlo do glowy zatrudnic tego bezjajecznego czlowieka

12

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 az tak porazka Lecha Cie zasmucila?

0

@Gaucho wczesnie zajechał, zmobilizowany. Walnie kawe i zrobi porządek z towarzystwem

0

@SinMistico jak Laporta sprzeda Fermina to przynajmniej będziemy znali główny powód

2

@BorzyKrzys @SinMistico @Who_you_mam @Frimpong mysle, ze szansa na uratowanie przyjazni Gaviego i Fermina to, ze Gavi jednak rzuci swoją, a zgodzi sie chodzic z dziewczyną Fermina, ktora najpierw chciala jednak chodzic z Gavim.

6

Juz dzisiaj nasze polskie druzyny zagrają swoje mecze eliminacyjne do europejskich pucharów, ale ja o nie tym, to nie jest najwazniejsze, gdyż o 18 30 odbędzie się prestizowy mecz o puchar Telekom pomiędzy poteznym Bayernem @Comentateiro, a zdobywcą ligi europy Tottenhamem. Czy Harry Kane dolozy kolejny puchar do swojej kolekcji, w ktorej posiada rownie prestizowy puchar jakim jest Audi Cup?
@mekston @gumaz @FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 @Kondziubarca @Tollusiek

0

@Cvzx @SinMistico @Frimpong no wlasnie nie :D i ta co dostala Fermina jako plan C najbardziej poszkodowana kręci afere, a Fermin ją broni :D przestudiowalem X od rana juz dzisiaj

5

@SinMistico ponoć ta jego dziewczyna chciala chodzic z Gavim, ale on ma inną, wiec zadowolila sie Ferminem. Obie te dziewczyny to kolezanki były i ta Fermina jakies tiktoki nagrała na tą Gaviego, a ona ją zlewa i Fermin stoi po stronie swojej. No i Fermin nie zlozyl zyczen Gaviemu na urodziny. Chyba tak jakos, ale pewnie się myle. Z drugiej strony jak Fermin wziął ochłap po Gavim to po co dramy robi
@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston jakbyscie to rozwiązali?

0

@Destroyer_of_Worlds mi sie udalo zalapac na dwa mecze dziennie. Masz racje, zapomnialem o tych nocnych. Pamietam, ze kiedys juz byly mistrzostwa co wlasnie mecze moglismy juz ogladac od 12, zobaczymy jak sie to ulozy

0

@Destroyer_of_Worlds pewnie bedzie identycznie jak z klubowymi mistrzostwami swiata, ustawią godziny pod europe. Raczej sie to sprawdzilo

1

@Comentateiro wiadomo, ale jednak nie kazdy ma takie podejscie. No cóż

5

1

@Eklerek odżył po odejsciu, chłop wie jak sie bawic

2

1

@matirix20 pigment dodatni to powyzej 20 pewnie ma. Chociaz ciągnie go w strone karłów to moze nie ma

1

@Eklerek on za plecami mówi to co kazdy bezpośrednio :D

0

@Bernard777 dokladnie, laliga jest bardzo restrykcyjna

2

@mekston z rana skrot ogladne, nie bede dupska podnosil raczej. Pumas zawsze niebezpieczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?