Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Schoogs @MOLESTA a na koniec hiszpanskie kluby i tak tłuką angielskie
0
@Comentateiro dobrze, ze ten mecz dzisiaj się odbywa. Nie chciało by mi się eliminacji miernych drużyn oglądać
1
@Azi na koniec jest klub najwazniejszy, a nie jednostka
7
Przyjechał, zjadł śniadanie i pojechał. Normalna sprawa
2
@Commando @Azi a czy ter Stegen zachowuje sie w porzadku do Flicka? Nie wygląda na to. Wymuszał od niego gre w zeszlym sezonie, strzelal fochy na celebracji. Hansi tez ma argumenty zeby odebrac mu opaske i rozmawiac z zawodnikami, chce miec dyscypline w zespole, a ter Stegen odstawia samowolke
2
@Laminedependencia otóż to! oby tak się stało
3
@Kozinho. tak im przekaże
0
z deszczu pod rynne
0
@kacpernau ta reklama Medicover tez nie za bardzo odpowiednia
1
@gumaz dzwonili tak dlugo, az jeden przegrał...
0
@gumaz jak dla mnie legenda
0
@Popitek12 przeciez to jest ten sezon, na ktory czekali. Po sezonie jednak będzie rozstanie czuje i oby nikomu w Barcelonie nigdy nie wpadlo do glowy zatrudnic tego bezjajecznego czlowieka
12
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 az tak porazka Lecha Cie zasmucila?
0
@Gaucho wczesnie zajechał, zmobilizowany. Walnie kawe i zrobi porządek z towarzystwem
0
@SinMistico jak Laporta sprzeda Fermina to przynajmniej będziemy znali główny powód
2
@BorzyKrzys @SinMistico @Who_you_mam @Frimpong mysle, ze szansa na uratowanie przyjazni Gaviego i Fermina to, ze Gavi jednak rzuci swoją, a zgodzi sie chodzic z dziewczyną Fermina, ktora najpierw chciala jednak chodzic z Gavim.
6
Juz dzisiaj nasze polskie druzyny zagrają swoje mecze eliminacyjne do europejskich pucharów, ale ja o nie tym, to nie jest najwazniejsze, gdyż o 18 30 odbędzie się prestizowy mecz o puchar Telekom pomiędzy poteznym Bayernem @Comentateiro, a zdobywcą ligi europy Tottenhamem. Czy Harry Kane dolozy kolejny puchar do swojej kolekcji, w ktorej posiada rownie prestizowy puchar jakim jest Audi Cup?
@mekston @gumaz @FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 @Kondziubarca @Tollusiek
0
@Cvzx @SinMistico @Frimpong no wlasnie nie :D i ta co dostala Fermina jako plan C najbardziej poszkodowana kręci afere, a Fermin ją broni :D przestudiowalem X od rana juz dzisiaj
5
@SinMistico ponoć ta jego dziewczyna chciala chodzic z Gavim, ale on ma inną, wiec zadowolila sie Ferminem. Obie te dziewczyny to kolezanki były i ta Fermina jakies tiktoki nagrała na tą Gaviego, a ona ją zlewa i Fermin stoi po stronie swojej. No i Fermin nie zlozyl zyczen Gaviemu na urodziny. Chyba tak jakos, ale pewnie się myle. Z drugiej strony jak Fermin wziął ochłap po Gavim to po co dramy robi
@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston jakbyscie to rozwiązali?
0
@Destroyer_of_Worlds mi sie udalo zalapac na dwa mecze dziennie. Masz racje, zapomnialem o tych nocnych. Pamietam, ze kiedys juz byly mistrzostwa co wlasnie mecze moglismy juz ogladac od 12, zobaczymy jak sie to ulozy
0
@Destroyer_of_Worlds pewnie bedzie identycznie jak z klubowymi mistrzostwami swiata, ustawią godziny pod europe. Raczej sie to sprawdzilo
1
@Comentateiro wiadomo, ale jednak nie kazdy ma takie podejscie. No cóż
5
@Comentateiro sorry @fart ale zawsze bawi :D
https://jbzd.com.pl/obr/989372/gejowski-klub-w-warszawie
1
@Eklerek odżył po odejsciu, chłop wie jak sie bawic
2
@JimMorrisonFCB tak
1
@matirix20 pigment dodatni to powyzej 20 pewnie ma. Chociaz ciągnie go w strone karłów to moze nie ma
1
@Eklerek on za plecami mówi to co kazdy bezpośrednio :D
0
@Bernard777 dokladnie, laliga jest bardzo restrykcyjna
2
@mekston z rana skrot ogladne, nie bede dupska podnosil raczej. Pumas zawsze niebezpieczne