0

Nie narzekajcie tu na Nike

1

Legenda

0

Łoniaki:

0

@Eklerek za rok bedzie nasz

0

takie fikołki sie wyprawialy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Barca Atletic dzisiaj:

0

@gumaz zrobilem sobie przerwe bo za grubo było, ale mysle nadrobic w przyszlym miesiacu, gdyz wylot mi sie szykuje :D

0

@DonCarletto no to Xabi zrobi z niego wahadlowego na nowy sezon i goscc bedzie gral :D

0

@DonCarletto no ja jestem zdziwiony, ze tak naprawde zaden klub sie nie pojawil i nie wylozyl kasy na Rodrygo. Moze jednak tylko my mamy wrazenie, ze gosc ma potencjal wyzszy niz pokazuje i zasluguje na pierwszy sklad w jakims topowym klubie.

0

@DonCarletto są jakies nowe newsy czy real kogos sprzeda czy zapowiada sie kadra 24-osobowa?

1

@FcPortoFan1999 @gumaz @fart Ziółkowski poza skladem na dzisiejszy mecz z Evertonem

2

@Faro ale jednak ten zeslaniec niebios, reinkarnacja Raula nie dostanie zapowiadanej 'dziewiatki', dostanie ją reinkarnacja Bobby Charltona. Gonzalo bedzie musial zadowolic sie ochłape. Czy to nie jest strzal w policzek gwiazdy mistrzostw świata?

0

@maikeru tak, mylisz się

1

@Andrzej_Majonez to gdzie to podsumowanie?

1

@macio_944 znamy więc tajemnice Jezusa

1

@CurryTheGoat30 no to Urban nie musi sie spieszyc z powolaniem :D jednak Zielinski kapitanem @FcPortoFan1999

3

@tbas @Ojciec5tkidzieci Eman Kospo, zawinął sie do Fiorentiny

3

@gumaz i to ostatni wpis o piciu. Moze jednak poleciał w tango?

3

@gumaz na @Danny Gaucho się ciąłem za małolata, teraz nosze dluzsze jak to teraz modne, ale trwałej nie robie. Gejosko, ale z umiarem

1

Aktualizacja

0

@gumaz ide do fryzjera pozniej

1

@daniel32778 to jest transfer do Barcy B, ale kto wie co z niego wyrosnie

5


Co panstwo na to?
@Lionel_Messi10 @Sysia11 @mekston @escarabajo @Arden @Messibestplayerintheworld @Adran360

0

@bezalkoholowy mialem tak samo, zapisz sobie gdzies na ścianie! Malymi lyzkami, byle do przodu:)

0

@bezalkoholowy na bramki mistrzu

0

@heniusss ja to wiem, ale dziwi mnie po prostu zmiana numeru Wojtka. Samo zabranie jedynki ter Stegenowi jest wystarczającym pstryczkiem w nos

0

to Wojtek tez bedzie numer zmienial na 13? Po kiego?

2

@gumaz a Oskar w robocie, gdzie sprawiedliwosc na tym swiecie?

0

@Seledynowy współczuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?