0

@FcPortoFan1999 gotowy na wieczorne meczycho? trykot przygotowany? co Porto dzisiaj wyczaruje?

1

@lithotripter potomkowie dumni z mamy

0

@FcPortoFan1999 wtedy przekaz na pewno dotrze do kazdego

2

@Gaucho jasne, ze byl. Nawet Icardi tez byl

4

i wszyscy razem:

0

@gumaz po co łamał?

0

@Rifek ta nagroda wygląda jakby co roku była przekazywana innemu zawodnikowi, taka ufajdana

3

@D10SLEO a mogl grac w Rakowie, pewnie do dzisiaj żałuje @FcPortoFan1999

2

Potrafi przemawiac :D

0

@Kapitan9 wczoraj nie wygladal na zbyt szczesliwego, Hansi nawet na chwile go nie wpuscil, wiec pewnie zostanie wypozyczony

0

@Gaucho szanse są zawsze

1

@Lionel_Messi10 o panie, spalem jak zabity dzisiaj, dopiero teraz wstalem, zlamalo mnie po meczu Barcy :) sukcesów w nowym tygodniu zycze!

0

Raków może juz tylko żałować, ze Fermin do nich nie trafił @FcPortoFan1999 ale nic straconego, może kiedyś

0

@BORO_12 to tez widzialem, daj mi chwile to wyszukam

0

@Nightraider dostal jedynke tez ze wzgledu na kontuzje ter Stegena, a Pena dalej jest dostepny i gotowy wejsc na boisko

0

@BORO_12 bylo na larambli wrzucony link z X

0

@Nightraider byla juz dzisiaj informacja, ze Garcia dostanie 13 jak tylko odejdzie Pena, a ma 1 na presezon.

1

@barteq widac na filmiku, ze ma numer z zeszlego sezonu

0

@barteq dzisiaj 35

0

Oriol Romeu z 18, wraca do druzyny

2

Prawie jak @Frimpong


0

@Faro ja tylko doradzam, dobry humor dzisiaj dopisuje

1

@Faro burdel tak zwany:)

0

@Faro trzeba bylo do bałaganu na godzine się wybrać

4

@Toretto youtube kanal Barcy

0

@FcPortoFan1999 z ławki moze wejdzie lub mentalnie wesprze kolegów

0

News od Pytona


0

@FcPortoFan1999 teraz takie modne są

3

@escarabajo od razu do roboty go zagonili

1

@Fido66 normalnie kupisz na allegro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?