0

@Hshdhrhdh disabled derby

0

@sidi12843 nie chciał

4

@LOPEZ16 zajebista liga, czasami zaluje, ze nie urodziłem się czarnym Amerykaninem @Kessie by móc na żywo oglądać

2

@Lionel_Messi10 odblokował się!

1

@blakkudium nie dotykać!

0

@krzysiekgier panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego. Ja akurat do tej pory oglądam Leo czy w Interze czy reprezentacji. Wpis byl sarkastyczny:) my sobie tak docinamy

0

@Herato trudne.

0

@lithotripter e to nie chce

4

@gumaz Ance się zrewanżował :D

5

Gdzieś juz widziałem podobną fotkę


0

@bezalkoholowy zamiast kozaków biorą średniaków

3

Brać tego Eze abde do Barcy z tego kryształowego pałacu

3

Crystal Palace nowa siła Londynu, Arsenal spadnie o kolejne miejsce w dół

0

@Eklerek Mudryk jak z detoxu wróci to go na ławkę posadzi

4

@PW27 i oby nie przedluzyl kontraktu i skonczyla sie jego historia wiecznego talentu. Zawodnik bez charakteru, grający na alibi

1

@gumaz ojciec, brat, siostra

0

@yoli panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego. Ja akurat do tej pory oglądam Leo czy w Interze czy reprezentacji. Wpis byl sarkastyczny:)

1

@Midast panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego

5

@Popitek12 tu jest Barcelona! Nie Inter Miami

2

@Popitek12 dokladnie tak Popo

2

@mekston i do tego dzisiaj o 21 gra Neymar, ktoremu brakuje juz tylko dziewiec bramek do powrotu do Barcelony

1

1

@Luciano99 cieć de Jong u mnie od zawsze

2

@Kessie zaaklimatyzowal sie

1

@tkankowski czytaj jeszcze raz, byl na stronie artykul, odebranie numeru mozna podciagnac pod mobbing

2

@Barceloniarz987 newcastle delikatnie lepsze, ale i tak śmierdzi remisem pomimo czerwa

1

@Kilotopy odebranie numeru można podciągnąć pod mobbing, takich przykładów jest duzo, a chroni go prawo pracy

1

@beter2 i Fort pewnie

1

@partymaker i wtedy moze iść do sądu i wygra sprawe. Barca musialaby wyplacic mu całą kase za kontrakt i na koniec on jest wygranym

0

@Criss18Barca ze wzgledu na wiek moze zostac zarejestrowany w Barcelonie B, wiec jezeli zostanie miejsce w ffp to zostanie zarejestrowany w pierwszej druzyni. Tutaj nie ma cisnienia, przed nim jest Wojtek i Martin, ktory skonczyl 23 lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?