Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hshdhrhdh disabled derby
0
@sidi12843 nie chciał
4
@LOPEZ16 zajebista liga, czasami zaluje, ze nie urodziłem się czarnym Amerykaninem @Kessie by móc na żywo oglądać
2
@Lionel_Messi10 odblokował się!
1
@blakkudium nie dotykać!
0
@krzysiekgier panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego. Ja akurat do tej pory oglądam Leo czy w Interze czy reprezentacji. Wpis byl sarkastyczny:) my sobie tak docinamy
0
@Herato trudne.
0
@lithotripter e to nie chce
4
@gumaz Ance się zrewanżował :D
5
Gdzieś juz widziałem podobną fotkę
0
@bezalkoholowy zamiast kozaków biorą średniaków
3
Brać tego Eze abde do Barcy z tego kryształowego pałacu
3
Crystal Palace nowa siła Londynu, Arsenal spadnie o kolejne miejsce w dół
0
@Eklerek Mudryk jak z detoxu wróci to go na ławkę posadzi
4
@PW27 i oby nie przedluzyl kontraktu i skonczyla sie jego historia wiecznego talentu. Zawodnik bez charakteru, grający na alibi
1
@gumaz ojciec, brat, siostra
0
@yoli panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego. Ja akurat do tej pory oglądam Leo czy w Interze czy reprezentacji. Wpis byl sarkastyczny:)
1
@Midast panie kochany kolego, ja to wiem. Kolega popitek krytykuje wszystkich w tym i mnie jak ktos cos wstawia o Leo, moj wpis byl skierowany do niego
5
@Popitek12 tu jest Barcelona! Nie Inter Miami
2
@Popitek12 dokladnie tak Popo
2
@mekston i do tego dzisiaj o 21 gra Neymar, ktoremu brakuje juz tylko dziewiec bramek do powrotu do Barcelony
1
@July_6_BcN nie poleca mieszkac z @Kessie
https://x.com/DudekPL4/status/1956794733985948076
1
@Luciano99 cieć de Jong u mnie od zawsze
2
@Kessie zaaklimatyzowal sie
1
@tkankowski czytaj jeszcze raz, byl na stronie artykul, odebranie numeru mozna podciagnac pod mobbing
2
@Barceloniarz987 newcastle delikatnie lepsze, ale i tak śmierdzi remisem pomimo czerwa
1
@Kilotopy odebranie numeru można podciągnąć pod mobbing, takich przykładów jest duzo, a chroni go prawo pracy
1
@beter2 i Fort pewnie
1
@partymaker i wtedy moze iść do sądu i wygra sprawe. Barca musialaby wyplacic mu całą kase za kontrakt i na koniec on jest wygranym
0
@Criss18Barca ze wzgledu na wiek moze zostac zarejestrowany w Barcelonie B, wiec jezeli zostanie miejsce w ffp to zostanie zarejestrowany w pierwszej druzyni. Tutaj nie ma cisnienia, przed nim jest Wojtek i Martin, ktory skonczyl 23 lata