Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong taki klub, co poradzisz
2
@Faro @mordini123 tylko patrzac na taką koszulke nawet nie zapamietasz kto na niej jest. Klub faktycznie zarabia, ale firmy płacące wcale nie zyskują
0
@Faro co jak co, ale powinny byc limity: jedna glowna z przodu, druga z tylu pod numerem i trzecia na rekawie. Reszta wyglada okropnie. Brazylia tez jest pelna reklam, nasza ekstraklasa w sumie tez
4
@Faro mało reklam upchali, jeszcze miejsce by sie znalazlo
1
@Faro do grudnia zmiana agenta, a pozniej negocjacje z innymi klubami i trzeba bedzie dopytac Mikky czy bedzie chciala zmienic miejsce do zycia. Fenkie nie ma nic do powiedzeni. Bernal i Casado to przyszlosc DM Barcy. Mozna sie de Jongiem zmeczyc tak samo jak ter Stegenem
3
@tomek8756 o prosze @jowita i @Transu96
0
@DonCarletto Mendy? Fran? Troche ciasno na lewej
0
@Objectivo trzeba dopytac @DonCarletto kogo najchetniej by odpalił z Madrytu. Jak uwazasz, kogo uda sie sprzedac? Czasu jednak niewiele zostalo
2
@Comentateiro dał zielone światło @Popitek12
@mekston
0
@Faro 25 mają wolną, bedzie jak nasz Aubameyang. Chyba, ze poczekają z odejsciem kogolwiek, chociaz sprzedaz ciezko im idzie
3
@July_6_BcN @gumaz i alkoholik, duzo tematów idzie w tą strone stad ten wniosek
0
@Nightraider jestem tez ciekaw jak rozwiążą kwestie z numerami. Jezeli ter Stegen zostal przywrocony jako kapitan to glupio dac jego numer Garcii. Pena jakby odszedl dzis czy jutro to Joan dostanie numer po nim. Krążyła taka informacja na X. Moze byc tez tak, ze Joan dostanie 25, a Wojtek przejmie 13 po Peni jak zostanie zarejestrowany. Motka sie zrobila
0
@Nightraider ciekawe czy uda im sie do jutra to zrobic i Wojtka wpisac
0
Hector odchodzi
0
@JanZagloba Edek ma na mysli, ze bedzie szczesliwy opuszczjąc legie na koniec sezonu bez zadnego sukcesu i kibice rowniez, ze on juz odchodzi @FcPortoFan1999
0
@Faro Xabi wystawia na lewej stronie Rodrygo albo wlasnie Juniora. Cos mi sie wydaje, ze po sezonie Florek bedzie chcial odpalic pięknego
0
@FcPortoFan1999 tak mi sie wlasnie wydaje, we wrzesniu sie wybiore. Chyba, ze bede poza polską...no i Craxa ma tylko jeden mecz domowy we wrzesniu z Gornikiem
1
@heniusss widocznie niewystarczająco dobrzy są
0
@FcPortoFan1999 moze trzeba pojechac wkrótce na Cracovie?
1
@Hshdhrhdh @Frimpong @Eklerek trzeba wierzyc w proces! Polecam obejrzec all or nothing Arsenalu. Arteta i jego rysunki na tablicy, gosc jest tak beaplciowy, nudny, tym nie przekona zawodników, a no i nie lubi mocnych charakterów, skad my to znamy @FcPortoFan1999 ?
4
juz tylko 2 dni zostaly @Kessie
0
@MichuZ44 niby boli na sam widok, a jednak śmieszy...
0
@Bocheno1 w londku fetka to dziadostwo
6
@gumaz @FcPortoFan1999 Klich zaprezentowany, Paris dogadał transfer
2
@gumaz Oskar @FcPortoFan1999 to jest ten rok
0
To juz dzisiaj
1
@Kozinho. można juz nominowac?
4
@lithotripter Ervin junior. Magic dumny. @Kessie po związku z @July_6_BcN ma awersje do kobiet i stąd ta metamorfoza
4
@Kessie co Ty znowu na siebie założyłeś?
0
@gumaz moje niepowodzenia?