1

@fart jak na niego patrze to jakbym Probierza widzial albo Feio, tez pcha zawodnikow na sile, nie graja na swoich pozycjach, czesto z nimi sklocony. W takich warunkach sukcesów nie bedzie

0

@Encore taki dzien chyba, duzo osob dzisiaj wybralo przemoc. @FcPortoFan1999 od rana rugał prezydenta

0

@Comentateiro srał ich pies, jutro potężny puchar Telekom Cup. Kupiles juz chrupki?

0

@Hshdhrhdh @Faro niech odpala Viniego juz teraz, ale w ten sposob real by sie tylko wzmocnil, a my kibice Barcy tego nie chcemy. Z drugiej jednak strony nie musielibysmy juz patrzec na tego irytujacego czlowieka

1

@Popitek12 trust the process!

0

@fart nie wierze, ogladalem te towarzyskie i kilka meczow w zeszlym sezonie. Amorim to beton z tym ustawieniem jest niesamowity, trzech srodkowych obroncow na sile wystawia, a potykaja sie o wlasne nogi, dramat. Dodatkowo srodkowy napastnik u nich nie istnieje, tam kazdy z przodu gra pod siebie, klapki na oczach

0

@Hshdhrhdh dokladnie, kupe siana by zarobili, a Junior wygląda na sfrustrowanego. Mbappe po jego odejsciu wygladalby jeszcze lepiej czuje, a i Rodrygo rowniez

0

fajny kanal, kibice ManU srednio zadowoleni z postępów Amorima. Czuje, ze Xavi od grudnia :D

0

@Hshdhrhdh @Faro @ViscaelBarca2007 real ogolnie to ma teraz nadmiar zawodników, a cos cicho sie zrobilo na temat sprzedazy Rodrygo, Mendyego czy Frana. Ciekaw jestem jak to sie rozwiąże, niby tyle kasy mieli zarobic, a czasu coraz mniej

0

@Hshdhrhdh kontuzje ma, wypozyczenie odpada, dopiero w styczniu moze gdzies pojdzie

1

@mekston tak jest, codziennie po kartce z zeszytu wyrywam zeby nie zapomniec @Popitek12

0

@Safrani Manchester United czy Newcastle United? :D

2

Komentarz usunięty

2

@Eklerek nie mozna zapomniec o inteligencie Damianku Szymańskim, rowniez tam jest

0

@FcPortoFan1999 ja to wiem dlatego tak napisalem, jego wpisów nie biore powaznie

0

@FcPortoFan1999 @gumaz że puchar polski dzisiaj, o Wieczystą mu chodzi

4

@FcPortoFan1999 wstał i wybrał przemoc :D

0

@Safrani ja rowniez, ale de Jong odejdzie po sezonie. Trzeba byc cierpliwym

3

Bedzie co z tego? Brakuje Romeu

2

Jak dla mnie wygrał

0

@Jakchcesz a mi sie wlasnie nie kłóci. Zawsze mi nie pasowal, robił kwasy, śliski typ, to samo mam z de Jongiem. Jestem przekonany, ze on jest kolejny w kolejce do zamieszania. Przeciaganie podpisania kontraktu i zmiana agenta nie jest bez powodu, zbyt dlugo to trwa.

5

@Jakchcesz on po prostu chce wyciagnac jak najwiecej kasy z kontraktu. Pewnie oczekuje, ze po sezonie jego kontrakt zostanie rozwiazany i otrzyma monete do konca 2028

4

0

@gumaz kiedys moze tak, teraz by mi sie nie chcialo. Obojetnosc przychodzi z wiekiem

0

@bart_azz zaraz cos ustrzelą

5

@Gaucho to samo bylo dzisiaj z Newcastle :D

7

też mam
@Lionel_Messi10 @mekston @Sysia11 @escarabajo @Adran360 @Arden

0

@Azi a gdzie tu napisane, ze cos dziwnego?

3

@esem91 czas jest do konca okienka transferowego

1

Brac przyklad drodzy panstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?