Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart jak na niego patrze to jakbym Probierza widzial albo Feio, tez pcha zawodnikow na sile, nie graja na swoich pozycjach, czesto z nimi sklocony. W takich warunkach sukcesów nie bedzie
0
@Encore taki dzien chyba, duzo osob dzisiaj wybralo przemoc. @FcPortoFan1999 od rana rugał prezydenta
0
@Comentateiro srał ich pies, jutro potężny puchar Telekom Cup. Kupiles juz chrupki?
0
@Hshdhrhdh @Faro niech odpala Viniego juz teraz, ale w ten sposob real by sie tylko wzmocnil, a my kibice Barcy tego nie chcemy. Z drugiej jednak strony nie musielibysmy juz patrzec na tego irytujacego czlowieka
1
@Popitek12 trust the process!
0
@fart nie wierze, ogladalem te towarzyskie i kilka meczow w zeszlym sezonie. Amorim to beton z tym ustawieniem jest niesamowity, trzech srodkowych obroncow na sile wystawia, a potykaja sie o wlasne nogi, dramat. Dodatkowo srodkowy napastnik u nich nie istnieje, tam kazdy z przodu gra pod siebie, klapki na oczach
0
@Hshdhrhdh dokladnie, kupe siana by zarobili, a Junior wygląda na sfrustrowanego. Mbappe po jego odejsciu wygladalby jeszcze lepiej czuje, a i Rodrygo rowniez
0
fajny kanal, kibice ManU srednio zadowoleni z postępów Amorima. Czuje, ze Xavi od grudnia :D
0
@Hshdhrhdh @Faro @ViscaelBarca2007 real ogolnie to ma teraz nadmiar zawodników, a cos cicho sie zrobilo na temat sprzedazy Rodrygo, Mendyego czy Frana. Ciekaw jestem jak to sie rozwiąże, niby tyle kasy mieli zarobic, a czasu coraz mniej
0
@Hshdhrhdh kontuzje ma, wypozyczenie odpada, dopiero w styczniu moze gdzies pojdzie
1
@mekston tak jest, codziennie po kartce z zeszytu wyrywam zeby nie zapomniec @Popitek12
0
@Safrani Manchester United czy Newcastle United? :D
2
Komentarz usunięty
2
@Eklerek nie mozna zapomniec o inteligencie Damianku Szymańskim, rowniez tam jest
0
@FcPortoFan1999 ja to wiem dlatego tak napisalem, jego wpisów nie biore powaznie
0
@FcPortoFan1999 @gumaz że puchar polski dzisiaj, o Wieczystą mu chodzi
4
@FcPortoFan1999 wstał i wybrał przemoc :D
0
@Safrani ja rowniez, ale de Jong odejdzie po sezonie. Trzeba byc cierpliwym
3
Bedzie co z tego? Brakuje Romeu
2
Jak dla mnie wygrał
0
@Jakchcesz a mi sie wlasnie nie kłóci. Zawsze mi nie pasowal, robił kwasy, śliski typ, to samo mam z de Jongiem. Jestem przekonany, ze on jest kolejny w kolejce do zamieszania. Przeciaganie podpisania kontraktu i zmiana agenta nie jest bez powodu, zbyt dlugo to trwa.
5
@Jakchcesz on po prostu chce wyciagnac jak najwiecej kasy z kontraktu. Pewnie oczekuje, ze po sezonie jego kontrakt zostanie rozwiazany i otrzyma monete do konca 2028
4
@JohnKennedy @Comentateiro pamiętasz?
0
@gumaz kiedys moze tak, teraz by mi sie nie chcialo. Obojetnosc przychodzi z wiekiem
0
@bart_azz zaraz cos ustrzelą
5
@Gaucho to samo bylo dzisiaj z Newcastle :D
7
też mam
@Lionel_Messi10 @mekston @Sysia11 @escarabajo @Adran360 @Arden
0
@Azi a gdzie tu napisane, ze cos dziwnego?
3
@esem91 czas jest do konca okienka transferowego
1
Brac przyklad drodzy panstwo