Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanZagloba myślę, ze się przepchną, Jaga i Marków to formalnosc. Legia jak się wykolei to się nie zdziwię jednak nie powinni
0
@L4ngusta Martin, on w Cornelli i Barcelonie Atletic grywal na srodku
0
@MsBarca zawsze powinien byc, chinski Marciniak jednak nie gwiźnął
0
Gdzie jest VAR?!
13
@Kessie i @July_6_BcN ładnie na tej reklamie wyglądacie
0
Kolega kolegi powiedzial
0
@JanZagloba nie za bardzo niestety. Leszek jest strasznie nierowny, a Crvena za mocna. Licze jednak nie tylko odnosnie Lecha, ale ogolnie polskich zespolow, ze w przeciagu dwoch, trzech lat bedziemy na tyle mocni w rankingu, ze eliminacje bedzie latwiej nam przechodzic omijajac wlasnie takie kluby jak Crvena.
0
@FcPortoFan1999 tam chyba kazdy juz robi sobie z niego beke, wypuszczają go jak młodego, a on powtarza te glupoty, piękne
2
@Rifek dla pocieszenia nadmienie, ze Pogba rowniez poza skladem
0
@FcPortoFan1999 Boras zapowiadal tylko i wylacznie sklad rezerwowy. Podzwonil, dopytal, nie dowiedzial sie nic
17
@Luciano99 zazdroszczę Ci starego
0
@Kgorecki2500 wychowanek, my lubimy. Tak poważnie, to jako fałszywy dziewiatka może grać Olmo lub Rapha
0
@1LY0 Sprzedac Ferrana i brac Guiu, piękna historia
0
@Rifek a mało takich?
0
@RoberDzik rozumiem do czego zmierzasz, ale wywinela by sie. Sam mam policje w rodzinie i niestety osoba ta uważa sie za Boga niekiedy, pozwala sobie na wiele, zastrasza, dluga historia ogolnie. Takie zachowania dotyczą wielu policjantow, mysla ze są bezkarni
2
Brawo
10
I cyk, kolejna lewa w dziąsło Marcowi
3
@July_6_BcN troszczy sie, chcial zebys wystarczająco wypoczeła @Kessie to skarb
6
@July_6_BcN nie ma podstaw nie wierzyc @Kessie. Tym bardziej, ze jest to czlowiek bez odsiadek aktualnie. Natomiast Ty wrocilas zza krat, wiec pewnie oszustwa są Ci bliskie... elemel za ladny usmiech na banicje nie posyła
14
Nowa maskotka przed zakladem @Luciano99 zapraszamy
9
Tak wlasnie @Kessie swoimi umiejetnosciami nakladania opon na felgi przekonal do siebie @Luciano99 i zostal zatrudniony w jego zakładzie
1
@Bernard777 Marian nie jest wysmiewany, jak najbardziej budzi pozytywne emocje
6
@Bolton razem z Wojtkiem, moze to nie przypadek, ze kontrakt ma do 2027
0
@Eto'o9 R10 jasne, ze zostanie. Gdzie Ance będzie lepiej niz w Barcelonie?
1
Odkopali mlodego Isaka, no i Leo skanuje
3
@mekston jak zawsze, formy na 3 miesiace wystarczy, ale dobre i to
3
@Comentateiro Na szcczescie w styczniu bedzie juz pelnoletni
1
@Kamiloza91 Toni i Gil
3
@FCBparasiempre @Comentateiro @mekston to jest pomysl zeby przyciagnac wiecej fanow z polski, jak na razie jest jeden, znany nam @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 @gumaz ależ hype na Janka, ziemia obiecana