1

@gumaz @FcPortoFan1999 chyba nietrafiony ten typ odnośnie miszcza, minimalizm Papszuna już nie wystarczy

0

@Smixu Jofre Torrents, korzystaj z sofascore, duzo lepsze

0

@buglikos fortuna chyba mozna

0

@Filipem pewnie tylko w presezonie, dopóki Pena jest w skladzie

0

@MaziFCB u somsiada od zawsze panuje reżim, cięzko im sie od tego odciąć

1

@Kapitan hawk raz złamałem, teraz juz nie łame

0

@gumaz a ćpiesz?

3

@mekston nic, nawet asysty, połaził po boisku. Tak patrzac na niego to lepiej zeby pogral jeszcze sezon 2026 w Santosie i konczyl kariere, watpie, ze nawet powolanie do kadry dostanie

3

@mekston martwi mnie dzisiaj Neymar, kolejny mecz bez gola. Kiedy, wiec ustrzeli potrzebną pietnastke?

0

@GOATjestJestJeden szkoda go tam

0

@FcPortoFan1999 tak ma plan, trzech drewniakow na srodku przeciw Gyokeresowi i jak patrze jak ustawil zawodnikow to z tego Mbeumo co kupili, ktory gral bardziej jako skrzydlowy czy napastnik to zrobi wahadlowego, czyli utnie mu jaja

0

@FcPortoFan1999 Maszyna Amorima ruszyla

0

@FcPortoFan1999 Marian wyrośnie na legende

4

Marian przywital sie z ekstraklasą @FcPortoFan1999 @gumaz

2

@gumaz nigdy nie bylem w Siedlcach, a czasami czuje sie jakbym sie tam wychował

2

@Adran360 kradło się za małolata

1

@Robert_Kubica Mielismy Messiego po prawej stronie i sprowadzono Dembele, ktory nie nadawal sie na lewą strone, wiec trzeba bylo go pchac na prawą. Kolejny Coutinho, ktory byl typowa dziesiatką, gdzie rowniez mielismy Leo. Griezmann znowu pozycja Messiego. Totalnie zmarnowane pieniądze, przeplacanie i kupowanie chyba dla samej zasady, bez pomyslu zeby budowac druzyne pod Leo. Ciśnienie skacze na samą myśl

0

@FcPortoFan1999 Ishak i Gurgul na bohaterów wyrastają

0

@FcPortoFan1999 I to cały Lech niestety, jak wiemy jak tracą bramkę jako pierwsi to te mecze zwycięstwem się nie kończą

0

@Czajka90 ale Arteta w dalszym ciągu również

2

@BORO_12 jedynke bedzie mial dopóki Pena nie odejdzie, jak ter Stegen zostaje to Joan na sezon dostanie trzynastke.

17

@FcPortoFan1999 @gumaz kwintesencja

1

@Herato City bierze Trafforda z burnley

0

0

@mordini123 o kurde, faktycznie. No to strumien poleci

0

@Hshdhrhdh @katalonczyk987 Barca one jutro, reszta meczow w dazn po polskiemu

0

@FcPortoFan1999 trykoty również nie za piękne

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj się kapnąłem jak brzydki stadion ma piast. Rzadko ich mecze oglądałem, właściwie chyba nie zdarzyło mi się. Ktoś za ten projekt powinien być karany

0

@FcPortoFan1999 nie bylo pytania, fajny meczyk

0

@FcPortoFan1999 co ta pogon wyprawia? znowu to nie ten sezon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?