Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@kingorbit Grimaldo jest za 15 baniek do wyjecia. Balde jest dosc czesto kontuzjowany, a Martin jest po prostu mierny. Grimaldo jest okazją na rynku
0
@tbas byly informacje na temat wizy Kochena, ma leciec jako trzeci bramkarz, przez klub oficjalnie jeszcze nie bylo info
0
@Eto'o9 R10 no nie lecą, ter Stegen tez nie
5
@wojopancer dokladnie, a ten kto Gasparta pamieta ten Laporte docenia
0
@FcPortoFan1999 pewnie zginął w biegu...
2
@mekston @blakkudium jak Rashford się sprawdzi, Neymara od stycznia się zakontraktuje to można będzie Raphinhie odpalić za grubą kasę do arabskich. Wszystko idealnie się składa, przeznaczenie
0
@Arkon Gyokeresa sciagaja od pol roku, przyjdzie kiedys
1
@Kapitan hawk @FcPortoFan1999 wspólczuje mielczanom nastawienia do zycia, miasta i druzyny rowniez
0
@FcPortoFan1999 Wisla to jezeli chce awans to musi bezposrednio, zadne baraze, to juz dla nich za duzo
0
@Joe_Barbaro tez myslalem, ze Liverpool obroni miszcza, ale po tym jak Ekitike kupili to ten atak zamiast wygladac mocniej to sie oslabil i to mocno. City wróci na fotel. Arsenal? nie z Artetą, cos mi sie wydaje, ze bedzie to ostatni jego sezon, strasznie bezpolciowy czlowiek, a te jego rysunki motywujące to raczej nie motywują
0
@FcPortoFan1999 to jest ten sezon, pełen czarów
0
@FcPortoFan1999 alez ich tam Andżel wy... moze by mu tak paszportem? i do kadry? mielismy zawodnika z serie c, czemu by nie z betclic ligi?
1
@Arkon to będzie flop bankowo, gosc dopiero pierwszy sezon pelny rozegral. Odpalony z PSG, rusza sie jak wóz z węglem, francuski Crouch. 50 baniek to bym jeszcze zrozumial, ale co tu Liverpool odwalil to sami chyba nie wiedzą albo dopiero w trakcie sezonu się zorientują. Kibice tez nie są zachwyceni. Widocznie Eintracht potrafi sprzedawac napastników, Jovic, Marmoush i teraz ten gagatek
0
@FcPortoFan1999 ligi rosyjskiej aktualnie w ofercie u polskich buków nie ma, a tu cyk wisla z kolejną bramką, Andżel strzela
1
@FcPortoFan1999 Mielec tak naprawde nie jest atrakcyjnym miastem do zycia dla pilkarzy, a ten klub nie wroci nigdy do lat swietlnosci kiedy ustrój komunistyczny pompowal w nich pieniadze. Czy grają w pierwszej czy drugiej lidze nie ma to znaczenia tak naprawde, im są nizej tym latwiej im utrzymac finanse
0
@FcPortoFan1999 nie widze tu wad
1
@FcPortoFan1999 nie myslalem, ze az tak szybko beda sie bronic przed spadkiem do drugiej ligi
1
@Kessie Tobie sie juz znudzila ta czekolada mając ją na co dzień w tej arabii. Tu kobiety za złotem szaleją. @July_6_BcN mozna pozazdroscic takiego kawalera
0
@ViscaelBarca2007 Amorim to moj drugi ulubiony tener po Probierzu, fani ustawienia z trzema srodkowymi obroncami. Nie ma szans sie to sprawdzic ManU, Maguire czy de Ligt pilke wyprowadzają na poziomie Pawki Dawidowicza. Tam pół skladu rowniez nie gra na swoich nominalnych pozycjcach. Amorim do grudnia, nawet listopad moze max
0
@FcPortoFan1999 Rodado setke zmarnowal, tyle lat w polsce i jeszcze mu wiele brakuje
0
@Bolton no wlasnie 95 baniek, to jest kwota za kogos kto pare lat śmiga na topie, a nie na goscia co tak naprawde rozegral dopiero jeden pelny sezon i liczby wczesniej nie zachwycaly
2
@partymaker nie dziwie sie, to jest mega sredniak, nie wypalil w PSG i rusza sie jak wóz z węglem, a cena jest po prostu kosmiczna. Przeciez za tą kase mogli ogarnac Gyokeresa, a nie Rasiaka. Juz wolalbym zostawic Nuneza. Skonczy sie pewnie i tak, ze na dziewiatce bedzie gral Gakpo, a na lewej stronie Wirtz, tym bardziej jak sprzedadzą Diaza. Ekitike bedzie rezerwowym jak kiedys Luuk de Goat u nas
5
@Frimpong bedzie Liverpool zalowal transferu tego Ekitike, to jest francuski Crouch
4
@mekston dokladnie tak i @clyde tu ma racje. Poszedlbym o krok dalej i wikipedia powinna zablokowac jego strone i przestac aktualizowac jego statystyki
0
@Faro otóz to, Ekitike to jest wóz z węglem, w premier league to bedzie komedia, juz mam flashbacki z Crouchem i Rasiakiem w roli glownej
0
@Faro dokladnie tak, jestem zdziwiony wyborem Liverpoolu, na koniec jak sprzedadzą Diaza do Bayernu to jeszcze Wirtz wyląduje na lewej stronie ataku, a na srodku bedzie gral Gakpo cos mi sie wydaje. Ekitike tak naprawde jeszcze nic szczegolnego nie pokazal, to jest odrzut PSG
0
@doc ale to ebnie, to juz lepszy ten Nunez. Tyle siana za francuskiego Croucha
5
@Faro robote ma idealną, moze odwalać ile chce, a i tak nikt nie wie kto tam w środku siedzi
2
@mekston @Comentateiro w lidze europy jego liczby tez nie imponują
3
@mekston no mial racje i to bezapelacyjnie, do samego konca