1

@mekston moze pierwszy odcinek Captains of the world, gdzie Netflix pokazal jak Ronaldo razem z Portugalią pokonuje w bezposrednim pjedynku Argentyne? Świetne video to bylo, do dzis nie moge wyjsc z podziwu:)

1

@FcPortoFan1999 w tym sezonie mistrzostwo wyjątkowo szybko sie rozstrzygnie, juz za tydzien decydujacy mecz

5

@mekston odnosnie finalissimy przypomnial mi sie filmik, @Popitek12 prosil kiedys zeby wrzucic

1

Przyznaje, ze w transfer Nico Williamsa w pewnym momencie uwierzylem, nie dziwie sie jednak, ze zdecydowal sie pozostac w Bilbao widzac jak wyglada nasza sytuacja. Nie przyjdzie do nas zaden Diaz czy inny Leao. Simons tez nie dla nas, a on sam wyglada na turyste, troche klubów pewnie zwiedzi, zaden Arsenal czy Chelsea nie da mu stabilizacji mam wrazenie. Moze na koniec okienka Barcelonie uda sie sprowadzic jakiegos skrzydlowego, ale pewnie bedzie to wypozyczenie i czy Rashford bedzie czekal tak dlugo, tez szczerze watpie

0

@gumaz trzeba na bramki stawiać, nie ma co szaleć na zwycięzców, ciężko naszym klubom jednak pogodzić start sezonu, przygotowania i tym bardziej europejskie puchary

2

@gumaz niesłusznie skazany, ale prawdziwy facet zawsze zdąży w odpowiednim czasie :D

0

@FcPortoFan1999 czyli Slask jednak baraze

0

@Bernard777 jest nawet gorzej, ojciec Neymara przy tym orzeszku to jest wzór i czlowiek integilentny

0

@FcPortoFan1999 Siemieniec sie skonczyl, ten caly Maslowski rowniez

0

@Rastafarnianin i najmadrzejszym dyrektorem sportowym

0

@FcPortoFan1999 wracają do ekstraklasy, szybko

0

@FcPortoFan1999 a Pululu Białegostoku nie opusci, kocha ten kraj. Te oferty po 10mln nie przekonaly

1

@Ku84fcb po zachowaniu to widać

2

Wiem, ze gałe nie powinno sie tu wrzucać, ale starego Yamala powinno sie gdzies wywieźć. Na bank cos odwali w przyszlosci, za duzo tego typa wokół klubu

0

@Herato szampan zostal otwarty juz tydzien temu podczas super kubka, dzisiaj to będzie @FcPortoFan1999 kremówki po robocie do meczów wsuwał

0

@mishyhill własnie wielu by chcialo wzmocnic lewą strone i pozbyc sie Martina. Byly przez chwile informacje o Grimaldo, ktory ma dosc niską klauzule, ale temat ucichł. Dodatkowo Martin zlapal uraz reki na mistrzostwach i w wywiadach mowil, ze zostaje na kolejny sezon niestety

1

@Mokaczino dokladnie, wygląda doslownie na sabotaż

23

ter Stegen wrocil z ligi nardów z kontuzją pleców, pojechal na wakacje i dopiero teraz informacje o kontuzji jak ma odejsc z klubu. Miedzy czasie twierdzi, ze jest jedynką i nigdzie sie nie wybiera, przeciez to komedia jest. To troche wygląda jakby ukrywal informacje, ze cos mu dolega, a teraz jak Barca ma nowego bramkarza to podda sie operacji zeby zostac

2

No i prosze, ter Stegen i Pena zostają, a Kochen leci jako trzeci bramkarz

0

@BulaKG Prosze bardzo

4

@Ojciec5tkidzieci pamietam wpis i jak najbardziej mam zdanie jak Twoje. Znam myslistwo od najmlodszych lat i bardzo dobrze wiem jakimi mysliwi są szkodnikami. Niby mają limity na odstrzaly, a jednak te limity przekraczają, kłusują, zabiją dla samej zabawy, niszczą tez pola rolnikom. Gdyby mogli te niedzwiedzie odstrzelic to chetnych byloby az nadto zeby polozyc sobie skóre w domu. Wilki tez są pod ochroną, a u nijednego w domu takie 'trofeum' sie znajduj. Mysliwi to czesto osoby majace problemy z agresją, z kompleksami jednoczesnie uważający sie za elite. Powinni byc regularnie badani przez psychiatre, a niejednokrotnie zapinani w kaftan

0

@DonCarletto dokladnie, zanim Chelsea nie zakotraktowwalo Estevao tez byl na liscie. Real gra z Rodrygo na prawej, a Barca z Raphinhą na lewej, taki finał

4

@JanZagloba @Lucyffffer1922 @FcPortoFan1999 @Safrani
dziś tak

2

@JanZagloba @Safrani @FcPortoFan1999 oczywiscie, ze tak. Przypominam iz dzisiejszy mecz Lecha z Craxą bedzie za darmo na yt canal plus. Mozna powiedziec, ze weekend nastał, do wieczora panowie

0

@Pustelnik jezeli ter Stegen zdecyduje sie na operacje to ma sezon z glowy, w grudniu bedzie ciezko sie go pozbyc. Kontrakt ma do 2028, a lat 33, bedzie siedzial do konca jako rezerwowy, na wypozyczenia jak Lenglet to on sie nei zgodzi. Kasa sie zgadza, a w Barcelonie bedzie blisko dzieci i blisko nowej katalonki

0

Deco to chyba ma plan, ze co roku bedzie sciagal zmiennika dla Yamala. Teraz jest Bardghji, bedzie gral ogony i na sprzedaz. Pozniej kolejny i co roku bedziemy miec Trincao, Halilovicia czy innych Demirów

2

@FcPortoFan1999 pewnie trzeba oglądnąć mimo niechęci do warszawskiego zespolu

0

@Destroyer_of_Worlds @beter2 Allah niekiedy nie patrzy, Yamal popić tez popije:)

3

6

@mekston idealnie, od wrzesnia do grudnia jakos przebidujemy. W styczniu bedzie mozna odpalic Danza Kuduro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?