0

@FcPortoFan1999 na kanale yt ma spokój, ale komentarze na X wymiatają, gniotą go do tej pory

1

@FcPortoFan1999 @BorzyKrzys afera pytonska nie zostala zapomniana, jest mu regularnie przypominana:)

1

@Faro na bank ten stary i Yamal cos kiedys odwalą. Moze juz za tydzień :D

2

@Faro o faktycznie, to pewnie trzeba bedzie przymknac oko. Mlode organizmy to szybciej sie regenerują

1

@Faro impreza pewnie w sobote sie zacznie, w niedziele będą trzeźwieć i ewentualnie kroplówki witaminowe. Koksu nie powinni wykryć

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj nie gangsterzy jak w zeszlym tygodniu, za duzo slonca mu dogrzewalo na tym Zakynthos. Bylem kiedys na tej wyspie, troche dziwny kierunek jak na wyjazd z rodziną, ale Mati lubi imprezowe miejsca :D

0

@FcPortoFan1999 najwazniejsze, ze juz w niedziele o 18 zasiądziemy w fotelach i bedziemy mogli ogladac superkubek. To jest najwiekszy sukces, ze sie odbędzie zgodnie z planem

0

@FcPortoFan1999 to jest kolejny dzien pelen sukcesów drugiej kadencji

2

no tego wyboru chyba nikt sie nie spodziewal @FcPortoFan1999

2

@tbas a kogo to dziwi? przeciez madryle wypuscili nową kolekcje gadżetów na sezon 2025/26, a Szymek jeszcze ich nie dostał

6

Ktos tu pytal wczoraj o Neymara, jego dzieci oraz matki tych dzieci. Aktualny stan wygląda tak:

3

@FcPortoFan1999 Kowal tez juz wie

0

@FcPortoFan1999 mysle, ze juz przeszło ludziom takie nastawienie. Docenia sie czesto kogos dopiero jak znika i tu rowniez tak sie stalo.

0

@FcPortoFan1999 Skorupski, Grabara, Bułka - taka kolejnosc byc powinna przy normalnym selekcjonerze. Grabary nie bylo tylko wylacznie ze wzgledu na wojne panującą w glowie Probierza

1

@FcPortoFan1999 to nie dobrze, jutro miedzy innymi Borek bedzie farmazony puszczal. Wydzwonione pół polski i dalej nic niewiadomo

0

@FcPortoFan1999 ciekawe czy dzisiaj jeszcze komunikat czy jutro zatrzęsienie od rana w programach

1

@FcPortoFan1999 a to jakis news gdzies sie pojawił?

0

@michal26 tylko w komplecie :D i Suarez do rotacji, kontrakt tez do grudnia

0

@michal26 Messi ma kontrakt do grudnia 2025, przyjdzie do nas juz w styczniu 2026 razem z Neymarem, jemu tez wygasa kontrakt z koncem roku.

0

@FcPortoFan1999 pewnie zerkne, szkoda tej godziny 21, wole jednak wczesniej jak mecze sie zaczynają, drugie polowki ogląda sie jednym okiem niestety

0

@FcPortoFan1999 tydzien... i odpalamy sezon

0

@FcPortoFan1999 @barcelonaLM to juz chyba kolejna taka afera. Wczesniej nie byla zwiazana z Feio?

0

@FcPortoFan1999 bede ogladal, jeszcze nie mialem czasu odpalic dzisiaj. Jednorazowo czy regularnie bedzie w programach?

4

@Adran360 jak co roku:)

0

@michaleu nie jest w trudnym polozeniu, pewnie artykul tak skonstruowany dla wyswietlen. Ona i dzieci dostaną wszystko po Diogo, a Liverpool wyplaci jej reszte kasy z kontraktu. Te kontrakty są ubezpieczone, wiec Liverpool pewnie nawet tego nie odczuje

0

@Eto'o9 R10 na tą chwile nie ma takiej informacji

2

Torre do Mallorci

0

@Comentateiro Sane juz calkowicie opuscil obóz potężnego Bayernu? kazali mu wyjechac po ostatnim sabotażu?

4

@ViscaelBarca2007 dlatego Rashord na wypozyczenie to najbezpieczniejsza opcja. Pewnie gralibysmy jak wczesniej z Raphinhą blizej lewej strony, a Rashford do rotacji i Janek Virgili dostawalby okazje do gry

0

@Rastafarnianin każdy podpunkt to kłamstwo, to fakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?