Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium no i to ma sens, ale dla Barcelony. Pilkarzowi jednak sie dziwie, zgodzic sie na transfer do Barcy po czym byc wypozyczany do innych klubow by pewnie po dwoch sezonach zostac spieniężonym. Lepiej jakby wybral transfer do Porto czy Totkow i byc pewnym, ze bedzie czescią druzyny niz co pare miesiecy nie byc pewnym swojej przyszlosci
2
@blakkudium @FcPortoFan1999 @Kondziubarca @gumaz i znowu uj, nie bedzie Realu, Borek nie zalatwil
1
@D10SLEO jak Kulesza wybierze Brzęczka to równoczesnie moze zaczac poszukiwania nastepnego selekcjonera, cyrk po prostu
0
@FcPortoFan1999 kontrakt powinien byc do konca eliminacji ligi narodów z opcją przedluzenia o eliminacje do euro 2028
0
@FcPortoFan1999 ja to widze tak, to czy my sie zakwalifikujemy do mistrzostw swiata wisi mi totalnie. Kto by nie przyszedl to ma trudne zadanie. Chcialbym Janka Urbana i dopiero od ligi narodów zaczal ocieniac jego prace. Pozostale mecze 2025 to jest naprawianie tego co nasyfił Probierz
0
@FcPortoFan1999 a no tak, filmiki z dziecmi za plotem widzialem
2
@FcPortoFan1999 @Frimpong @kanver_ @escarabajo niech przyjdzie Jaca Magiera, trener przecietny, nudny, idealny na tą stagnacje.
0
@FcPortoFan1999 nawet nie wiem, ze byl taki mecz
0
@FcPortoFan1999 dokladnie, a towarzyskie mecze to tylko Barcy ogladam, szkoda tracic czasu
0
@gumaz Oskar co do ekstraklasy to ma dobre predykcje często, ale towarzyskie to zawsze loteria jednak
0
@gumaz odpusc, towarzyskie to tylko na bramki
1
@gumaz mądra decyzja pana Macieja. Ten, ktory na pewno by nie odmowil jest Jaca Magiera. Ależ by to było gnieciuchowanie, kolejne lata stagnacji
1
@vangoor potężny Bayern*
3
@blakkudium @mekston @escarabajo @Adran360 przewidzialem to panowie! Neymar romantycznie dokonczy sezon z Santosem i pomoze sie im utrzymac w lidze. No chyba ze sie nie utrzymają albo za wiele nie pomoże
0
Czystki ciąg dalszy
3
@Comentateiro bede ogladal potezny Bayern, oczywiscie ze tak. Rozsiąde sie w poteznym fotelu przed poteznym tv
0
@bodzio10 kilka klubów, ktorym sie zaoferowal w tym Real odmówiło mu. Najbardziej chcialo go ManU, ale on tam nie chce isc. Ogólnie to cena za niego jest zaporowa i dlatego tez nie ma za wielu klubów, ktore chce placic, moze Arsenal...
0
Odchodzi! Chętnych cos za wielu nie ma, ale odchodzi
0
@Stinger_ Barca Atletic spadla do czwartej ligi, a plan na Bardghji jest podobno taki, ze ma tam grac i byc powolywany do pierwszej druzyny
1
@Danny Gaucho i to co mnie zastanawia, to jak on ma sie niby zaaklimatyzowac bujając sie pomiedzy pierwsza, a druga druzyną. Malolaci pewnie tylko po hiszpansku rozmawiają, latwiej byloby mu rozmawiac z zawodnikami jak chocby de Jong. Dodatkowo jak patrze kto ma odejsc z Barcy B to sie okaze, ze on bedzie jednym z najstarszych w ekipie. Bedzie to dla niego szok bujając sie po czwartej lidze
1
@gumaz a on nie powinien juz tam byc od dawna? to on dalej jeszcze wylatuje?
1
@Danny Gaucho i jeszcze niby plan, ze ma grac w Barcy B, czyli w czwartej lidze. Jaki ma to sens jezeli przykladowo taki Dominguez, ktory jest rowniez rocznik 2005 odchodzi do Dinamo zeby grac na poziomie seniorskim. Nie tylko on oczywiscie odchodzi, a Bardghji co dopiero gral w lidze mistrzow ma jezdzic po hiszpanskich wsiach i grac na przeciw rzeźnikom. Jak mozliwe, ze sie zgodzil na takie rozwiazanie jezeli ponoc odrzucil oferte Totkow czyk Porto
0
@FcPortoFan1999 jak to? wczoraj byla pierwsza
0
@FcPortoFan1999 a czemu Ty nie w robocie?
1
@Eto'o9 R10 będzie robił chryje
1
@mekston powinny byc tylko takie statystyki prowadzone, reszta sie nie liczy
0
@Dfd222 dokladnie, tym bardziej ze gosc ma juz doswiadczenie na poziomie ligi mistrzow. Zdziwilbym sie jakby zgodzil sie na taki uklad. Moze to tylko narracja zeby zarejestrowac go w drugiej druzynie ze wzgledu na ffp
0
@Pedri16Future w szatni dostanie ksywe 'Wayne'
2
@doc zeby tylko nie wsadzili go do drugiej druzyny bo to bedzie wielki krok wstecz, jak do tej pory nie wypalilo to z zadnym zawodnikiem
7
@LeoMessiiBarcaPepa za Xaviego, Leo juz wtedy nie bylo. On nigdy nie gral rowniez w lidze europy