Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium to taka sama kolejność jak u @Comentateiro Barca, potężny Bayern, Arsenal...
2
@Derean a to tak, szkoda by było sprzedawać Forta po to żeby Vanderson przyszedł, tym bardziej ze jest drogi. Martina opchnąć i Grimaldo ściągnąć, tylko aktualnie Martin kontuzja i to może odstraszyć kupców
0
@Derean Vanderson to prawy obrońca
10
takie tam z rana:)
0
@Czajka90 @ViscaelBarca2007 Chelsea ma nosa do koksiarzy :D byl Mutu, a teraz ten pacjent. Kluby są zabezpieczone na takie sytuacje. Pogba jak zostal zlapany to wyplacano mu miniakną kwote, cos w okolicy 2k euro
4
4 lata grozi ukrainskiemu Cristiano, bardzo dobry transfer. Moze niech pomysli o grze w Rosji, tam mu pozwolą na dopingu
3
@Comentateiro Alonso to cos mi sie wydaje, ze bedzie w stylu Mikel 'trust the process' Arteta
0
@PIWOSZ89 Ramos z główki strzelił
0
@arturek831 osstatnio byl news, ze nie tylko nie mają w planach sprzedazy Lewego, a wrecz przeciwnie. Jest ponoc plan przedluzyc go do 2027 i jego pensje rozlozyc na dwa lata
2
@mekston czyli styczen 2026, danza kuduro!
2
@Lionel_Messi10 nie ma przeproś, pozycja do oglądniecia obowiązkowa
8
a jednak! Neymar podjął romantyczną decyzje, zostaje w Santosie
@Adran360 @mekston @escarabajo
0
@FcPortoFan1999 ja to sie nie do konca nastawiam nawet na baraze, wtopa z Holandią, remis z Finlandią i nikt nawet nie bedzie zdziwiony. Zacznie sie budowa kadry od poczatku i narracja trener ma czas
0
@gumaz @FcPortoFan1999 ten wpis lepiej zeby pozostal bez aktualizacji. Podoba sie wam losowanie Legii?
0
@FcPortoFan1999 tak źle to nie bedzie, nawet jezeli do mistrzostw swiata sie nie zakwalifikują to w lidze nardów juz zepsuc sie nie da, to jest druga dywizja. Wedlug mnie to bedzie spokojniejszy okres dla selekcjonera. Nie mam pewnosci jednak czy to bedzie Skorza, zrezygnowalby z Urawy? tam ma spokoj
0
@FcPortoFan1999 dobre pytanie, jemu akurat tytul sie nalezy, czlowiek elegancki sie wydaje, wiec pan Maciej
0
@FcPortoFan1999 czyli klasykiem: co za druzyna bez murzyna?
0
@FcPortoFan1999 a tego jedynego co mamy Misio P. nie pozwolil zabrac na mistrzostwa
0
@gumaz @FcPortoFan1999 widzialem widzialem:) prawdziwy diament
0
@BARCA1899Messi siedze w tym panie kolego od 15 lat. Nie jest to latwy kawalek chleba to od razu musisz wiedziec, nie jest to jazda jak na tirach, ze tacho tylko wieczne kombinowanie. Duzo latałem dla siebie, ostatnie lata wozilem Ferrary, Lambosy, glownie po anglii. W polsce jak jestes to musisz szukac ofert pracy na olx, praca mocno odpowiedzialna. Doswiadczenie gdzies musisz zdobyc, wiec na poczatek u kogos poszukaj pracy. Ponizej link z filmami na ktorych jestem.
1
@messi33 potężnego Bayernu @Comentateiro
1
@Lionel_Messi10 a ok, zakręciłem się. Tylko z taką kasą to Atletico by nas wydoilo na maxa niestety
0
@Lionel_Messi10 transfer Juliana to pewnie za rok najwczesniej, wiele zalezy od Lewego. Wrzucalem wczoraj link, Barca mysli o rozlozeniu zarobków Lewego czyli przedluzenie do 2027, to juz calkowicie pokrzyzowaloby nasz transfer Juliana niestety. 3mamy kciuki zeby jednak do nas trafil
4
@Lionel_Messi10 jesli jest taka kasa na stole to Barca sie zgodzi. Raphinha jednak odmówi, mial juz wczesniej oferte kontraktu od arabskich, gdzie pewnie zarobilby na całą fawele i kolejne pokolenia. @Kessie ma racje, isc do ManU to jak iść do wiebladów, koniec kariery. ManU natomiast powtarza to co wczesniej zrobili wydajac kupe siana na Antonego, a teraz Raphinha im sie podoba. Ostatni sezon w Barcy to on juz nie powtórzy.
3
@doc Griezmann, najwieksza pomylka. Masz Messiego w skladzie i przepalasz 120 baniek po to zeby dublowal mu pozycje
0
@gumaz 8 lat od wpisu, to mu wyciagneli :D nawiazujac jednak do sportów motorowych i świata samochdów to go troche rozumiem. Siedze w autach okolo 15 lat i przyznaje, ze jestem znudzony. Jezdzilem czesto z klientami na tory, wyscigi, spedzalem cale dnie i na koniec zero emocji. Przewozilem Ferrari, Lambo, Bugatti itp. totalnie nie robi na mnie to juz wrazenia, na koniec to jest łechtanie ego moneciarzy, ktorzy oczekują wychwalania jakie to auta posiadają. Wyscigi to jazda w kółko i ogladasz tak naprawde tylko sekundy jak ktos przejezdza obok odcinka przy, ktorym masz miejsce. Atrakcja to naprawde jest dla kierowców i dla teamu co zbudowali. Zauwazylem tez, ze duzo osob co pracują przy organizacji tych imprez to wolontariusze lub dostają jakies ochłapy.
0
@Who_you_mam czyli jak ktos da 5mln to moze iść :D
2
@Mixtape @budel17 te reklamy są tak zrobione, ze obraz dzieli sie na polowe i dalej masz mozliwosc ogladania meczu
1
@Marcelinho99 mam jakies odczucia, ze ten mocarny plan z Alonso za sterem to szybko walnie :D ostatni sezon w Leverkusen to strasznie kombinowal, wymyslał pilke na nowo, za duzo Guardioli. Czesto najlepsi zawodnicy siedzieli na lawce zamiast grac regularnie, tracili punkty tam gdzie nie powinni. Mbappe i Viniciusa razem to on nie ogarnie
4
@Hosh @Bzyczekk @NeroTFP1 nie kazdy bohater nosi peleryne, brawo!