2

@Lionel_Messi10 @Adran360 jestem jestem, budzik nie zawiódł

3

@FcPortoFan1999 Hiszpania wlasnie gra, pozniej Polska, odpalasz?

4

@Kessie no wlasnie namawialem @FcPortoFan1999 zeby zrobic pobudke. @Adran360 @Lionel_Messi10 pewnie tez dołączają

0

@FcPortoFan1999 na Porto tez nie wstaniesz?

0

@FcPortoFan1999 @gumaz moze by tak pobudke zrobil o 2 na mecz, sie zastanawiam

0

@FcPortoFan1999 moze Kulesza mial plan zgarniecia Skorzy z koncem roku. Misiowi kontrakt wygasal wlasnie wtedy i sezon w Japonii konczy sie wlasnie koncem roku. Misio jednak wyprzedzil wszystkich :D

1

@FcPortoFan1999 ogolnie to szukalem po co innego tak naprawde tam polecial, ale ciezko doszukac sie innego pomyslu. Piździaków sie nie zakwalifikował jak wiemy, nie ma komu kibicowac. Chyba, ze kapitana odwiedzic

1

@Cule1234 @FcPortoFan1999 no widzisz, wyczulem Czarka

2

@ranger3120 najlepszy, talent pokoleniowy, wybraniec

0

@FcPortoFan1999 sama prawda

0

@FcPortoFan1999 tutaj to raczej z szacunku do Jana tak powiedzieli. Nie jest to jakies wielkie pompowanie balonika, ladnie powiedziane w sumie

2

@Frimpong i to jeszcze Oplem Corsa jedzie, brawo Robert

15

Stary @Luciano99 Lucjan z Laportą, fajna sobota

1

@gumaz @FcPortoFan1999 @mekston szczerze to potrzebny jest trener, ktory ma wysoką kulture osobistą i przy którym ludzie zapomną o chamie Probierzu. Urban wpasowuje sie w to, jest to czlowiek, ktory da sie lubic. Sukcesów wielkich pewnie nie bedzie(nie z jego winy, a z zawpdnikow jakich mamy), moze dopiero w lidze nardów ze slabszymi druzynami. Jesli chodzi o Nawalke to on raczej zardzewial, tak naprawde jest niewiadomą na tą chwile

0

@FcPortoFan1999 niech losują albo zgodnie z alfabetem lub starszy ma pierwszenstwo. Opcji jest wiele

0

@gumaz @FcPortoFan1999 chce dwoch, Nawalke i Urbana. Jednego na Holandie, drugiego na Finlandie. Zostanie ten co lepszy wynik zrobi

0

@Frimpong to będzie jego ostatni sezon czuje. Arteta jest totalnie bezplciowym trenerem, slaba kopia Guardioli

0

@FcPortoFan1999 Skorża z Urawa gra w KMŚ, wiec jest w USA

0

@FcPortoFan1999 po Skorże polecial. W poniedzialek Palmeiras - Porto

0

@FcPortoFan1999 wlasnie nie, okres reprezentacyjny trwa w najlepsze. Codziennie programy, wlasnie ks ogladam, widzialem meczyki tez odpalone. Mysle, ze tak do konca czerwca bedzie, na zmiane z kmś

0

@FcPortoFan1999 ale wtedy musialby sie zsikać...

0

@FcPortoFan1999 moze by chcial, ale @Popitek12 moglby raczej nie wytrzymac tyle czasu bez picia

1

@FcPortoFan1999 byl jakis balet urodzinowy wczoraj? Pacers - OKC 2:2

0

@Deathwing112 proste, ze tak. Normalna sprawa

1

@blakkudium Cash - Bednarek - Kiwior - Yarek, liga narodów 2026

1

@blakkudium Yarek chcial grac koniecznie dla Hiszpanii, czuje ze bedzie kiedys dumnie do hymnu obok Zielinskiego stawał

0

@Walpiano dokladnie, to dalej jest komedia

7

@Drozdu7 Puchacz juz do tej reprezentacji nie wróci, to nawet pilkarz nie jest

2

@Kessie Probierz = Feio = Xavi

5

@FcPortoFan1999 o to starego @Luciano99 rowniez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?