3

@Kondziubarca :D to uniwersum jest niemożliwe po prostu, tego nie da się wymyslec

0

@Transu96 nie zagra, jedzie pozniej na rozprawe na pomorz. Kucharski go sciga

1

@gumaz mógł jak Lewandowski nie przyjeżdzac, a nie tak na ostatnią chwile nie zagra. Czekam jak to Borek rozwiąże @FcPortoFan1999 @Kondziubarca

1

@Comentateiro to Ekwador jest mocny, Brazylia to czarny koń

12

@RozowaPantera aktor, sportowiec

1

@ZuczekFCB1899 moze o starym @Luciano99 ?

2

@Tasde @Mateo99 potwierdzam, zawieszki do kibla działają. Zawiesic jednak musisz pod maską zeby Ci przestaly wygluszenie niszczyć, robią sobie tam 'mieszkania'

1

@FcPortoFan1999 szachy rozumisz

1

@FcPortoFan1999 @Wojciech123 @gumaz obczajcie na weszło co się stało z planowanym nowym właścicielem Wisła Kraków. Pecha mają, wkleiłbym, ale mi rękę w gips wsadzili i ciężej mi się z telefonu pisze, a komp już wyłączony

0

@Wojciech123 jego samego nie da sie sluchac, jako jeden z wielu w programie jeszcze da sie zmeczyc. Rozumiem kolege :D

1

@FcPortoFan1999 Probierz niekoniecznie

0

@mekston pewnie tak, chyba kolejnej okazji juz nie mial na taką zdobycz :D

0

@FcPortoFan1999 po Finalndii nie bedzie juz co zbierac

0

@FcPortoFan1999 tak, na bank. Taki jak Dawidowicz, przyjrzyj mu sie, ten sam błysk w oczach

3

@FcPortoFan1999 Khusanov to Uzbek, Guardiola wiedzial z jakiej poteznej ekipy to zawodnik

0

@FcPortoFan1999 ta prawda futbolu Koltonia na yt to jest taka lipa, ze szok. Tylko kiedy jest Boniek to programy mają ogladalnosc, jak sam robi to wyswietlenia kolo tysiaca max. Kiedys w polsacie jeden z prowadzacych sie go zapytal czy ma swoje zdanie czy najpierw Bonka musi zapytac

1

@Piotrek1993 spokojnie, FFP ich ukara, -10 pkt dla Evertonu

1

@FcPortoFan1999 uruchomil kontakty, podzwonil, porozmawial, popytal... nic sie nie dowiedzial?

0

@FcPortoFan1999 Mateusz będzie rozwiazywal problemy kadry :D co za cyrk

0

@FcPortoFan1999 a czwartego cepa tam nie będzie?

0

@FcPortoFan1999 rano na dzien dobry to odpale, o tej porze to moze byc za duza dawka ego w jednym programie

2

@mekston @FcPortoFan1999 @escarabajo @Lionel_Messi10 o 18 wielkie meczycho, Bahrajn - Arabia Saudyjska przypominam. Czy kolega @Popitek12 ma juz sklady jakimi wyjdą te mocarstwa?

0

@maikeru taka jest prawda, jest konflikt pomiedzy Lewym, a Probierzem. Jego wypowiedz o braku rozwoju kadry nie byla przypadkowa. Lewy tez u Probierza praktycznie nie strzela, ta kadra nie ma zadnego pomyslu na gre, Lewy to widzi

0

@FcPortoFan1999 o 16 kawe trzeba napić

1

Odejdzie Probierz to Robert zacznie normalnie się pojawiać na meczach kadry, proste! Szkoda marnować czas aktualnie dla tej reprezentacji

4

@Wojciech123 czy to cctv z zakladu @Luciano99 ?

0

takim tokiem myslenia Wlodara to Garcia musialby byc wypozyczony na dwa lata az do konca kontraktu Wojtka, a ter Stegen ma kontrakt do 2028 i w ostatnim sezonie pewnie oddalby bramke Garcii.

0

@escarabajo w Santosie po prostu nie ma az takiej presji jak we Flamengo i jak Santos dal mu szanse na powrot do formy to moglby pomoc im w utrzymaniu sie w lidze

0

@escarabajo umknelo mi to gdzies widocznie, totalnie ruch bezsensu. Za tydzien ostatni mecz Santosu, w czerwcu. Ney nie zagra ze wzgledu na czerwien w ostatnim meczu. Jakos nie wierze, ze tak to sie zakonczy, ale pozostaje nam obserwowac tą sage

0

@escarabajo gdzie Ty to wynalazles? taka karuzela z Neyem, ze ostatnio byla mowa o przedluzeniu kontraktu z Santosem do konca sezonu brazylianskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?