Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 sam nie wiem czy baraze to madre rozwiazanie, to raczej zarobek na dodatkowych meczach i atrakcja dla takich niedobitków(kibicow) jak my
0
@FcPortoFan1999 5 minut, a oni juz sie nawadniają. W takim tempie to nie pobiegają
1
@Wojciech123 wzajemnie kolego! nasz team ekstraklasowy nie odpuszcza, obecni
0
@FcPortoFan1999 Wisła czy miedz? Co lepiej?
0
@FcPortoFan1999 wielki final dzisiaj, nie zapomnij!
0
@FcPortoFan1999 romantycznie za Indianą, glowa mówi OKC
3
@Adran360 Giroud jaki szczesliwy :D
0
@Adran360 oby, fajna rozrywka na dzien dobry
4
@mekston LAFC - America ogladasz? jutro final concacaf champions cup
2
@Lionel_Messi10 Messi ma niesamowitą kolekcje, kilka ma Patków z tego co widzialem. Ma duzo Rolexow, AP i Jacob Co specjalnie dla niego stworzyl kolekcje, pieknosci
1
@Lionel_Messi10 no i w pyte:)
0
@FcPortoFan1999 Costa to chyba do Pepa sie wybiera
1
@SenseiFCB polecam dla pasjonata https://thewatchannual.com/ co roku kupuje te ksiązki jak tylko są wydawane nowe i skusilem się na artprint IWC, czekam na kolejne:)
1
@TR3YWAY ja traktuje zegarek jako biżuterie, inwestycje czy jako sztuke. Pasjonują mnie mechanizmy, dlatego tez lubie jak z tyłu jest odsłonięty. Kupuje tez ksiązki czy artprinty związane z zegarkami. Byłem na kilku targach w szwajcarii jak Basel World. Trzeba miec na to kupe siana, dlatego dwa kozaki to dla mnie maks
2
@Eric_Abidal_22 przykładowo kupując Rolexa za 10k funtów prosto z salonu będąc wczesniej na liscie oczekiwania jestes w stanie go odsprzedać dalej za 13k osobie, ktora chce ten zegarek na juz bez oczekiwania. Tak to działa:)
1
@TR3YWAY https://www.watchfinder.co.uk/?langcode=en-gb
tutaj mozna ustrzelic fajnego szwajcara niekiedy, np tag heuer czy longines
4
@TR3YWAY Omega Seamaster 300m, 20k zaplacilem w 2019, teraz ceny 30k sie zaczynają. Chcialbym jeszcze dorzucic Speedmaster w manualu, ale zobaczymy kiedy:)
0
@FcPortoFan1999 jaki jest jego poziom? moze Lech? Legia?
0
@FcPortoFan1999 e nie, tu bedzie duzo bramek ze strony PSG czuje
0
@sergio5 umie chłop motywowac zawodników :D
0
@FcPortoFan1999 zeby wytrwac swiadomie caly mecz PSG - Inter
0
@FcPortoFan1999 trzeba bedzie kawe niedlugo wypic tak mysle
0
@FcPortoFan1999 ekstraklasa doczekała sie swojego Figo
0
@FcPortoFan1999 jaka?
0
@FcPortoFan1999 tylko czy to cokolwiek pomoze? trzeba by lecha dopytac
0
@FcPortoFan1999 fuzja to magiczne słowo, krakowski Harry Potter chyba juz mial to w planach
0
@FcPortoFan1999 pewnie dlatego Sławek musiał odejsc, nie godzil sie z tym
0
@marcin62
4
@Lionel_Messi10 stabilna forma, Amorim top!
1
@Wojciech123 dobre to :D Wisła to klub mem aktualnie, jezeli chca awansu to niech zbudują druzyne, ktora wejdzie bezposrednio do eklasy, bez barażów. Nie będą miec wtedy zadnych pretensji do otoczenia, ze sa krzywdzeni