0

@FcPortoFan1999 sam nie wiem czy baraze to madre rozwiazanie, to raczej zarobek na dodatkowych meczach i atrakcja dla takich niedobitków(kibicow) jak my

0

@FcPortoFan1999 5 minut, a oni juz sie nawadniają. W takim tempie to nie pobiegają

1

@Wojciech123 wzajemnie kolego! nasz team ekstraklasowy nie odpuszcza, obecni

0

@FcPortoFan1999 Wisła czy miedz? Co lepiej?

0

@FcPortoFan1999 wielki final dzisiaj, nie zapomnij!

0

@FcPortoFan1999 romantycznie za Indianą, glowa mówi OKC

3

@Adran360 Giroud jaki szczesliwy :D

0

@Adran360 oby, fajna rozrywka na dzien dobry

4

@mekston LAFC - America ogladasz? jutro final concacaf champions cup

2

@Lionel_Messi10 Messi ma niesamowitą kolekcje, kilka ma Patków z tego co widzialem. Ma duzo Rolexow, AP i Jacob Co specjalnie dla niego stworzyl kolekcje, pieknosci

1

@Lionel_Messi10 no i w pyte:)

0

@FcPortoFan1999 Costa to chyba do Pepa sie wybiera

1

@SenseiFCB polecam dla pasjonata https://thewatchannual.com/ co roku kupuje te ksiązki jak tylko są wydawane nowe i skusilem się na artprint IWC, czekam na kolejne:)

1

@TR3YWAY ja traktuje zegarek jako biżuterie, inwestycje czy jako sztuke. Pasjonują mnie mechanizmy, dlatego tez lubie jak z tyłu jest odsłonięty. Kupuje tez ksiązki czy artprinty związane z zegarkami. Byłem na kilku targach w szwajcarii jak Basel World. Trzeba miec na to kupe siana, dlatego dwa kozaki to dla mnie maks

2

@Eric_Abidal_22 przykładowo kupując Rolexa za 10k funtów prosto z salonu będąc wczesniej na liscie oczekiwania jestes w stanie go odsprzedać dalej za 13k osobie, ktora chce ten zegarek na juz bez oczekiwania. Tak to działa:)

1

@TR3YWAY https://www.watchfinder.co.uk/?langcode=en-gb
tutaj mozna ustrzelic fajnego szwajcara niekiedy, np tag heuer czy longines

4

@TR3YWAY Omega Seamaster 300m, 20k zaplacilem w 2019, teraz ceny 30k sie zaczynają. Chcialbym jeszcze dorzucic Speedmaster w manualu, ale zobaczymy kiedy:)

0

@FcPortoFan1999 jaki jest jego poziom? moze Lech? Legia?

0

@FcPortoFan1999 e nie, tu bedzie duzo bramek ze strony PSG czuje

0

@sergio5 umie chłop motywowac zawodników :D

0

@FcPortoFan1999 zeby wytrwac swiadomie caly mecz PSG - Inter

0

@FcPortoFan1999 trzeba bedzie kawe niedlugo wypic tak mysle

0

@FcPortoFan1999 ekstraklasa doczekała sie swojego Figo

0

0

@FcPortoFan1999 tylko czy to cokolwiek pomoze? trzeba by lecha dopytac

0

@FcPortoFan1999 fuzja to magiczne słowo, krakowski Harry Potter chyba juz mial to w planach

0

@FcPortoFan1999 pewnie dlatego Sławek musiał odejsc, nie godzil sie z tym

0

4

@Lionel_Messi10 stabilna forma, Amorim top!

1

@Wojciech123 dobre to :D Wisła to klub mem aktualnie, jezeli chca awansu to niech zbudują druzyne, ktora wejdzie bezposrednio do eklasy, bez barażów. Nie będą miec wtedy zadnych pretensji do otoczenia, ze sa krzywdzeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?