Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj jeszcze przed multiligą jest finał pucharu szkocji, Aberdeen - Celtic. Mozna rzucic okiem przed daniem głównym
0
@FcPortoFan1999 która te NBA wygra? Final pacers-okc?
0
@FcPortoFan1999 a co dzisiaj oglądasz? Skusisz się na mecz Napoli? Jestem dzisiaj fanem
0
@FcPortoFan1999 nie zdziwilbym sie
0
@FcPortoFan1999 od Amorima nic, w listopadzie będą mieć już nowego trenera
1
@Herato dokladnie tak. Amorim to trener jednej taktyki, nie potrafi nic innego wymyslec. Zawodnicy nawet nie grają na swoich nominalnych pozycjach, wyglądają jak kurczaki bez głów. Jeszcze jego wypowiedzi to jakby Feio sluchac.
0
@FcPortoFan1999 dla Totków moze to byc trzeci puchar ligi europy, dla ManU zaś drugi
2
@Astad mls dalej będzie w grze, piłka reprezentacyjna i mistrzostwa klubowe. Nie będzie tak źle
0
@FcPortoFan1999 mało transferów, Arteta lubi. Podobna szkoła co Xavi
0
@FcPortoFan1999 no i Arsenal rowniez dumny ze swojego sezonu, w którym osiągnał całe nic. Wiara w proces
0
@FcPortoFan1999 Newcastle z pucharem, Crystal Palace również, czas na Totkow. Sezon cudów
1
@blakkudium Mati Borek w kolejnym kale sportowym mówił, ze tylko Real, Barcelona, ManU, Milan. Na Galate ma jeszcze czas na emeryturze. Ja mu wierze
0
@Eto'o9 R10 Enzo ponoć na sprzedaż, Chelsea to stan umysłu aktualnie
0
@Eto'o9 R10 Andrey Santos to zawodnik Chelsea, wraca do nich na kolejny sezon
0
@FcPortoFan1999 kiedys czasem jeszcze kliknalem i cos tam ogladnalem, teraz to nawet sensu nie ma, wiadomo ze mozna zasnac
0
@RosjaninBut ale ekipe zmontowali... Nudzki, dwóch fanatyków realu i skacowany Kowal
0
mozna powiedziec, ze to taka 'zemsta faraona'. Inter dostał sraczki metr przed kible. Brawo Pedro, nasz czlowiek!
3
@Sysia11 pewnie, ze do wywalenia. Nie rozumiem czemu Inter nie kontynuowal projektu z Martino na ławce. Callender od początku sezonu ławka lub poza składem, ze niby kontuzja. Gosc był fundamentem przez ostatnie sezony. Dziwne decyzje kadrowe ze strony Masche. Dalej nie moge przebolac odpadniecia w lm. Postawa Messiego i jego wypowiedzi tez dają do myslenia, coś ewidentnie idzie w złą strone. @mekston wez to ogarnij. @Lionel_Messi10
0
@FcPortoFan1999 20 45 multi liga włoska. Się zastanawiam czy to odpalać czy jednak nie za dużo już piłki na dzisiaj. Jest roma Milan i inter lazio, ale te włoskiej hity to i tak przeważnie zawodzą
2
@Lionel_Messi10 lato 2026, a nie jakieś Haalandy
0
@FcPortoFan1999 muszą to wygrać, nie mogę się denerwować w niedzielę
0
@FcPortoFan1999 bez Gordona to koniec przygody raczej, mimo wszystko podobala mi sie ta para, fajne mecze
0
@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal Thunder - Nuggets dzisiaj?
0
@FcPortoFan1999 chory człowiek. Jednak Bulka chyba się również przeliczył, jedyny kierunek jeżeli chodzi o premier league to chyba ManU, ale Onana jednak raczej zostanie.
0
@xSpeciaL Borek to zauważyłem, że ma jakieś dziwne układy z piłkarzami, właśnie również z bułką i często wciska farmazony w programach gdzie on to nie podzwonil i wciska ich do wielkich klubów szkodząc tym samym zawodnikom. Na koniec jest z nich tylko pośmiewisko
1
@blakkudium @FcPortoFan1999 przecież Borek mówił, że Marcin to tylko Real i Barca, ewentualnie premier league. To co się zmieniło?
0
@Bogan Lewy i tak pewnie będzie dalej jako pierwszy, a David jak spojrzeć na jego karierę to daje większą gwarancję bramek niż Ferran
3
@gumaz jakby tam @Kessie wjechał to by zmieniła zdanie na temat wstrzemięźliwości raz na zawsze:D
1
@FcPortoFan1999 coś jak Arsenal co sezon, sraczka przed kiblem
1
@FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10 kibice Sparty również świętują:D