3

@Kamiloza91 tak, zagral jeden mecz

1

@blakkudium remis daje juz majstra poteznemu Bayernowi? czy tylko zwyciestwo poteznego Bayernu pozwoli swietowac?

1

@FcPortoFan1999 to dla Harrego tak grają. Żeby u siebie za tydzień balet był

0

@gumaz lepsze widowisko niż mecz potężnego Bayernu?

0

@FcPortoFan1999 uważam też, że może to powodować zaburzenia. Źle się dzieje, w złą stronę to idzie

0

@FcPortoFan1999 nie bardzo mnie ciągnie, przez to co przez lata zobaczyłem i przeżyłem to ogladanie erotyki nie ma wiekszego sensu. To takie lizanie cukierka przez papierek

0

@Lucyffffer1922 haha, nie brałem. Bonnie Blue nie poznałem. Natomiast nie zdziwilbym sie, ze tam gruba impreza z tym grubym hindusem byla, tam prawie co tydzien balet, wąchane i alko non stop w piątki, swoje tam przeżylem :D

0

@FcPortoFan1999 do tego stawki są wyzsze niz w polsce, przykladowo jak ktos zarabia 8tys zl z wyswietlen youtube to jezeli to samo by robil w anglii i tam bylby jego kanal zarejestrowany to dostawalby 8tys funtow. Bardzo jest to zgubne dla mlodych

0

@Lucyffffer1922 kiedys jeszcze wozilem auta do Bonnie Locket, tez of i teraz tez robi kontent z autami. Byl DMO deejay czyli angielski budda i wielu pilkarzom tez wozilem czy inne pierdoly z autami robilem. Dlugo by wymieniac

0

@FcPortoFan1999 tak, jest multum ludzi co placi za je zdjecia, subskrypcje. Za filmy dostaje kase, swiat jest chory. Ona zarabia w funtach i dolarach, wiec latwiej jest jej zebrac pokaźną sume niz polskim gwiazdom

2

@Comentateiro wyspałeś się?

2

@Martwy ale również często tematyka rodziny jak równiez łono natury znajdują sie w jego twórczości. Warto zamienic pare słów z profesjonalistą

1

@Bogan ja polecam @Luciano99 film studio do wspolpracy. Lucjan ma wlasne studio nagraniowe. Mysle, ze moglby pomóc wskoczyc na wyzszy poziom jakosciowy

0

@FcPortoFan1999 no tak, to jego ulubione kluby. Kolejność również nie przypadkowa

0

@mekston nie będzie walki Yassine - Paul. Logan obsral zbroje. Yassine jednak mocno naciska :D

0

@FcPortoFan1999 no i prosze, sezon ogórkowy coraz blizej. Zaczynamy sprzedaz naszych gwiazd do wielkich klubów, a wiec Marcin Bułka. Gdzie tym razem Mateusz Borek bedzie go sprzedawal? Czy dalej Courtois ma przygotowywac miejsce dla Marcina? Man United? Ineos jest rowniez wlascicielem Nicei. Pytanie jednak czy warto zamienic klub, ktory nie bedzie w lidze mistrzów

1

@mekston no tak, zapisałem!

0

@FcPortoFan1999 jak najbardziej. Jagiellonie natomiast nie ma co brac juz na powaznie, lepiej niech sie ogarną bo jeszcze stracą trzecie miejsce i miejsce w europie

0

@FcPortoFan1999 remis Rakowa, wygrana Lecha poprosze

0

1

@Comentateiro mozesz spac max do 15. Przypominam o meczu Twojego wielkiego Bayernu o 15 30

1

@FcPortoFan1999 i po co ta Pogoń awansowała do tego finału jak i tak przegrali?

0

@FcPortoFan1999 zajebiscie, już miałem wychodzić i olać ten mecz. Meczycho jednak

0

@FcPortoFan1999 mamhy tu na forum fana naszego polskiego Tottenhamu? Mam przeczucie, ze to jest ten dzien. Byl by to swietny początek dla nowego wlasciciela

0

@FcPortoFan1999 gotowy, ubrany, wykąpany? juz tylko niewiele ponad dwie godzinki i oglądamy. Dzisiaj za Pogonią! Feio out z polski :D

3

@Cvzx pewnie, ze nie. madryle przekupili go torbą na kosmetyki lata temu, a czym jeszcze? tego nie wiemy

0

@FcPortoFan1999 myslisz, ze pani Buss zagra vabank? Czy jednak plany na przebudowe będą przesuniete po LeBronie?

0

@FcPortoFan1999 w LA to jedyny pozytyw to Hachimura. Doncic to jak wóz z węglem sie rusza. Pytanie czy LeBron wytrzyma kolejny sezon?

3

@mekston zalapalem sie z rana rowniez na mecz Lakers-Timberwolves. Liczylem, ze dojdzie do kolejnego spotkania, ciekaw jestem jak pani Buss zareaguje, czy będą wzmocnienia. Chyba najwiekszym pozytywem tej ekipy to jest Hachimura

3

@mekston no piździocha niestety. Mascherano beton :D Inter musi sie wzmocnić w letnim oknie transferowym, potrzebny jest ktos do pomocy, Leo sam tej brygady nie pociągnie. Martwi Luisito, brak jakichkolwiek sytuacji do strzelania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?