Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondzix2115 sprawdzales airbnb?
0
@Kondziubarca ciezki czas kibicowania Mateusz przezywa, serce sie kraja. Ktos na tym ucierpi niestety, będzie nagonka
2
@Lionel_Messi10 dokladnie, dwa najbardziej obrzydliwe kluby przewaliły:)
0
@mekston talent ma wiele imion :D
0
@mekston nie ta strona boiska, jego mianowali na ukrainskiego Cristiano. Najblizej jednak bylo mu do Neymara, ale ze wzgledu na tatuaze i milosc do Chrystusa
3
@takisobiektos @Eklerek @Luciano99 @Kessie te kontrakty są chronione i zerwać sie nie da. W przypadku Pogby było, ze przez okres zawieszenia otrzymywał jakąś najnizsza pensje, gdzies mi sie to obiło o jakąś kwote dwoch tysiecy euro. Tu pewnie bedzie tak samo
0
@Eklerek kogo? Mudryka?
1
@ViscaelBarca2007 na sofascore od lat tak jest, tam są też aktualizacje jeśli chodzi o kartki i zawieszenia oraz kontuzje
0
@takisobiektos @Danny Gaucho ile Janczyk bramek w karierze nastrzelał? i ile mogłby nastrzelac gdyby nie gołda? masz tam taką statystyke?
0
@paweuwarrior i cyk na vinted i buła w kieszeń
1
@Lionel_Messi10 oby oby, a jutro Sporting żeby się wykoleił
1
@Lionel_Messi10 aż się odechciało piłki na dzisiaj. Włączam jakieś filmidło, a jutro się już skróty Benfici czy Miami ogladnie. Na Roma Juve też nie dam się nabrać
0
@FcPortoFan1999 żeby taki wynik zrobili maja drugiego
1
@gumaz no właśnie, mecz dobry, tylko godzina senna się robi. Derby menczesterow już zdążyły wprawić w senny nastrój
2
@Lionel_Messi10 @mekston @Adran360 macie w planach nocne oglądanie Miami?
2
@MesQueUnClub96 Haaland ma kontuzje, że nie gra?
0
@Kamiloza91 dokładnie, nawet mają swojego Mourinho z aliexpres
0
@blakkudium Amorim to taki sam pacjent jak Probierz z tym ustawieniem. Nawet zawodnicy nie grają na swoich nominalnych pozycjach. Fajne to United, oby tak jak najdłużej
11
@Toring trzeba dniówkę przerobić przy budowie najpierw i dopiero można wejść
0
@FcPortoFan1999 kolejny sezon taki mają, że daleko im do góry tabeli, ale może nastąpi przelom
1
@FcPortoFan1999 to jest zawodnik, który to właśnie za granicą jest bardziej ceniony niż we własnym kraju. Lubię Marcina jak również Schalke, oby wrócili do Bundesligi jak najszybciej
6
@Lionel_Messi10 4 to taka liczba co Arsenal bardzo lubi, wszystko się zgadza
4
@Lionel_Messi10 ale ładnie rypnął, fajna brama
0
@FcPortoFan1999 miszcza polski, ta Jaga dzisiaj miała okazję wygrać ten mecz, Marek już punktów raczej nie pogubi. Ten jego powrót jednak udany jest
0
@FcPortoFan1999 jutro w Niepołomicach koronujemy Marka
1
@Criss18Barca @FcPortoFan1999 układa to pod siebie, zależy która zmiana w robocie
1
@Safrani Romkowi serce krwawi po tym co amerykance wyprawiają
0
@Sysia11 Rapha tak, De Paul nie
0
@FcPortoFan1999 tam akurat powrot jest latwy, tym razem jednak Australia kusi
0
@FcPortoFan1999 czyli czas na zmianę kraju na bardziej korzystny godzinowo. Coraz bardziej o tym myślę i już kilka pomysłów mam