Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz Rok 2002, pół roku przeleżałem w szpitalu w Rzeszowie, w tym codzienna rehabilitacja, nauka chodzenia od początku. Nastepnie rok rehabilitacji i nauczanie indywidualne w domu. Przebyłem syndrom Guillan-Barre, nie polecam. Markus Babbel z Liverpoolu w podobnym czasie na to chorował i udało mu sie z tego wyjsc i wrocił do profesjonalnej piłki, nie kazdy z tego wychodzi. Pobyt ogolnie spoko jak i opieka. Drugi dluzszy pobyt to juz w anglii jak sie na torze rozwaliłem, dwa tygodnie spedzilem, ale opieka czego w polsce nie widzialem. Opiekun w sali w ciagu dnia i w nocy, psycholog. Jedzenie jak w restauracji, bez limitów, moglem wybierac nie tyle co angielskie zarcie, ale tez azjatycka kuchnia, hinduska, w szoku bylem
0
@FcPortoFan1999 jednak się skuszę, na mniejszy monitor wrzucę Jaga Betis. Trzeba zobaczyć Antonego na podlasiu, ciężki to teren
0
@FcPortoFan1999 to tylko na drugą polowke Legii sie zalapiesz. Ja sobie chyba odpuszcze i dzisiaj i jutro pileczke, przesyt po lidze miszczów
0
@lampa16 mialem tak panie kolego,wielu uzytkowników rowniez. Wyczysc ciasteczka i powinno smigac
0
@FcPortoFan1999 ale sobie wybrales tydzien niewlasciwy na drugą zmiane. Chyba, ze sie zamieniles na dzisiaj?
0
@MesQueUnClub96 i co bedziesz robil w tym czasie?
1
@Comentateiro jezeli nasz Wojtus wygryzie ter Stegena w przyszlym sezonie to chcialbys przygarnąc Marca-Andre i zobaczyc w lecie 2026 w barwach wielkiego Bayernu?
0
@mekston sprawdza sie to pisalem. Neymar nie nadaje sie juz na pilke w europie, mysle ze przedluzy kontrakt w czerwcu z Santosem, dogra 2025 i ewentualnie moze skusi sie jeszcze na sezon 2026 zeby chociaz pojawic sie w kadrze Brazylii. W zadnym innym klubie nie bedzie mial mozliwosci takich 'wakacji'
0
@Transu96 zagral ze stówką z okazji rozegrania setnego meczu na Vila Belmiro
0
@Gronek przy zalanym brzuchu to i tak ciezko Ci bedzie robic brzuszki. Bieżnia najlepsza pod góre, 40 minut i powtarzac, to na poczatek
0
@FcPortoFan1999 o kufa, Janka z Zabrza zwolnili :O jak to tak we wtorek z rana
1
@fart szkoda, ze nie pozwolono na dalszą kontynuacje 'Dynastii zwyciezców' o Lakers, to tez bylo dobre
1
@fart nie wiem czy wiesz, ale na Maxie jest serial dokumentalny Miasto Celtics. Bardzo fajny, wrzucają co tydzien kolejny odcinek, do tej pory jest 7, docelowo 9.
0
@FcPortoFan1999 super mecz to był. Lechia mi sie podobała, walczyli do konca i zasluzyli na zwyciestwo. Wygrana stali bylaby niesprawiedliwa. Mam nadzieje, ze Lechia sie utrzyma, duze miasto, swietny stadion, ekipa na ekstraklas. Stal, Puszcza i Zagłebie to są druzyny na pierwszą lige
1
@Lionel_Messi10 zakupiles cos ciekawego w ostatnim czasie? jakies nowe koszulki czy cos z kolekcji Leo?
1
@Lionel_Messi10 no i pewnie panie kolego po mundialu Puchar Gampera Inter - Barca, nastepnie dogra sezon MLS i koniec :(((
0
@FcPortoFan1999 jak rowniez obaj macie sukcesy w mediach co dowodem jest tytuł pod Twoim nickiem. To nie mogą byc przypadki
0
@FcPortoFan1999 no wlasnie, a to klasyk juz jest
0
@FcPortoFan1999 no skądże, ale na pewno nie spodziewałem sie takiego tonażu. Na pewno widze Cie w niebieskich barwach z napisem revigres
0
@FcPortoFan1999 to Ty kawał chłopa jestes, szturmowiec
0
@FcPortoFan1999 to ile Ty Oskar wazysz? Stówe? :O
0
@mekston a co sie tam wydarzylo? Nie ogladalem meczu, sennosc dopadla. Az tak Luisito niedomaga?
0
@FcPortoFan1999 nie nie, jeszcze by mu serce z nerwów padło
0
@FcPortoFan1999 z Feio na ławce nic nie ugrają. Tam mało kto gra na swojej pozycji. Coś jak u Probierza
2
@Eklerek tak, Ruben dal mu wolne żeby głowę odświeżył i odpoczął do rewanżu z Lyonem
0
@FcPortoFan1999 ani słowa, nie dane mi było za wielu Rosjan poznać
3
@Andi18 i to jest doświadczenie! Pan Czesław Michniewicz mógłby z Tobą porozmawiać, a nie rozmawia z każdym
0
@FcPortoFan1999 w końcu wojskowy klub naciera
0
@FcPortoFan1999 tak w ciemno to jakiś inny Romek by mnie przygarnął
0
@FcPortoFan1999 czeka ich morderczy rewanż